האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שיטת הניקוי של מניפולטור תעשייתי

שיטת הניקוי של מניפולטור תעשייתי

שיטת הניקוי של מניפולטור תעשייתי


סין היא מדינת ייצור גדולה, ודיבידנדים בייצור המסורתיים נעלמים אט אט. החלפת הייצור הידני במכונות הפכה למגמה בלתי נמנעת בהתפתחות חברתית, וגם לרובוטים תעשייתיים יש תפקיד חשוב. על מנת להבטיח את הביצועים הרגילים של הרובוט, על המשתמש לתחזק ולנקות את המניפולטור באופן קבוע. אז מהן שיטות הניקוי של המניפולטור?

שיטת הניקוי של מניפולטור תעשייתי

שיטת הניקוי של מניפולטור תעשייתי . -PTJ מכונות CNC חנות

שיטת הניקוי של המניפולטור התעשייתי: יש לנקות את המניפולטור עם ציוד ניקוי בלחץ גבוה בעת הניקוי, אך יש להקפיד להימנע מריסוס ישירות למניפולטור, דבר שעלול לפגוע ברובוט בקלות. וגם לשים לב להימנע משימוש בממסים חזקים כגון אצטון לניקוי, ולא להשתמש במטלית יבשה לניגוב הרובוט. עבור פרק כף היד החלול של הרובוט, ניתן לנקות אותו במידת האפשר כדי למנוע הצטברות אבק וחלקיקים.

לבסוף, לאחר סיום הניקוי, ניתן להוסיף כמה ג'לי נפט ופריטים אחרים על פני פרק כף היד של הרובוט כדי להקל על הניקוי העתידי. מה שצריך להזכיר הוא שצריך תמיד לנקות את המניפולטור של הרובוט באופן קבוע. את זה אסור לשכוח. ניתן להפעיל את הרובוט למשך 24 שעות. לדוגמה, אם המוצר מוציא ומונח על מסוע או פלטפורמת קליטה, רק אדם אחד צריך לטפל בו או שאדם אחד יכול לצפות בשתי מכונות או יותר בו זמנית, מה שחוסך למעשה עלויות עבודה.

בנוסף, באמצעות אופן הפעולה של מניפולטור תעשייתי, קו ההרכבה האוטומטי יכול לחסוך יותר אדמות צמח, מה שהופך את כל המפעל המתכנן קטן וקומפקטי יותר. הזמן שלוקח לרובוט לייצר מוצר קבוע. באותו מחזור חיים גם תפוקת השימוש ברובוטים קבועה ולא תנוע. יתר על כן, זמן הייצור של כל תבנית קבוע, וגם התשואה של המוצר גבוהה. השימוש ברובוטים לייצור הוא יותר אינטרס של הבוס.

בנוגע לשיטות הניקוי של מניפולטורים תעשייתיים, אני מקווה שתוכל לשנן אותן בעל פה. בייצור היומיומי, על המשתמשים להפעיל את מערכת הרובוט בצורה נכונה בהתאם למדריך ההוראות, ולהבין היטב את התחזוקה היומיומית של הרובוט. אם הרובוט נכשל במהלך תהליך הייצור, תוכל ליצור קשר עם ספק הרובוט בזמן כדי לקבל את הפתרון היעיל ביותר.

קישור למאמר זה:  שיטת הניקוי של מניפולטור תעשייתי

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שיטת הניקוי של מניפולטור תעשייתיחנות CNC PTJ מייצרת חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. כרסום CNC 5 צירים זמין.עיבוד סגסוגת בטמפרטורה גבוהה טווח כולל עיבוד שבבי איונל,עיבוד שבבי מונל,עיבוד שבבי של אסקולוגיה חנון,קרפיון 49 עיבוד שבבי,עיבוד Hastelloy,עיבוד שבבי Nitronic-60,Hymu 80 עיבוד שבבי,עיבוד שבבי כלי פלדה,וכו.,. אידיאלי ליישומי חלל.עיבוד CNC מייצר חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. 3-ציר & 5-ציר כרסום CNC זמין. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים היעילים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.