האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שיטת הערכת איכות של מגנט NdFeB מסונט

שיטת הערכת איכות של מגנט NdFeB מסונט

מגנטים בורון מברזל ניאודימיום מסונטרים הם סוג של מגנטים קבועים, בגלל הביצועים הגבוהים שלהם, הם נמצאים בשימוש נרחב בתחומים רבים, כגון דיסקים קשיחים למחשב, הדמיית תהודה מגנטית גרעינית, כלי רכב חשמליים, ייצור כוח רוח, מנועי מגנט קבוע תעשייתי, מוצרי אלקטרוניקה ומכונות מגנטיות, טכנולוגיית ריחוף מגנטי, תמסורת מגנטית ותעשיות אחרות. 

מגנטים מרוסקים NdFeB בחברה של היום ממלאים תפקיד חשוב בקידום טכנולוגיה עכשווית וקידמה חברתית. השיטה המקיפה ביותר לשפוט את האיכות של מגנטים מסוג NdFeB מחוטאים: ביצועי מגנט; גודל מגנט; ציפוי מגנט.

1. ביצועי מגנט

1. רכישת חומרי גלם לפי הדרישות של high-end או mid-end או low-end sintered NdFeB לפי דרישות החברה.
2. האם תהליך הייצור מתקדם או לא קובע ישירות את הביצועים והאיכות של המגנט. כיום, הטכנולוגיות המתקדמות ביותר הן טכנולוגיית יציקה בקנה מידה (SC), טכנולוגיית ריסוק מימן (HD) וטכנולוגיית טחנת סילון (JM). תנורי אינדוקציה ואקום בעלי קיבולת קטנה (10 ק"ג, 25 ק"ג, 50 ק"ג) הוחלפו בתנורי אינדוקציה ואקום בעלי קיבולת גדולה (100 ק"ג, 200 ק"ג, 600 ק"ג, 800 ק"ג). טכנולוגיית היריעות היצוק המהירה של SC (StripCasting) החליפה בהדרגה מטיל גדול (מטילי עובי של יותר מ-20-40 מ"מ בכיוון הקירור), וטכנולוגיית ריסוק מימן (HD) וטחנת סילון (JM) החליפו את מגרסות הלסתות והדיסקים. טחנות. המכונה וטחנת הכדורים (טחינה רטובה) מבטיחים את אחידות האבקה ומועילים לסינטרינג שלב נוזלי ולעידון התבואה.
3. מבחינת אוריינטציה של שדה מגנטי, המדינה שלי היא המדינה היחידה בעולם המאמצת יציקת דחיסה דו-שלבית. הוא משתמש ביציקת דחיסה אנכית בלחץ נמוך במהלך ההתמצאות, ולבסוף מאמצת יציקת דחיסה מעין-איזוסטטית. זהו אחד המאפיינים החשובים ביותר של תעשיית ה-NdFeB המחוברת של ארצי. .
4. המעקב אחר איכות תהליך הייצור חשוב מאוד, וניתן לשלוט בו על ידי שיטות הזיהוי כגון מדידת עובי יריעת SC וחלוקת גודל חלקיקי אבקת JM. מוצרים באיכות גבוהה תלויים בשליטה על תהליך הייצור, אבל הלקוחות יהיו מאוד מבולבלים, איך לשפוט את הביצועים של המוצרים שאני קונה? האקדמיה הסינית למטרולוגיה פיתחה מגוון דגמים של טכנולוגיית חומרים מגנטיים קבועים למדידת פרמטרים מגנטיים. מגנומטר השדה המגנטי הדופק (PFM) הוא מכשיר בדיקה לבדיקת מגנטים קבועים בכפייה גבוהה במיוחד, בעיקר כדי להתאים את עצמם למגנטים הקבועים בעלי הכפייה הגבוהה הנדרשים מתחום הרכב החשמלי ומנועי מגנט קבועים גדולים.
לקוחות יכולים לבחור את דרגות ה-NdFeB שהם צריכים לפי פרמטרי המגנט Br (remanence), Hcb (כפייה), Hcj (כפייה פנימית), (BH) max (תוצר אנרגיה מגנטית מקסימלית), וארבעה אלה הפרמטר הוא הסטנדרט לשיפוט האם המוצר מיוצר בהתאם לדרישות הלקוח.

