האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שיטת מיצוי התכונה לחלקים של דגם תלת מימד

שיטת מיצוי התכונה לחלקים של דגם תלת מימד

שיטת מיצוי התכונה לחלקים של דגם תלת מימד


הנחת היסוד של עיצוב תהליכים היא המרת מידע חלקי מידע עיצובי לידע תהליכי. בהנדסה בפועל, ידע העיצוב נכלל בחלק המודל התלת -ממדי וציורי 3D. בתהליך ההמרה לידע התהליכי, מעצב התהליכים צריך לקרוא את החלק מודל תלת מימד וציורים. , לרכוש באופן מלאכותי ידע בעיצוב ולעצב תהליכים מתאימים.

שיטת מיצוי התכונה לחלקים של דגם תלת מימד

שיטת מיצוי התכונה לחלקים של דגם תלת מימד. -PTJ מכונות CNC חנות

עם הופעתו של מודל הייצור "רב-מגוון, אצווה קטנה", הדרך להשגת ידע בעיצוב על ידי בני אדם הגבילה מאוד את יעילות העבודה. אנשים מקווים שאפשר לממש את רכישת ידע העיצוב באופן אוטומטי באמצעות מחשבים.

ידע עיצוב מכוון בעיקר לחלקים ומתייחס בעיקר ליחסים בין תכונות עיבוד ותכונות המאפיין שלהם ותכונות עיבוד. לכן, מטרת חילוץ התכונות היא להשיג את מטריצת רכיב תכונת העיבוד ואת מטריצת מערכת היחסים של תכונת העיבוד.

בתהליך הדוגמנות התלת מימדי הנוכחי, מאמצים גם רעיונות לתיאור מבוסס תכונה. כדי להשיג מיצוי תכונות, יש להגדיר תכונות מראש. ישנם שני סוגים של שיטות הגדרת תכונה:

  • 1) הגדר מראש את שיטת הייצור של פרמטרי המאפיינים של המוצר, הניע את יצירת הדגם על ידי שליטה בערך פרמטר התכונה, ומימוש החילוץ של פרמטר התכונה תוך עיצוב המודל. השניים משלימים זה את זה, מה שנקרא הגדרה מוקדמת של תכונה, או מודל פרמטריזציה המבוסס על תכונה.
  • 2) השתמש באלמנטים גיאומטריים בסיסיים כגון נקודות, קווים ומשטחים כדי להגדיר פרמטרים של תכונה. עיצוב הדגמים וחילוץ התכונות אינם מפריעים זה לזה. לאחר השלמת עיצוב המודל, מיצוי התכונה מסתיים על ידי זיהוי הצורה הארגונית של האלמנטים הגיאומטריים של המודל והתאמת פרמטרי התכונה. זוהי ההגדרה שלאחר ההגדרה של תכונות, או זיהוי תכונות.

בהשוואה לשיטות זיהוי תכונות, לשיטות דוגמנות פרמטריות יש את היתרונות הבאים:

  • 1) דוגמנות פרמטרית יכולה לא רק להשלים את חילוץ התכונות, אלא גם לסייע למעצבים בדוגמנות מהירות.
  • 2) שיטת הדוגמנות הממוגדרת מחלצת תכונות בצורה מדויקת יותר, ואינה גורמת לשיפוטים או למחדלים מוטעים. שיטת זיהוי התכונות מתאימה רק לתכונות בעלות הבדלים גדולים, וקל לבלבל בין תכונות בעלות צורות גיאומטריות דומות.

לכן מאמר זה מבוסס על ממשק ה- API של פיתוח משני של סימנס NX10.0, ומאמץ את שיטת הדוגמנות הפרמטרית למימוש מיצוי התכונות של עיבוד חלקים. מכיוון שהדוגמנות המתוארת הגדירה מראש את הפרמטרים המאפיינים, ניתן לקרוא לערך הפרמטר ישירות בשם הפרמטר כדי לבנות את מטריצת האלמנט האופייני לעיבוד.

מצד שני, הוא מספק למשתמשים את הפונקציה של בחירת משטח ההתייחסות, שיכול להשיג את תכונת ההתייחסות על ידי זיהוי משטח ההתייחסות; ניתן להשיג את תכונת ההתקשרות דרך משטח החיבור; ניתן להשיג את אותו סוג תכונה על ידי התאמת פרמטרי התכונה של אותו סוג של תכונת עיבוד המחוברת לאותו משטח. זה יכול לבנות מטריצה ​​של אלמנטים אופייניים.

בהנדסה בפועל, בדרך כלל מתייחסים לתכונות דומות כתכונה מורכבת ומעובדות יחד בשלב אחד. לכן, עיבוד לאחר נדרש במהלך מיצוי התכונות, כלומר לאחר זיהוי תכונות דומות, הן משולבות למאפיין מורכב. מכיוון שהפרמטרים האחרים של התכונות הדומות למעט המיקום זהים, פרמטרי המיקום של התכונות הדומות הממוזגות במטריצת אלמנט התכונות מאמצות את המיקום של התכונה שדוגמנה ראשונה בתהליך הדוגמנות. בנוסף, לאחר המיזוג, לתכונות העיבוד הנותרות אין תכונות דומות, כך שמטריצת מערכת היחסים של התכונות צריכה רק לשמור על שני הסמלים הראשונים, כלומר יחסי ההתייחסות ויחסי התלות.

קישור למאמר זה: שיטת מיצוי התכונה לחלקים של דגם תלת מימד

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שיטת מיצוי התכונה לחלקים של דגם תלת מימדחנות CNC PTJ מייצרת חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. כרסום CNC 5 צירים זמין.עיבוד סגסוגת בטמפרטורה גבוהה טווח כולל עיבוד שבבי איונל,עיבוד שבבי מונל,עיבוד שבבי של אסקולוגיה חנון,קרפיון 49 עיבוד שבבי,עיבוד Hastelloy,עיבוד שבבי Nitronic-60,Hymu 80 עיבוד שבבי,עיבוד שבבי כלי פלדה,וכו.,. אידיאלי ליישומי חלל.עיבוד CNC מייצר חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. 3-ציר & 5-ציר כרסום CNC זמין. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים היעילים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.