האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שיטת טיפול פני השטח של מחבר בורג

שיטת טיפול פני השטח של מחבר בורג

לִדפּוֹק אֶטֶבהם החלקים הבסיסיים המכניים הנפוצים ביותר והם מבוקשים מאוד.

טיפול פני השטח הוא תהליך של יצירת שכבת כיסוי על פני חומר העבודה בשיטה מסוימת. מטרתו להעניק למשטח המוצר אפקט יפהפה ואנטי קורוזיה. ה טיפול שטח השיטות שבוצעו מיוחסות לשיטות הבאות:

1. סוגי טיפול פני השטח:

1. ציפוי אלקטרו:

 טבלו את החלקים המצופים אלקטרו בתמיסה מימית המכילה את תרכובת המתכת המיועדת להפקדה, ומעבירים זרם חשמלי דרך תמיסת הציפוי כדי לזרז ולהפקיד את המתכת המצופה על החלקים. ציפוי כללי כולל גלוון, נחושת, ניקל, כרום, סגסוגת נחושת-ניקל וכו'. לעיתים כלולים גם שחור מבושל (כחול), פוספטינג וכו'. החברה שלנו יכולה כעת לגלוון (כחול-לבן, צבעוני, שחור) ולהרתיח שחור, פוספטינג (זרחן אפור), ציפוי ניקל (ניקל שחור, ברונזה, ברונזה) וכו'.

2. גלוון בחום: 

חלקי פלדת הפחמן טבולים במיכל ציפוי אבץ מותך בטמפרטורה של כ-5100C. התוצאה היא שסגסוגת הברזל-אבץ על פני הפלדה הופכת בהדרגה לאבץ פסיבי על פני השטח החיצוניים של המוצר. ציפוי אלומיניום בטבילה חמה הוא תהליך דומה.

שיטת טיפול פני השטח של מחבר בורג

3. ציפוי מכני: 

להשפיע על פני המוצר דרך חלקיקי המתכת המצופה, ולרתך קר את הציפוי אל פני המוצר.

2. תהליך תפעול:

(1) מגולוון (כחול ולבן, צבעוני, שחור)

1. טיפול מקדים: מיכל הסרת שומנים תרמי (5 מיכלים)-מיכל הסרת שומנים אלקטרוליטי (3 מיכלים)-מיכל הסרת שומנים (4 מיכלים);

2. ציפוי: מיכל ציפוי (20 מיכלים) (אמוניום כלוריד, תחמוצת אבץ, חומר מבריק, תמיסת מרכך);

3. עיבוד לאחר: מיכל התכה (1 מיכל)-מיכל תרופות ירוק (1 מיכל)-כחול ולבן / צבעוני / שחור).

(2) שחור מבושל:

1. טיפול מקדים: מיכל הסרת שומנים תרמי (4 מיכלים)-מיכל הסרת חלודה (4 מיכלים);

2. שחור רותח: שחור רותח (5 מיכלים) (סודה קאוסטית, תמיסת נתרן ניטריט);

3. לאחר עיבוד: שמן נגד חלודה (1 מיכל).

(3) פוספטינג:

1. טיפול מקדים: מיכל הסרת שומנים תרמית (1 מיכל)-מיכל הסרת אבנית (1 מיכל)-מיכל הסרת שומנים אלקטרוליטי (1 מיכל),-טיפול פני השטח (1 מיכל);

2. פוספטינג: פוספטינג (יצירת סרט);

3. טיפול לאחר: טבול שמן נגד חלודה (2 מיכלים).

קישור למאמר זה: שיטת טיפול פני השטח של מחבר בורג

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שיטת טיפול פני השטח של מחבר בורגפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.