שיטת הערכת איכות של מגנט NdFeB מסונט

2. גודל מגנט

המגנטים הקבועים מברזל ניאודימיום בשימוש מעשי הם בעלי צורות שונות, כגון דיסקים, צילינדרים, גלילים (עם חורים פנימיים); לוחות מרובעים, ריבועים, עמודים מרובעים; אריחים, מגזרים, טרפזים, מצולעים וצורות לא סדירות שונות וכו'. למגנטים הקבועים של כל צורה יש גדלים שונים, וקשה ליצור אותם בבת אחת במהלך תהליך הייצור. תהליך הייצור הכללי הוא: מר מייצר חלקים גדולים (בגודל גדול), לאחר סינטר וטמפרור, ולאחר מכן באמצעות עיבוד מכני (כולל חיתוך, קידוח) והשחזה, טיפול בציפוי פני השטח (ציפוי), ולאחר מכן ביצועי מגנט, איכות פני השטח ו דיוק הממדים נבדק, לאחר מכן ממוגנט, נארז ונשלח מהמפעל.
פני השטח של אלמנט המגנט הקבוע NdFeB מחוטא בדרך כלל נדרשים להיות חלקים ולהגיע לדיוק מסוים. יש לטחון פני השטח של המגנט המועבר כריק. שיטות השחזה הנפוצות עבור סגסוגות מגנט קבועות מרובעות NdFeB כוללות שחיקה של פני השטח, שחיקה כפולה, שחיקה פנימית וטחינה חיצונית. צילינדרים משמשים בדרך כלל לטחינה ללא ליבה ולטחינה כפולה. מטחנות רב-תחנות משמשות למגנטים של אריחים, מגזר ו-VCM.
בין אם מגנט מוסמך, לא רק שדורש את הביצועים של התקן, השליטה בסובלנות הממדית משפיעה ישירות על היישום שלו. הערבות לגודל תלויה ישירות בחוזק העיבוד של המפעל. ציוד העיבוד מתעדכן כל הזמן עם הביקוש הכלכלי והשוק. ציוד יעיל יותר ומגמת האוטומציה התעשייתית לא רק עונים על הדרישה ההולכת וגוברת של לקוחות לדיוק המוצר, אלא גם זה חוסך כוח אדם ועלות והופכת אותו לתחרותי יותר בשוק.

