האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שיטת עיבוד גלגל ציוד פרופיל שיניים מבוא

שיטת עיבוד גלגל ציוד פרופיל שיניים מבוא

שיטת עיבוד גלגל ציוד פרופיל שיניים מבוא


עיבוד שבבי של א ציוד מורכב מכמה תהליכים. על מנת לקבל פרופיל שן העומד בדרישות הדיוק, כולו תהליך עיבוד שבבי מטופלת סביב תהליך עיבוד פרופיל השן.

שיטת עיבוד גלגל ציוד פרופיל שיניים מבוא
שיטת עיבוד גלגל ציוד פרופיל שיניים מבוא

ישנן שיטות רבות לעיבוד פרופילי שיניים. לפי האם יש חיתוך בעיבוד שבבי, ניתן לחלק אותו לשתי קטגוריות: לא חיתוך וגזירה.

אי-חיתוך כולל טכנולוגיות חדשות כמו הילוכים מגולגלים חמים, גלגלים קרים, דיוק לְטִישָׁה, אבקת מטלורגיה וכולי. ללא חיתוך יש שורה של יתרונות כגון פרודוקטיביות גבוהה, פחות צריכת חומרים ועלות נמוכה. נעשה בו שימוש נרחב. עם זאת, בגלל דיוק העיבוד הנמוך שלו, התהליך אינו יציב מספיק, וקשה לאמץ במיוחד כאשר מנת הייצור קטנה. חסרונות אלה מגבילים את השימוש בו.

צורת השן כוללת עיבוד חיתוך ובעלת דיוק עיבוד טוב. זו עדיין שיטת העיבוד העיקרית של צורת השן. על פי עקרון העיבוד שלו ניתן לחלק אותו לשתי שיטות: שיטת גיבוש ושיטת גיבוש.
שיטת ההרכבה מאופיינת בכך שצורת קצה החיתוך של הכלי בו נעשה שימוש זהה לצורת חריץ הציוד שנחתך. שיטת העיבוד של צורת השן על ידי עיקרון ההרכבה כוללת: כרסום השיניים במכונת כרסום בעזרת חותך הילוכים, שחיקת השיניים בעזרת גלגל יוצר, ומשיכת השיניים בעזרת סיבית הילוכים. לשיטות אלו דיוק עיבוד נמוך עקב שגיאות אינדקס ושגיאות בהתקנת כלים, ובדרך כלל יכול לייצר הילוכים בדיוק דיוק 9-10. 

בנוסף, התהליך דורש פיצולי שיניים בדידים מרובים, והתפוקה נמוכה. לכן, הוא משמש בעיקר להילוכים עם דיוק עיבוד נמוך בעבודות ייצור ותיקון אצווה קטנה מקשה אחת.

שיטת ההשטחה מעובדת על פי עקרון רשת ההילוכים. פרופיל השן המעובד בשיטה זו הוא מעטפת מסלול החיתוך של קצה החיתוך של הכלי. ניתן לעבד הילוכים עם מספר שיניים שונה בעזרת אותו כלי כל עוד המודולוס וזווית השיניים זהים. 

שיטת עיבוד צורת השן על פי עקרון הפיתוח כוללת: נדנוד, הכנסת, גילוח, חידוד ושחיקה. ביניהם שיני גילוח, שיני חיך ושיניים שחיקה שייכות לשיטת הגמר של צורת השן. לשיטת העיצוב יש דיוק ופריון עיבוד גבוה, והכלי רב תכליתי, ולכן הוא נמצא בשימוש נרחב בייצור.

קישור למאמר זה: שיטת עיבוד גלגל ציוד פרופיל שיניים מבוא

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שיטת עיבוד גלגל ציוד פרופיל שיניים מבואPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.