האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

שיטת העיבוד של משטח ספירלה של מטוס מהירות קבועה

שיטת העיבוד של משטח ספירלה של מטוס מהירות קבועה

שיטת העיבוד של משטח ספירלה של מטוס מהירות קבועה


כאשר עקומת המתאר של משטח ההרכבה הישרה על היצירה מורכבת יותר, יש בה לא רק קווים וקשתים ישרים, אלא גם עקומות עם צורות אחרות, כגון ספירלות מהירות קבועות, תאוצה קבועה וספירלות האטה קבועות, עקומות פונקציה קבועות מסוימות ו לא סדיר כאשר הוא מורכב מקימורים שאינם פונקציונליים, ניתן לקרוא לזה משטח מורכב.

שיטת העיבוד של משטח ספירלה של מטוס מהירות קבועה
שיטת העיבוד שבבי-מהירות-קבועה-מטוס-ספירלה-משטח

בעיבוד חלקים מדויקים, משטח הספירלה במהירות קבועה במישור הוא משטח יצירת לינארי נפוץ ואופייני. המאפיין של עקומת מהירות קבועה זו הוא שכאשר העקומה מסתובבת באותה זווית, העקומה נעה באותו מרחק בכיוון הרדיאלי.

בהשוואה למשטח היצירה הפשוט המחובר בקשתות וקווים ישרים, מורכבותו הרבה יותר מסובכת מעיבוד חלקי דיוק רגילים.

עקומת העבודה של מצלמת הדיסק מאמצת לעתים קרובות משטח ספירלי במהירות קבועה במישור, והנקודות העיקריות של שיטת העיבוד הן כדלקמן:

  • 1) חשב את שלושת האלמנטים של משטח הספירלה המישורית: כמות הרמה, קצב הרמה, עופרת.
  • 2) חשב את ההחלפה ציוד של ראש האינדקס או פטיפון ממונע בהתאם להובלה.
  • 3) התקן ויישר את ראש האינדקס או השולחן הסיבובי.
  • 4) קווים סופרים על פני חומר העבודה.
  • 5) התקן ויישר את חומר העבודה.
  • 6) הגדר את גלגלי ההחלפה ובדוק את ההובלה.
  • 7) התאם את המיקום היחסי של חותך הטחינה וחומר העבודה.
  • 8) סלילי מטוס גסים ודקים.

קישור למאמר זה: שיטת העיבוד של משטח ספירלה של מטוס מהירות קבועה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שיטת העיבוד של משטח ספירלה של מטוס מהירות קבועהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.