האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שיטות טיפול משטח נפוצות לפרופילי אלומיניום

שיטות טיפול משטח נפוצות לפרופילי אלומיניום
טיפול פני השטח הוא תהליך של יצירה מלאכותית של שכבת פני השטח על פני חומר הבסיס השונה מהתכונות המכניות, הפיזיקליות והכימיות של הבסיס. המטרה של טיפול שטח הוא לעמוד בעמידות המוצר בפני קורוזיה, עמידות בפני שחיקה, קישוט או דרישות פונקציונליות מיוחדות אחרות. מְשׁוּתָף טיפול שטח שיטות לפרופילי אלומיניום:
1. פרופיל בד חלבי: פרופיל אלומיניום חלבי מונע את החסרונות של פרופיל סגסוגת אלומיניום בהיר שיגרום להפרעות אור בסביבה ותנאים מסוימים בעיצוב אדריכלי. פני השטח שלו עדינים ורך כמו ברוקד, שהוא מאוד פופולרי בשוק. , אבל החומרים הקיימים חלביים חייבים להתגבר על החול המשטח הלא אחיד ולהיות מסוגלים לראות את היעדר דפוסי דפוס.

2. פרופיל אלומיניום צבוע אלקטרופורטי: פני השטח של הפרופיל הצבוע אלקטרופורטי רך ויכול לעמוד בפני גשם חומצי של מלט וטיט. 90% מפרופיל האלומיניום ביפן צבוע אלקטרופורטי.

שיטות טיפול משטח נפוצות לפרופילי אלומיניום

3. פרופיל אלומיניום בהתזה אלקטרוסטטית באבקת: פרופיל ההתזה האלקטרוסטטי של האבקה מאופיין בעמידות מצוינת בפני קורוזיה, ועמידותו בפני חומצה, אלקלי וריסוס מלחים טובה בהרבה מזו של פרופילים בצבע חמצון.
4. פרופילי אלומיניום לטיפול במשטח רב גווני: הצבעים המונוטוניים הנוכחיים של לבן כסוף וחום אינם יכולים לעמוד בתאום הטוב של אדריכלים עם אריחים דקורטיביים לקירות חיצוניים ולטקס לקירות חיצוניים. סוגים חדשים של נירוסטה, שמפניה, צהוב זהוב, זהב טיטניום, סדרות אדום (בורדו, חום, שחור, סגול) וכו' בתוספת זכוכית צבעונית יכולים להפוך את האפקט הדקורטיבי לדובדבן שבקצפת. יש ללטש פרופילים אלה כימי או מכאני ולאחר מכן לחמצן לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
5. פרופיל אלומיניום קרמי משטח אלקטרוכימי משופר בפלזמה: חומר מסוג זה הוא טכנולוגיית העיבוד המתקדמת ביותר בעולם כיום. האיכות של מוצר פרופיל זה טובה, אך העלות גבוהה יחסית. יש לו יותר מ-20 סוגי גוונים, והתכונה הגדולה ביותר שלו היא שניתן לצבוע אותו כמו בד מודפס בהתאם לצרכים. פני הפרופיל צבעוניים והאפקט הדקורטיבי מצוין.

קישור למאמר זה: שיטות טיפול משטח נפוצות לפרופילי אלומיניום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שיטות טיפול משטח נפוצות לפרופילי אלומיניוםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.