האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שיטת ההכנה וכיוון התיעוש של גרפן פלסטיק

שיטת ההכנה וכיוון התיעוש של גרפן פלסטיק
שיטת ההכנה וכיוון התיעוש של גרפן פלסטיק

שיטת הכנה של גרפן פלסטיק

הביצועים של פלסטיק גרפן (חומר מרוכב פלסטיק שונה עם גרפן) אינם ניתנים להפרדה מתנאי העיבוד במהלך הכנתו. שיטות הכנה שונות מובילות להבדלים בפיזור, באפקט הממשק ובמבנה המרחבי של הגרפן במטריקס, וגורמים אלו קובעים את הקשיחות, החוזק, הקשיחות והמשיכות של החומר המרוכב.

בכל הנוגע למחקר הנוכחי, עבור פלסטיק גרפן, ניתן לשלוט במידת הפיזור של הגרפן ובמידת הפילינג של יריעות גרפן על ידי שליטה בכוח הגזירה, הטמפרטורה והממס הקוטבי.

שיטות ההכנה הפיזיות של פלסטיק גרפן כוללות ערבוב תמיסות ומיזוג נמס. במונחים של שיטות כימיות, נעשה שימוש נרחב בפילמור במקום, ערבוב אמולסיה וטכנולוגיית הרכבה עצמית שכבה אחר שכבה (LbL).

שיטת ערבוב פתרונות

שיטת ערבוב התמיסות היא המסת חומרי גרפן (GO, RGO) בממס להכנת גרפן חד-שכבתי מרחף, המפוזר במטריקס הפולימרי במידה הרבה ביותר. לדוגמה, תחמוצת הגרפן המשתנה GO מתפזרת בממס אורגני, מופחתת לקבלת גרפן RGO, ולאחר מכן התמיסה מעורבבת עם הפולימר ליצירת חומר מרוכב. שיטת ערבוב התמיסות יכולה לפזר טוב יותר את הגרפן במטריצת הפולימר. שיטה זו הייתה בשימוש נרחב בגלל אפקט הפיזור הטוב שלה, מהירות הכנה מהירה ושליטה טובה במצב של כל רכיב; עם זאת, שיטה זו דורשת שימוש בממיסים אורגניים, אשר יגרום להשפעות שליליות על הסביבה.

שיטת מיזוג נמס

שיטת מיזוג ההמסה היא שיטת הכנה נטולת ממסים המשתמשת בכוח הגזירה שנוצר על ידי המכבש כדי להתגבר על כוח הממשק לפיזור חומר המילוי בהמסת הפולימר. במיזוג נמס מכינים גרפן ופולימר בנפרד, כך שהגודל והמורפולוגיה של הגרפן ניתנים לשליטה, אבל הגרפן מתקבץ במטריצת הפולימר ולא קל לפיזור, והשפעת הממשק עם הפולימר גרועה. שיטת מיזוג ההמסה היא שיטה מעשית יחסית להכנת פלסטיק גרפן. התהליך פשוט יחסית, וניתן להגיע להכנה בקנה מידה גדול ובעלות נמוכה. עם זאת, טמפרטורה גבוהה יותר ולחץ חלקי ישפיעו על יציבות מרכיבי החומר המרוכב.

פילמור באתרו

"שיטת הפילמור באתרו" היא לערבב גרפן עם מונומרים פולימריים, ולאחר מכן להוסיף זרז כדי ליזום את התגובה לקבלת חומר מרוכב. באמצעות בדיקה, נמצא כי שיטה זו אינה הורסת את היציבות התרמית של החומר המרוכב, אך תנאי התגובה של שיטת הפילמור במקום קשה לקבוע, ולהוספת תוספים תרמיים תהיה השפעה לא ודאית על הפולימר. .

שיטת ערבוב אמולסיה

שיטת ערבוב האמולסיה מנצלת את יכולת הפיזור הטובה של הגרפן שעבר שינוי פני השטח במים. את הפיזור מערבבים עם תחליב הפולימר, ולאחר מכן מכינים את חומר הגרפן/פולימר על ידי הפחתה. בהשוואה לשיטת מיזוג ההמסה, לחומר המרוכב שהוכן בשיטת ערבוב האמולסיה יש אפקט פיזור ויציבות מימדית טובה יותר, והשיטה אינה משתמשת בממיסים אורגניים ואינה פוגעת בסביבה.

טכנולוגיית הרכבה עצמית שכבה אחר שכבה (LbL)

לטכנולוגיית הרכבה עצמית שכבה אחר שכבה (LbL) יש יתרונות בהכנת סרטים דקים במיוחד, ממברנות תאים וציפויים בעלי חוזק גבוה. טכנולוגיה זו יכולה להתאים בצורה אופטימלית את ממשק הגרפן/פולימר, כך שהגרפן יתפזר היטב.

כיוון תיעוש של פלסטיק גרפן

לכיוון התיעוש והמחקר של פלסטיק גרפן, ישנם בעיקר חמישה היבטים של פלסטיק פונקציונלי מוליך/אנטי-סטטי, פלסטיק פונקציונלי מוליכים תרמית, פלסטיק בעל חוזק גבוה, פלסטיק מחסום גז גבוה וסרטי פלסטיק סלקטיביים להעברת יונים.

