האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שיטת החימום המהיר להרכבת בלוק פחמן קתודית תא אלקטרוליטי מאלומיניום  

שיטת החימום המהיר להרכבת בלוק פחמן קתודית תא אלקטרוליטי מאלומיניום  
שיטת החימום המהיר להרכבת בלוק פחמן קתודית תא אלקטרוליטי מאלומיניום  

טכניקת רקע

בהרכבה של בלוק הפחמן הקתודי של תא הפחתת האלומיניום, יש צורך להרכיב את מוט הפלדה הקתודי במיכל זנב הדוב של בלוק הפחמן. לשילוב יעיל של מוט הפלדה ובלוק הפחמן, יש לחמם את בלוק הפחמן ל-50-60 מעלות צלזיוס. הנוהג הנוכחי הוא לבנות תנור חימום שבו בלוק הפחמן הקתודי מחומם בכללותו.

לשיטה זו יש את החסרונות הבאים:

 • 1. מכיוון שתנורי החימום גדולים יחסית, יש לבנות את הפנים מחומרים עקשנים, ולכן עלות ההשקעה גבוהה יחסית.
 • 2. מכיוון שבלוק הפחמן מחומם כמכלול, היעילות נמוכה מאוד, ובדרך כלל לוקח 10-12 שעות לחמם את חומר העבודה לטמפרטורה שנקבעה מראש.
 • 3. מכיוון שמספר רב של חוטי חימום חשמלי צריכים להיות מסודרים באופן שווה בתנור החימום, צריכת החשמל גדולה.

מכלול בלוק הפחמן הקתודי צריך למעשה רק לחמם חלקית את שני מיכלי הזנב, והחימום הכולל הוא בזבוז אנרגיה.

אפקט המצאתי

להמצאה הנוכחית יש את היתרונות וההשפעות החיוביות הבאות:

 • 1. ההמצאה קלה לתפעול ובעלת מבנה קל, ושני אנשים יכולים להשלים בקלות את תהליך החימום.
 • 2. להמצאה הנוכחית יש חימום ישיר וצריכת אנרגיה נמוכה. יש צורך רק בכמה צינורות חימום כדי לחמם את החריץ. בשל תפקידה של מעטפת בידוד החום, החום שנוצר בעצם אינו הולך לאיבוד, וניתן לפזר אותו בצורה שווה בחריץ. חסכון בצריכת אנרגיה.
 • 3. בפעולה בפועל של ההמצאה הנוכחית, אין עוד צורך לבנות תנור חימום מיוחד. זמן החימום של בלוק הפחמן הקתודי מתקצר מ-10 שעות המסורתיות לכ-30 דקות. עם זמן העזר, לוקח בערך 45 דקות להשלים את החימום של בלוק הפחמן הקתודי. הַסָקָה.
 • 4. שימוש בהמצאה לחימום קבוצה של בלוקי פחמן קתודית יכול לחסוך 6-8 ימי אדם, וניתן להגדיל את יעילות העבודה באופן מקיף ביותר מפי 5.

פתרונות טכניים

כפי שתוכנן לעיל, הפתרון הטכני של ההמצאה הנוכחית הוא: שיטת חימום מהירה להרכבת בלוק הפחמן הקתודי של תא אלקטרוליטי מאלומיניום, הכוללת את השלבים הבאים:

 • ①הרם את התקן החימום לבלוק הפחמן הקתודי לחימום;
 • ② מיקום ראשוני של מכשיר החימום על בסיס מסגרת הפלדה;
 • ③לאחר המיקום הראשוני, השתמש בתושבת המיקום הממוקמת בחריץ של בלוק הפחמן הקתודי כדי למקם במדויק את מכשיר החימום;
 • ④ לאחר שהתקן החימום הוצב כהלכה, כסה את מעטפת הבידוד התרמי, הפעל את החשמל וחמם את גוש הפחמן הקתודי דרך התקן החימום. כאשר החריץ של בלוק הפחמן הקתודי מחומם לטמפרטורה העומדת בתנאי ההרכבה, הסר את התקן החימום כדי להתחמם. קוביות הפחמן הקתודיות מועברות לתהליך ההרכבה, ולאחר מכן מחממים את הסט הבא של קוביות פחמן קתודיות.

לסיכום, ההמצאה הנוכחית אינה צריכה עוד לבנות תנור חימום מיוחד, בעלת עלות נמוכה, יעילות גבוהה, צריכת אנרגיה נמוכה, תפעול קל ובעלת ערך קידום ויישום רב.

קישור למאמר זה: שיטת החימום המהיר להרכבת בלוק פחמן קתודית תא אלקטרוליטי מאלומיניום  

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שיטת החימום המהיר להרכבת בלוק פחמן קתודית תא אלקטרוליטי מאלומיניום  דיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.