האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שיטת הדפסה תלת מימדית פורצת דרך

שיטת הדפסה תלת מימדית פורצת דרך

לפי התקשורת הזרה Techspot, חוקרים במעבדה למכשירים פוטוניים (LAPD) של הפקולטה להנדסה במכון הפדרלי לטכנולוגיה בלוזאן (EPFL) בשוויץ פיתחו שיטת הדפסה תלת מימדית פורצת דרך שעלולה לשבש את התעשייה כולה. הדפסת תלת מימד מסורתית כוללת בניית אובייקטים שכבה אחר שכבה מאפס דרך תהליך הנקרא ייצור תוסף. זה יעיל, אבל גם מייגע, והרזולוציה או רמת הפירוט בדרך כלל לא כל כך טובה.

אם יום אחד, בני אדם יוכלו ליצור באופן חופשי "חלקים" מגוף האדם, והחלפת איברים נוחה כמו החלפת סוללות, ומקור השתלת האיברים כבר לא יהווה בעיה. אבל כדי להבין באמת הדפסת תלת מימד של איברים חיים, הדרך עוד מעט רחוקה.

שיטת הדפסה תלת מימדית פורצת דרך

ב"שלב הראשוני" של הדפסת תלת מימד, בני אדם הצליחו להדפיס במדויק חלקים ורכיבים פשוטים יחסית כמו שיניים ועצמות, וליישם אותם במרפאות. ניתן לעצב מחדש חולים עם פציעות בגולגולת על ידי הדפסת תלת מימד של הגולגולת. אם יש להרחיב את יעד ההדפסה לכל "חלקי" גוף האדם, האתגר גדול הרבה יותר.

קודם כל, עליך לוודא שהאיבר המלאכותי יכול להסתגל לסביבה המכנית של גוף האדם ולא יכול להיות קשה מדי, רך מדי או ממוטט; שנית, האיבר חייב להיות מסוגל לשרוד ולבצע פונקציות ספציפיות. לדוגמה, למרות שיש הרבה "דגמי לב מודפסים בתלת מימד", אין לב אמיתי מודפס בתלת מימד שניתן להשתיל בהצלחה בגוף חי.

טכנולוגיה חדשה זו מבוססת על עקרון הטומוגרפיה. זה מתחיל בדלי של נוזל שקוף (בהתאם לתפוקה הנדרשת), שיכול להיות פלסטיק נוזלי או ביוג'ל, ואז מחבר אותו למדפסת. הוא החל להסתובב, כמעט כמו בקסם, החפץ החל להופיע במיכל. תוך כ-30 שניות הושלם כל תהליך ההדפסה התלת מימדית.

דמיאן לוטרי, מנכ"ל Readily3D (החברה נוסדה כדי לסייע בפיתוח ובמכירת הטכנולוגיה) אמר שהכל קשור לאור. הלייזר משמש להקשחת הנוזל בחבית בתהליך הנקרא פילמור. הוא הוסיף: "לפי מה שאנחנו רוצים לבנות, אנחנו משתמשים באלגוריתמים כדי לחשב במדויק את המיקום, הזווית והמינון שאנחנו צריכים לכוון אליו את האלומה".

נכון להיום, הטכנולוגיה החדשה הזו יכולה לייצר חפצים באורך שני סנטימטרים בדיוק של 80 מיקרון, בקוטר השערה. עם זאת, הם מקווים להיות מסוגלים להדפיס מבנים מתחת ל-15 ס"מ בעתיד.

ישנם מקרי שימוש פוטנציאליים רבים עבור טכנולוגיה זו. כריסטוף מוסר, ראש LAPD, אמר שזה עשוי להיות נוח לייצור חלקי סיליקון או אקריליק קטנים שאינם דורשים גימור לאחר ההדפסה. בנוסף, הוא מבטיח גם בתחומי הרפואה והביולוגיה מכיוון שהוא יכול לשמש לחפצים רכים כמו מכשירי שמיעה ומגני פה.

הבעיות הנוכחיות של טכנולוגיית הדפסת תלת מימד הן בעיקר עלויות ציוד גבוהות, עלויות חומר גלם גבוהות ויעילות עיבוד נמוכה. לדוגמה, מדפסת התלת מימד M3 של EOS מתומחרת ב-400 מיליון יורו ומהירות ההדפסה היא רק 3 סנטימטר מעוקב לשעה. חומר הגלם משתמש באבקת סגסוגת טיטניום. 1.3 יואן לק"ג. הסיבות הנ"ל הן שהעלות הנוכחית של הדפסת תלת מימד לייצור המוני היא גבוהה יחסית, אך עם התקדמות הטכנולוגיה, עלות ההדפסה התלת מימדית בעתיד תפחת במהירות והביצועים ישתפרו מאוד.

