האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

שיטת הדפסה תלת מימדית מהירה להגדלת מהירות ההדפסה התלת מימדית המסורתית פי 3 עד 3

שיטת הדפסה תלת מימדית מהירה להגדלת מהירות ההדפסה התלת מימדית המסורתית פי 3 עד 3

מכונה נטבלה בדלי רדוד צהוב שקוף ושקוף ושלפה יד בגודל טבעי. האם אתה יכול לדמיין את הסצנה הזו התרחשה במציאות?

העבודה בעבודת יד בשיטת ההדפסה התלת מימדית המסורתית אורכת שש שעות. מהנדסים מאוניברסיטת באפלו הראו לאנשים את ההתקדמות ברקמות ואיברים אנושיים מודפסים בתלת מימד. ביוטכנולוגיה זו יכולה בסופו של דבר להציל אינספור חיים שאבדו עקב המחסור באיברים תורמים.

שיטת הדפסה תלת מימדית מהירה להגדלת מהירות ההדפסה התלת מימדית המסורתית פי 3 עד 3

המחבר המוביל של המחקר, פרופסור חבר ז'או רווגנג, אמר: "הטכנולוגיה שפיתחנו מהירה פי 10 עד 50 מהסטנדרטים בתעשייה ויכולה להתמודד עם גדלי מדגם גדולים שבעבר היה קשה להשיג." הנדסה ביו רפואית.

עבודה זו מתוארת במחקר שפורסם בכתב העת Advanced Medical Materials ב-15 בפברואר.

הוא מתמקד בשיטת הדפסה תלת מימדית הנקראת סטריאוליטוגרפיה וחומרים דמויי ג'לי הנקראים הידרוג'לים, המשמשים בהנדסת רקמות לייצור חיתולים, עדשות מגע וסטנטים.

היישום האחרון שימושי במיוחד בהדפסת תלת מימד, וזו הסיבה שצוות המחקר משקיע את רוב האנרגיה שלו באופטימיזציה כדי להשיג את טכנולוגיית ההדפסה התלת מימדית המהירה והמדויקת שלו.

"השיטה שלנו יכולה להדפיס במהירות מודלים של הידרוג'ל בגודל סנטימטר. היא יכולה להפחית באופן משמעותי את דפורמציה של חלקים ונזקים לתאים הנגרמים מחשיפה ארוכת טווח ללחצים סביבתיים הנפוצים בשיטות הדפסה תלת מימדיות מסורתיות", מטרות נפוצות אחרות של המחקר כן: המחבר הראשי, Zhou Chi , PhD, פרופסור חבר להנדסת תעשייה ומערכות.

החוקרים אמרו כי השיטה מתאימה במיוחד להדפסת תאים עם רשתות כלי דם משובצות. זוהי טכנולוגיה מתפתחת שצפויה להפוך לחלק מרכזי בייצור של רקמות ואיברים אנושיים מודפסים בתלת מימד.

המחברים הראשונים של המחקר כוללים סטודנטית לשעבר ב-UB, ד"ר ננדיתה אננדקרישנן, חוקרת פוסט-דוקטורט בבית הספר לרפואה איקאן בהר סיני, וד"ר Hang Ye, מדען מחקר ב-SprintRay Inc..

המחברים האחרים של UB הם מהמחלקה להנדסה ביו-רפואית, פרויקט משותף בין בית הספר להנדסה ומדעים יישומיים ובית הספר לרפואה וביורפואה של ג'ייקובס; המחלקה להנדסת תעשייה ומערכות; המחלקה להנדסה כימית וביולוגית; וג'ייקובס המחלקה הרפואית של בית הספר.

מחברי מחקר אחרים הם מ-VA Western New York Healthcare System; המחלקה לביולוגיה של מתח תאי במרכז הסרטן המקיף ברוזוול פארק; והמחלקה לביו-רפואה והנדסה כימית באוניברסיטת סירקיוז.

עבודה זו מומנה על ידי המכון הלאומי להדמיה ביו-רפואית וביו-הנדסה של המכונים הלאומיים לבריאות. בית הספר להנדסה ולמדעים יישומיים של UB ובית הספר לרפואה וביורפואה ג'ייקובס סיפקו מימון נוסף.

קישור למאמר זה: שיטת הדפסה תלת מימדית מהירה להגדלת מהירות ההדפסה התלת מימדית המסורתית פי 3 עד 3

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שיטת הדפסה תלת מימדית מהירה להגדלת מהירות ההדפסה התלת מימדית המסורתית פי 3 עד 3PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100. יצרן עיבוד שבבי בקנה מידה גדול של תיקים רפואיים, מתן עיצוב תלת מימד, אב טיפוס ושירותי משלוח גלובליים. מציע גם מארזים קשיחים, EVA חצי קשיח, מארזים תפורים רכים, פאוצ'ים ועוד עבור יצרני OEM. כל המארזים מיוצרים בהתאמה אישית לפי מפרטים עם אינסוף שילובים של חומרים, תבניות, כיסים, לולאות, רוכסנים, ידיות, לוגו ואביזרים. אפשרויות חסינות זעזועים, עמידות במים וידידותיות לסביבה. חלקים רפואיים, תגובת חירום, חלקים אלקטרוניים, תאגידים, חינוך, צבא, ביטחון, ספורט, חוצות ותעשיות בנייה. השירותים כוללים ייעוץ לקונספט של מקרה, עיצוב תלת מימד, יצירת אב טיפוס, יצירת רוטוטיפוס,קידוח CNC שירותים וייצור. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).