האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שיטה להימנעות מפער סגסוגת אלומיניום מאודרת עקב חמצון

שיטה להימנעות מפער סגסוגת אלומיניום מאודרת עקב חמצון

שיטה להימנעות מפער סגסוגת אלומיניום מאודרת עקב חמצון


עם ההתפתחות המהירה של הטכנולוגיה, התפתחותה של תעשיית היציקה הפכה למהירה ומהירה יותר, וסגסוגות אלומיניום אנודדיות נוצלו גם הן במלואן. גם תחומי היישום של סגסוגות אלומיניום באנודיזציה נעשו נרחבים יותר ויותר. מחלקות מכניות רבות דורשות כיום יותר ויותר סגסוגות אלומיניום אנודיזציה, משום שלעתים קרובות נעשה שימוש נרחב בסגסוגות אלומיניום באנודה במכשירים מדויקים.

שיטה להימנעות מפער סגסוגת אלומיניום מאודרת עקב חמצון
שיטה להימנעות מפער סגסוגת אלומיניום מאודרת עקב חמצון

גודל המדחף, החלל הפנימי של המעטפת והמשאבות השונות, דיוק קו המתאר וחספוס פני השטח משפיעים ישירות על יעילות העבודה של המשאבה והמערכת ההידראולית, על התפתחות צריכת האנרגיה והקוויטציה וכו '. קירור עמידות תרמית של סגסוגות אלומיניום באנודיזציה כגון בלוקים גליליים ראשי צילינדר, ספינות צילינדרים, טבעות בוכנה וצינורות פליטה של ​​מנועי בעירה פנימית משפיעות ישירות על חיי השירות של המנוע.

כיצד להימנע מתופעת פערים בסגסוגת אלומיניום אנודייז עקב חמצון

בקיצור, לאיכות סגסוגת האלומיניום האנודה יש ​​השפעה רבה על הביצועים של מוצרים מכניים. לכן, בתהליך ייצור מוצרים יצוקים, יש לשלוט ולבדוק כל תהליך בהתאמה קפדנית לכללים טכניים ולתנאים טכניים על מנת לייצר מוצרים מוסמכים.

מאחר וסגסוגת האלומיניום האנודה עשויה מתבנית חול או מתבנית מתכת, מוזרקת חלל אלומיניום או סגסוגת האלומיניום המחוממת למצב נוזלי. חומר הגלם שלו, אלומיניום, מתחמצן כאשר הוא נתקל בחמצן. לאחר החמצון, קשה להבטיח את איכות המוצר היצוק. לכן, כיצד לפתור את בעיית חמצון הליהוק עמד במוקד התעשייה.

כיצד להימנע מתופעת פערים בסגסוגת אלומיניום אנודייז עקב חמצון

על פי נתונים סטטיסטיים של המחקר, PTJ Shop מציעות את השיטות הבאות כדי לפתור את בעיית החמצון של יציקות: שיטת השפעה על מתח גבוה וצפיפות זרם גבוהה. כלומר, מתח חשמלי במתח גבוה מוחל בשלב הראשוני של חמצון היציקה, והחלק המחומצן מחובר לסדין באמצעות התחשמלות.

שיטת שחיקה עילית. השיטה היא למלא את החסר של שירותים מחומצנים עם טחנת אלומיניום מלוטשת וחבר את הפערים שנוצרו יחד כגשר. משטח מבט. שיטה זו משתמשת בפטיש עם ראש עגול כדי לפגוע בפער ולסגור אותו על ידי הקשה כדי להשיג את מטרת הירי הרציף.

קישור למאמר זה: שיטה להימנעות מפער סגסוגת אלומיניום מאודרת עקב חמצון

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שיטה להימנעות מפער סגסוגת אלומיניום מאודרת עקב חמצוןPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.