האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שיטה חדשה לבדיקת חוזק דלק גרעיני

שיטה חדשה לבדיקת חוזק דלק גרעיני

שיטה חדשה לבדיקת חוזק דלק גרעיני

מדענים מהמכון למוסקבה לפיזיקה הנדסית של האוניברסיטה הלאומית למחקר גרעיני ברוסיה פיתחו שיטה חדשה לבדיקת מגבלת החוזק של הדלק בכדורי דלק גרעיני – "ניסוי ברזיל הרוסי".

מגבלת החוזק היא מדד האיכות הבסיסי לייצור דלק גרעיני באמצעות אבקת אורניום דו חמצני. הוא נקבע בדרך כלל על ידי דגימות שגדולות עשרות מונים מכדורי הדלק הגרעיני, מכיוון שהקוטר והאורך של כדורי הדלק הגרעיני עצמם אינם עולים על 6 מ"מ עד 8 מ"מ. השיטה הסטנדרטית אין אפשרות לקבוע את מגבלת החוזק שלה.

"מבחן ברזיל" הוא בדיקת דחיסה על גליל קצר השוכב שטוח. בשיטה זו ניתן לבדוק את חוזק המתיחה של דגימות סלע בקוטר העולה על 50 מ"מ ובעובי שבין 0.2 מ"מ ל-0.75 מ"מ.

החוקר ולדימיר גוליצב הציג כי לאחר בדיקת חומר לדוגמה המורכב מברזל יצוק וגרפיט, הם הגיעו למסקנה שניתן ליישם את "מבחן ברזיל" על מבחן החוזק של דגימות חומר פריך בגודל קטן. על סמך תוצאות הניסוי, הם הציעו שיטה חדשה לחישוב חוזק הדלק הגרעיני וקראו לה "הניסוי הרוסי-ברזילאי".

תוצאות המחקר הוכרזו בכנס האקדמי הבינלאומי ה-16 "חומרים חדשים: דלק גרעיני עמיד לתאונות".

קישור למאמר זה:שיטה חדשה לבדיקת חוזק דלק גרעיני 

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שיטה חדשה לבדיקת חוזק דלק גרעיניPTJ – כמו הישג סין עיבוד CNC החברה וחנות ה-CNC, PTJ Hardware Co., Ltd מתמחה בחרטות OEM CNC, ייצור חלקי עיבוד CNC בהתאמה אישית ושירותי עיבוד CNC מהירים בסין כבר למעלה מ-12 שנים ותמיד שומרת על הסטנדרט הגבוה ביותר במהירות אספקה ​​ואיכות אמינה של ייצור CNC מדויק. רכיבים. בעזרת טכנולוגיה ברמה גבוהה וציוד יעיל, כמו גם גישה קפדנית, עברנו את הסמכת האיכות ISO9001:2015, התומכת בפיתוח ארוך טווח של PTJ שירותי כרסום CNC, שירותי חרטת CNC, כרסום-חריטה CNC, שירותי קידוח CNC, עיבוד ציר 3/4/5, עיבוד שבבי שוויצרי שירותים, עיבוד CNC חלקים ושירות מותאמים אישית בסין, עיבוד חלקים קטנים וכו'. עיבוד חלקי CNC מקצועי של PTJ כולל ייצור חלקי מתכת CNC, עיבוד CNC מפלסטיק, וכמה חומרים קשים. ניתן להשתמש במוצרי עיבוד ה-CNC שלנו במגוון רחב של תעשיות..PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים החסכוניים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, מוזמן לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.