3. ציפוי מגנט

ניסויים הראו ש-1cm3 של מגנטים קבועים מסוג NdFeB מחומצנים ויתכלו אם הם יישארו באוויר ב-150 מעלות צלזיוס למשך 51 ימים. הוא רגיש יותר לקורוזיה בתמיסות חומצה חלשה. על מנת להפוך את המגנט הקבוע מברזל בורון הנאודימיום לעמיד, נדרש חיי שירות של 20-30 שנה, ויש לעבור עליו טיפול אנטי קורוזיה על פני השטח כדי לעמוד בפני קורוזיה של המדיום המאכל למגנט. נכון לעכשיו, תעשיית הייצור של מגנטים קבועים מסוג NdFeB סנטרים משתמשת בדרך כלל בשיטות כגון ציפוי מתכת אלקטרו, ציפוי מתכת + ציפוי מתכת ללא אלקטרו, ציפוי אלקטרופורטי וטיפול בפוספטציה. מרווח נוסף מצופה על פני המגנט כדי לבודד את פני המגנט מהמדיום המאכל. , על מנת למנוע מהמדיה לפגוע במגנט.
1. באופן כללי, ציפוי אבץ, ציפוי ניקל + נחושת + ניקל, ציפוי ניקל + ציפוי נחושת + ניקל כימי הם התהליכים העיקריים. דרישות אחרות של ציפוי מתכת מיושמות בדרך כלל על ציפוי מתכת אחר לאחר ציפוי ניקל.
2. פוספטינג ישמש גם במקרים מיוחדים:
(1) פוספטינג הוא פשוט וקל לשימוש כאשר מוצר המגנט NdFeB ארוך מדי בגלל התחלופה וזמן האחסון והבאים הבאים טיפול שטח השיטה אינה ברורה;
(2) כאשר המגנט זקוק לחיבור דבק אפוקסי, צביעה וכו', כוח ההדבקה של החומר האורגני האפוקסי כגון דבק וצבע מחייב את המטריצה ​​בעלת יכולת הרטבה טובה. תהליך הפוספטציה יכול לשפר את יכולת ההרטבה של משטח המגנט.
3. ציפוי אלקטרופורטי הפך לאחת מהטכנולוגיות הנפוצות לטיפול במשטח נגד קורוזיה. מכיוון שיש לו לא רק כוח מליטה טוב עם פני השטח של המגנט הנקבובי, אלא יש לו גם עמידות בפני קורוזיה כגון תרסיס מלח, עמידות לחומצה ואלקלי ועמידות בפני קורוזיה מעולה. עם זאת, בהשוואה לציפוי ריסוס, עמידותו ללחות וחום ירודה.
לקוחות יכולים לבחור את שכבת הציפוי בהתאם לדרישות עבודת המוצר שלהם. עם הרחבת תחום היישום של מנועים, ללקוחות יש דרישות גבוהות יותר לעמידות בפני קורוזיה של NdFeB. ניסוי HAST (המכונה גם ניסוי PCT) נועד לבדוק את עמידות בפני קורוזיה של מגנטים קבועים מסוג NdFeB מסונטים בסביבות לחות וטמפרטורות גבוהות.
וכיצד שופט הלקוח האם הציפוי עומד בדרישות? מטרת ניסוי תרסיס המלח היא לערוך ניסוי מהיר נגד קורוזיה על מגנט NdFeB מסונט אשר פני השטח שלו טופלו בציפוי אנטי קורוזיה. בתום הניסוי מוציאים את הדגימה מקופסת הבדיקה ומייבשים אותה. השתמש בעיניים או בזכוכית מגדלת כדי לראות אם יש כתמים על פני הדגימה, ואת השינוי בצבע של קופסת הגודל של אזור הכתמים.
רק על ידי הבנת תהליך הייצור ודרישות המוצר יכול הלקוח לשפוט נכון את כשירות המוצר. בקיצור, זוהי אחיזה בביצועים, בקרת סובלנות ממדים, זיהוי ציפויים והערכת המראה.
במונחים של ביצועים, ניתן לבדוק את Br (remanence), Hcb (כפייה), Hcj (כפייה פנימית), (BH)max (תוצר אנרגיה מגנטית מקסימלית) ועקומת דה-מגנטיזציה באמצעות ביצועים; סובלנות מימדית יכולה להימדד על ידי קליפרים של ורנייה למדוד את הדיוק שלה; על הציפוי ניתן לראות את הצבע והבהירות של הציפוי בעין בלתי מזוינת ובאמצעות שיטות זיהוי כגון כוח מליטה וניסוי ריסוס מלח; המראה הכללי, בעיקר בעין בלתי מזוינת או בזכוכית מגדלת, או מיקרוסקופ אופטי (עבור מוצרים עם דרגת קו פחות מ-0.2 מ"מ), אם למגנט יש משטח חלק, ללא חלקיקים גלויים וחומרים זרים, ללא כתמים, ללא קצוות או פינות, המראה מתאים.

קישור למאמר זה: שיטת הערכת איכות של מגנט NdFeB מסונט

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שיטת הערכת איכות של מגנט NdFeB מסונטPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.