פלסטיק פונקציונלי מוליך/אנטי סטטי

הפלסטיק עצמו הוא חומר מבודד בעל התנגדות משטח גבוהה, מה שמגביל את היישום בקנה מידה גדול שלו בתחומים אנטי סטטיים, מוליכים ואחרים. לגרפן מוליכות חשמלית מצוינת, ובעל אורך וקוטר גדולים יחסית. ניתן למלא אותו לתוך מטריצת פלסטיק כדי לקבל פלסטיק עם מוליכות גבוהה וריכוז חלחול נמוך.

פלסטיק מוליך תרמית

המוליכות התרמית של הפלסטיק נמוכה מאוד, מה שמגביל את היישום הרחב שלו בתחום הולכת החום. צימוד הממשק בין גרפן לפלסטיק והמוליכות התרמית של הגרפן עצמו קובעים את המוליכות התרמית של פלסטיק שעבר שינוי בגרפן.

לאחר הוספת גרפן לפלסטיק, ניתן להגדיל את המוליכות התרמית של הפלסטיק מ-0.1-0.5W/(m·K) ל-5-10W/(m·K), המוגדלת ביותר מפי 10, כך ש. ניתן ליישם את הפלסטיק על גופי קירור מנורות LED, גופי קירור לרכב, גופי קירור אלקטרוניים וחשמליים ותחומים אחרים, להחליף כמה חומרי פיזור חום נפוצים כגון אלומיניום מתכת, לקדם את קל משקל המכשירים ולהרחיב את תחום היישום של פלסטיק.

פלסטיק בעל חוזק גבוה

החוזק המכני של הגרפן הוא פי 100 מזה של פלדה, מה שיכול לשפר מאוד את התכונות המכניות של פלסטיק. EPS קצף רגיל בעל חוזק מכני נמוך, מה שמגביל חלק מאזורי היישום שלו.

גרפן מתווסף כתוסף ל-EPS, וחוזקו המכני גדל ביותר מפי 2. כיום, גרפן מיושם בתחום הפלסטיק המוקצף, והוא נמצא בשימוש באריזות, צבאיות ועוד. כמו כן, היא משתמשת בתכונות החוזק הגבוה של הגרפן כדי לפתח סוג חדש של מכונית גרפן, תוך שימוש בפלסטיק מרוכב של גרפן כשלד המכונית וחלקי המבנה, מה שמפחית מאוד את משקל המכונית וחוסך באנרגיה.

פלסטיק מחסום גז גבוה

גרפן הוא חומר מבנה גיליון דו מימדי עם שטח פנים ספציפי גדול ותכונות מחסום מצוינות למולקולות גז. לאחר הוספה לפלסטיק, מבנה הרשת שנוצר מספק תעלה מעוקלת לפיזור גז ומרחיב את נתיב דיפוזיית הגז, יכול לשפר מאוד את תכונות מחסום הגז של פלסטיק. בתחום האיטום הפלסטי, הוספת גרפן יכולה לפתח טבעות איטום מפלסטיק ואטמים שיכולים לעמוד בלחץ מסוים.

סרט פלסטי להעברת יונים סלקטיבית

ניתן להוסיף קבוצות שונות לאחר שינוי משטח גרפן, וניתן ליצור חומרים חכמים באמצעות בחירה וסידור של קבוצות ספציפיות. לדוגמה, ממברנה שיכולה לחדור למים אך לא לנפט יכולה לממש הפרדת שמן-מים ולשמש בטיפול בזיהום נפט ובתחומים אחרים. ממברנות שיכולות לחדור למים אך לא יוני מתכת משמשות לטיפול בשפכים תעשייתיים, התפלת מי ים, תעשייה כימית של מלח ותחומים נוספים.

קישור למאמר זה: שיטת ההכנה וכיוון התיעוש של גרפן פלסטיק

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שיטת ההכנה וכיוון התיעוש של גרפן פלסטיקPTJ – כמו הישג סין עיבוד CNC החברה וחנות ה-CNC, PTJ Hardware Co., Ltd מתמחה בחרטות OEM CNC, ייצור חלקי עיבוד CNC בהתאמה אישית ושירותי עיבוד CNC מהירים בסין כבר למעלה מ-12 שנים ותמיד שומרת על הסטנדרט הגבוה ביותר במהירות אספקה ​​ואיכות אמינה של ייצור CNC מדויק. רכיבים. בעזרת טכנולוגיה ברמה גבוהה וציוד יעיל, כמו גם גישה קפדנית, עברנו את הסמכת האיכות ISO9001:2015, התומכת בפיתוח ארוך טווח של PTJ שירותי כרסום CNC, שירותי חרטת CNC, כרסום-חריטה CNC, שירותי קידוח CNC, עיבוד ציר 3/4/5, עיבוד שבבי שוויצרי שירותים, עיבוד CNC חלקים ושירות מותאמים אישית בסין, עיבוד חלקים קטנים וכו'. עיבוד חלקי CNC מקצועי של PTJ כולל ייצור חלקי מתכת CNC, עיבוד CNC מפלסטיק, וכמה חומרים קשים. ניתן להשתמש במוצרי עיבוד ה-CNC שלנו במגוון רחב של תעשיות..PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים החסכוניים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, מוזמן לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.