האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שיטת טעינת אמבט חיפוי אלקטרו וקביעת צפיפות

שיטת טעינת אמבט חיפוי אלקטרו וקביעת צפיפות

מה שאני רוצה להציג בפניכם היום הוא שיטות הטעינה של האמבטיות ומדידות הצפיפות. חברים שרוצים לדעת יכולים ללמוד עם עורך זה. אני מקווה שההסבר של העורך הזה יעזור לחברים שהולכים לקנות מיכלי ציפוי חשמלי!

1. התוכן העיקרי של ניהול תהליכים באתר ייצור האלקטרוניקה

1) שליטה בהרכב כל נוזל מיכל במפרט נוסחת התהליך. שים לב למחזור הניתוח הכימי שנקבע.

2) לשמור על תנאי התהליך של ייצור אלקטרוליטי. כמו טמפרטורה, צפיפות זרם וכו'.

3) שמור על מגע חשמלי טוב בין הקתודה לאנודה.

4) מצבי השעיה קתודה ואנודה קפדניים.

5) שמור על האמבטיה נקייה ובקר את זיהומי האמבטיה.

6) שמור על מתלה האלקטרוניקה במצב טוב וצור מגע חשמלי טוב עם הווים והשיניים התלויות.

2. שיטת האכלה בתמיסת אמבט באלקטרו: האכלה צריכה להתבסס על העיקרון של "הוספה בתדירות גבוהה" ו"הוספה פחות".

2.1 תוספת חומרים מוצקים

חלק מהחומרים המוצקים האורגניים מומסים תחילה בממיסים אורגניים, ולאחר מכן מוסיפים לאט כדי לשפר את ההמסה. אם מוסיפים ישירות, פתרון הציפוי נוטה להיות עכור. חומרים מוצקים כלליים יכולים להיות מומסים בקבוצות עם התמיסה במיכל הציפוי. קחו חלק מתמיסת הציפוי והוסיפו לאט את החומרים שיתווספו תוך כדי ערבוב, ולאחר מכן הוסיפו את נוזל הסופרנטנט למיכל הציפוי כשהוא דומם ומובהר. מוסיפים את תמיסת הציפוי לחלק הלא מומס ומערבבים להמסה. חזור על הפעולה בצורה זו עד להוספת כולם. מבלי להשפיע על הנפח הכולל של תמיסת הציפוי, ניתן גם לערבב ולהמיס אותה עם מים מופחתים או מים חמים מפושטים ולאחר מכן להוסיף למיכל הציפוי. לחלק מהחומרים המוצקים קל ליצור גושים, המשפיעים על תהליך הפירוק. אתה יכול להשתמש בכמות קטנה של מים כדי ליצור משחה דקה תחילה, ולדלל בהדרגה כדי למנוע היווצרות של גושים.

שיטת טעינת אמבט חיפוי אלקטרו וקביעת צפיפות

2.2 חידוש חומרים נוזליים

ניתן לדלל אותו כראוי במים מופחתים או לדלל בתמיסת ציפוי ולהוסיף לאט תוך כדי ערבוב. אסור בתכלית האיסור להוסיף את תמיסת המניות של חומר ההבהרה התוסף לתוך מיכל הציפוי.

2.3 עיתוי המילוי

עדיף להוסיף חומרים כאשר הציפוי מופסק. לאחר הוספה, מערבבים אותו היטב ואז מכניסים אותו לייצור. הוספת חומרים בייצור יש להוסיף במהלך תקופת "מנוחה זמנית" מיד לאחר יציאת חומר העבודה מהחריץ. ניתן להוסיף אותו בצד יציאת הנוזל של משאבת המחזור, ומהירות ההוספה צריכה להיות איטית, והתרופה תתפזר במהירות עם כוח הפגיעה של יציאת הנוזל.

2.4 השלכות אפשריות של שיטת האכלה לא נכונה

1) אם מוסיפים את חומר ההבהרה, קל לגרום להבדל הצבע של חומר העבודה במיכל זה.

2) אם החומר המוצק שנוסף אינו מומס, קל לגרום לכודים או חספוס של הציפוי.

3) אם מוסיפים חומצה כדי להתאים את ה-pH, זה יגרום ל-pH פנימי לא אחיד של האמבט ולגרום לחורים מקומיים.

3. שיטת בדיקה של צפיפות תמיסת ציפוי ופתרונות עזר אחרים

3.1 מדוד תמיד את צפיפות התמיסה

יש למדוד את הצפיפות של תמיסת ציפוי שהוכנה לאחרונה או תמיסת עזר אחרת ולשמור אותה כקובץ להשוואה מאוחרת יותר. צפיפות תמיסת הציפוי עולה בדרך כלל ככל שגיל האמבטיה עולה. זה נובע מהצטברות של יוני טומאה ומוצרי פירוק תוספים בתמיסת הציפוי. לכן, ניתן לנתח באופן מקיף את צפיפות התמיסה ואת נתוני בדיקת הרכב התמיסה כדי לקבוע את הגורם לכישלון האמבטיה כדי להקל על חיסול.

3.2 שיטה למדידת צפיפות תמיסה

בייצור אלקטרוליטי, מד צפיפות או מד Baume משמש בדרך כלל לבדיקת צפיפות התמיסה. ניתן להמיר צפיפות ובאומה על ידי הנוסחה הבאה. עבור צפיפות נוזלים שכבדה יותר ממים = 145/(145-Baume degree), Baume-דרגת = (145×145)/צפיפות, בעת בדיקה עם מד Baume, יש לבדוק את הטווח מטווח קטן, אם נבחר טווח מדידת Baume לא תקין, זה יפגע במד Baume. אין לבדוק את הצפיפות במיכל הציפוי, להוציא חלק מתמיסת הציפוי ולבצע אותה מחוץ למיכל. בדיקה במיכל הציפוי, כאשר הידרומטר או מד Baume פגומים, תמיסת הציפוי תהיה מזוהמת בחלקיקי עופרת. יש להוציא את תמיסת הבדיקה כ-1.5 ליטר (באמצעות כוס 2000 מ"ל), את התמיסה החמה ניתן לקרר באמבט מים. לאחר מכן העבירו את תמיסת הדגימה לגליל מדידה ישר של 1000 מ"ל, והכמות נמצאת במרחק של כ-20 מ"מ מפתח הגליל, וניתן למדוד אותה בעזרת הידרומטר.

קישור למאמר זה: שיטת טעינת אמבט חיפוי אלקטרו וקביעת צפיפות

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שיטת טעינת אמבט חיפוי אלקטרו וקביעת צפיפותפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.