בסין גם תעשיית ההדפסה התלת מימדית התפתחה במהירות, וקמו יצרניות שונות של מדפסות תלת מימד. חיפוש מדפסות תלת מימד על אוצר מסוים, המחיר הוא מאות עד אלפים, עשרות אלפים, ואפילו מיליונים, ויש הרבה סוגים, שנמצאים בשימוש נרחב בכל תחומי החיים. כמובן שהשימוש הנפוץ ביותר הוא יצירת אבות טיפוס. מהו אב טיפוס? מקומות מסוימים נקראים גם הדגם הראשון, כלומר הדגם הראשון של המוצר. לאחר עיצוב המוצר שלכם, אם תפתחו ישירות את התבנית לייצור, ברגע שלמוצר תהיה בעיית עיצוב, הוא יבוטל, מה שמבזבז מאוד כוח אדם, משאבי חומר וזמן; בעוד שאב הטיפוס הוא רק מספר קטן. המדגם אינו צריך לפתוח את התבנית, ומחזור הייצור קצר, ובכך חוסך בעלויות ובזמן.

הדפסת תלת מימד לא ממש נכנסה לחייהם של אנשים רגילים עכשיו. למרות שקיימים שירותי הדפסת תלת מימד רבים וחנויות חוויה לא מקוונות, הם משמשים בעיקר להדפסת פורטרטים ומוצרים מותאמים אישית. עם זאת, עולה כ-3 יואן להדפיס דיוקן מדומה, מה שמוביל ללקוחות מעטים. עם זאת, כטכנולוגיית ייצור מתפתחת, הדפסת תלת מימד לא צריכה לשמש רק לייצור "אביזרי יוקרה" נוצצים אלה. בעתיד הוא ישתלב בחייהם של אנשים רגילים ויהפוך לכלי רב עוצמה בידי האנושות.

בחברה העתידית, עם בוא ההזדקנות, המחסור בכוח אדם, עלויות העבודה יגדלו ויותר, ואולי בקרוב משאבי אנוש יהפכו למשאב הדל והיקר ביותר בחברה כולה. זאת מפיתוח ערים מהדרג הראשון ומדינות מערביות. ניתן לראות את המגמה. אנשים רבים ייאלצו להפוך ל-DIYS, והדפסת תלת מימד היא רק כלי רב עוצמה עבור DIYs וכל מיני חובבים.

כשהם היו צעירים, אנשים רבים חלמו להיות ממציאים, אך מוגבלים על ידי גורמים כמו יכולת מעשית לא מספקת ועלות גבוהה, רעיונות יפים רבים לא יכלו להפוך למציאות. עם זאת, עם הדפסת תלת מימד, כל אחד יכול להפוך להמצאה. מִשׁפָּחָה. מישהו יכול לומר שתוכנת הדפסת תלת מימד חייבת להיות מאוד מסובכת וקשה מדי ללמידה. לא ניתן יהיה לשלוט בו בעוד כמה שנים. הרעיון הזה שגוי. ציור מכני מסורתי עיצוב גרפי בתלת מימד הוא ממש קשה להשגה ללא הכשרה מקצועית. המחבר מתמזל מזלו לבוא במגע עם תוכנת עיצוב תלת מימדית (3D ONE) המשמשת בחינוך איכותי בבתי ספר יסודיים ותיכוניים, חינוך יצרנים וכו'. לתוכנה יש ממשק פשוט, פונקציות חזקות, תפעול פשוט וקלה לשימוש. הוא מבין את החיבור הישיר של עיצוב תלת מימד ותוכנת הדפסת תלת מימד, מוריד מאוד את הסף של עיצוב גרפי תלת מימד, אפילו ילדים ללא כל בסיס, תוך שעות ספורות של למידה, הם יכולים לצייר עבודות תלת מימד משלהם על ידי ערימת אבני בניין וגרירה פשוטה פעולות, ולייצא אותן ישירות לתלת מימד. המדפסת מדפיסה.

אפשר להעלות על הדעת שלא ייקח הרבה זמן עד שסף ההדפסה התלת מימדית יוריד עוד יותר. זה באמת מתאים לכל סוגים של חובבי עשה זאת בעצמך. תור הזהב של הדפסת תלת מימד יגיע באמת. האם אתה מוכן?

קישור למאמר זה: שיטת הדפסה תלת מימדית פורצת דרך

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com


שיטת הדפסה תלת מימדית פורצת דרךPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100.
חנות לעיבוד שבבי מתמחה בשירותי ייצור לענפי בנייה ותחבורה. היכולות כוללות חיתוך פלזמה וחיתוך דלק חמצן, עיבוד בהתאמה אישית, MIG ו מתאם אלומיניום ריתוך כרסום דיוק אלומיניום בהתאמה אישית, יצירת גלילים, הרכבה, מכונת עיבוד של מחרטה נירוסטה cnc פיר, גזירה ו שירותי עיבוד שבבי CNC Swiss. החומרים המטופלים כוללים פחמן ו חלקי לוחות כיסוי לעיבוד נירוסטה פסיבציה.
ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).