האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

שיטת התכה של סגסוגת אלומיניום וזרימת תהליך

שיטת התכה של סגסוגת אלומיניום וזרימת תהליך

שיטות ההיתוך המשמשות בתעשיית האלומיניום המקומית כוללות בדרך כלל התכה אצווה והתכה חצי רציפה. שיטת ההיתוך האצווה מתייחסת לשיטת התכה שלוקחת זמן התכה אחד כמחזור, מתחילת העמסת התנור וההתכה ועד לסיום הזיקוק והירידה. 

שיטה זו מתאימה בעיקר לייצור סגסוגות מוגמרות עם דרישות איכות גבוהות יותר אך לא אצוות גדולות מדי כדי להבטיח את הדיוק והאחידות של ההרכב הכימי. בדרך כלל, כל המוצרים המיוחדים, כלומר כל סגסוגת לְטִישָׁהs ולמות לְטִישָׁהs; פרופילי קרן מטוסים, פרופילי חתך משתנים בשלבים ופרופילי קרן חלולים קטנים המשמשים בתעשיית התעופה; מוצרי סגסוגת המשמשים בתעשיית האנרגיה האטומית נמסים כולם בדרך זו. שיטת התכה חצי רציפה מתייחסת לאותה סגסוגת כמחזור ייצור, בכל פעם התפוקה היא רק חצי עד שליש מסך ההיתוך בכבשן, ואז מתווסף קצת יותר מטען חדש מהאמור לעיל כדי להמשיך הַתָכָה. . 

שיטת התכה של סגסוגת אלומיניום וזרימת תהליך

היתרון בשיטה זו הוא שהמטען טבול בהמסה, מה שלא רק מפחית את אובדן השריפה, אלא גם מגביר את מהירות ההיתוך. יחד עם זאת, הטמפרטורה בתנור אינה משתנה הרבה, ויש לה אפקט מגן טוב על תחתית התנור, מה שמועיל לשיפור חיי התנור. החיסרון הוא שצריך לשלוט בצורה יעילה בהרכב, ותמיד יש שאריות של חומר בכבשן, שקל לגרום להתחממות יתר מקומית, והנטייה של המטיל לייצר גרגרים גסים עולה. שיטה זו מתאימה למוצרי סגסוגת עם קבוצות התכה גדולות, דרגות נמוכות של חומרי תנור וללא דרישות מיוחדות לאיכות ההיתוך. בדרך כלל, מוצרי אלומיניום טהור, מוצרי חומרי בניין 6063 ומוצרי סגסוגת עם פסולת ממוחזרת כמטען העיקרי, כולם מותכים בשיטה זו.

תהליך ההיתוך האופייני של סגסוגת אלומיניום יצוק הוא כדלקמן: הכנת תנור → הכנת מטען → אצווה → טעינת תנור → התכה → נחושת ואבץ → הסרת סיגים לאחר המסה → מגנזיום ובריליום → ערבוב → ניתוח דגימה → התאמת הרכב → ערבוב → הסרת סיגים ← הפוך את התנור ← זיקוק ← לכסות בסיגוג ← לעמוד במקום ולכוון את הטמפרטורה ← למדוד מימן מול התנור → פריקה מהכבשן → לנקות את הכבשן

התהליך הנ"ל מסתיים בדרך כלל בכבשן התכה ובכבשן סטטי. ביניהם, תנור ההיתוך אחראי על משימת ההיתוך והתאמת ההרכב, והכבשן הסטטי אחראי על משימת טיהור ההיתוך ושמירה על חום. היתרון של תצורת ציוד זו הוא בכך שהיא יכולה לתת משחק מלא ליעילות הייצור של תנור ההיתוך, מה שלא רק מבטיח את איכות ההיתוך, אלא גם מגדיל את התפוקה. כמה מפעלים מכניסים את זרימת התהליך לעיל בכבשן כדי להשלים. 

בשלב זה, התנור אחראי למשימות הכפולות של התכה ועמידה, מה שנקרא תנור התכה והחזקה. אם התנור הוא חד-תא, הציוד המוגדר בצורה זו אינו יכול לנצל באופן מלא את יעילות הייצור של תנור ההיתוך, וצריכת האנרגיה גדולה יחסית. בנוסף, ישנם כמה מפעלים ביתיים הנמסים בכבשן הדהוד להבה, ולאחר מכן משתמשים במצקת כדי להעביר את מי האלומיניום לתוך תנור הדהוד התנגדות כדי להתאים את ההרכב והטמפרטורה, ולאחר מכן לטהר את ההמסה ולשמור על הטמפרטורה במצב עומד. תַנוּר. תצורת ציוד זו תופסת שלושה תנורים, ומספר ההעברות של מתכת נוזלית גדול, וגם זמן ההעברה ארוך יותר, מה שגורם לזיהום רציני של ההיתוך ולאובדן התכה מוגבר. המצקת המשמשת להעברה דורשת ציוד מיוחד לחימום. לכן, מהאיכות והתפוקה, צריכת האנרגיה היא מאוד לא חיובית.

קישור למאמר זה: שיטת התכה של סגסוגת אלומיניום וזרימת תהליך

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שיטת התכה של סגסוגת אלומיניום וזרימת תהליךPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.