האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

שימוש במסור חוזר לחיתוך צינורות מסייע לשפר את הבטיחות, הרבגוניות וקלות השימוש

שימוש במסור חוזר לחיתוך צינורות מסייע לשפר את הבטיחות, הרבגוניות וקלות השימוש

למכונות השחזה לא רק יש מקום בייצור מתכת, אלא מתאימות גם לפעולות גימור וחיתוך. הכלים ולהבי החיתוך אמינים ויכולים לעבד כל מיני מתכות במהירות.

למרות שהם עשו עבודה טובה עם חתכים, יש להם כמה סיכונים מובנים. להבי חיתוך מסתובבים במהירויות גבוהות (בדרך כלל יותר מ-10,000 סל"ד), והניצוצות והאבק שהם מייצרים יכולים לעבור מרחקים ארוכים. במילים אחרות, עבור יצרנים שמשתמשים בקביעות בחיתוך סיבובי ומנהלים בהצלחה סיכונים, תהליך זה פורה ומסוגל – ללא ספק.

עם זאת, שימוש במטחנה לחיתוך סיבובי אינו האפשרות היחידה לחיתוך מהיר ונוח. מסורים הדדיים יכולים לספק שיטת חיתוך מהירה ונקייה, יכולים להתמודד עם עוביים וקטרים ​​שונים של צינורות או צינורות ולתרום לבטיחות מקום העבודה. מכיוון שהפעולה ההדדית שונה מהותית מהפעולה המסתובבת, וגם עיצוב המסור שונה, הכלי הדדי מספק חווית חיתוך שונה לחלוטין מזו של הכלי הסיבוב.

שימוש במסור חוזר לחיתוך צינורות מסייע לשפר את הבטיחות, הרבגוניות וקלות השימוש

חיתוך בטוח

הפעולה ההדדית היא תהליך כרסום המייצר שבבים. למרות שהמסור יכול לחתוך במהירות, הפעולה והמהירות של הלהב לא מעבירה כמות גדולה של אנרגיה לשבבים שהוא מייצר. זה לא מייצר הרבה חום; הטמפרטורה של המצע וכלי החיתוך נשמרים ברמה נמוכה. כמו כן, התהליך אינו מעביר יותר מדי אנרגיה קינטית לשבב. הניקוי קל מכיוון שהשבבים ייפלו מתוך חריצי השיניים ויישקעו באזורים מקומיים על הרצפה.

מגיע עם כלי מסתובב 4-1/2 אינץ'. גלגל החיתוך מסתובב ב-13,500 סל"ד, ומייצר ערך שווה ערך ל-16,000 רגל משטח לדקת תנועה. זה מייצר ניצוצות עד 30 רגל. ב-1,800 מעלות, אם מתכת חמה כלשהי פוגעת בעובד לא מוגן, שברי מתכת אלו עלולים לגרום לפציעה. אם הם נוחתים ליד כל חומר דליק או נפוץ, הם עלולים לגרום לנזק רב לרכוש. שימוש אחד דורש זהירות רבה ובדרך כלל דורש רישיון תרמי.

חיתוך סיבובי יכול גם ליצור אבק רב, כולל אבק שוחק מגלגל החיתוך ואבק מתכת מחומר העבודה. לכן, עובדים באזור זה זקוקים לציוד מגן אישי למניעת שאיפה של חלקיקים באוויר.

ארגונומיה היא גורם נוסף. מהירות החיתוך של להבים הדדיים היא לרוב מהירה מזו של כלים שוחקים, כך שככל שזמן החיתוך קצר יותר, זמן הרטט במהלך העיבוד קצר יותר. בנוסף, הלהב ההולך מייצר פחות רעש, והרעש במהלך הפעולה נמוך ב-15 דציבלים מזה של הלהב המסתובב. לבסוף, מכיוון שהלהבים ההדדיים עשויים מתכת, ניתן לכופף אותם. גלגל החיתוך שביר ושביר, מפיץ פסולת בכל מקום העבודה.

גמישות חיתוך

מכיוון שהלהב של המסור ההולך נמשך ישר מקצה הכלי, ומכיוון שלכלי אין מגן, הלהב יכול להיכנס לחלל קטן. כמו כן, ראוי לציין כי ישנם מספר אורכים סטנדרטיים של להבים הדדיים, כך שחיתוך בקטרים ​​שונים של צינורות אינו אומר שימוש במספר אורכי להבים. ברוב המקרים, מידה אחת מתאימה לכולם.

עלות ממוצעת של 74,750 חתכים על 1-½ Sch. 40 צינורות פלדה עם חיתוך מסתובב הם 23,295 $. עבור כלים הדדיים עם להבים איכותיים, העלות השנתית היא 8,855 $, שזה חיסכון של 14,440 $.

בעת שימוש במטחנה עם גלגל חיתוך, זה עשוי להיות מפתה להסיר את מכסה המגן כדי להיכנס למצב מוגבל. רעיון רע. כאשר הגלגלים פגומים, התוצאה היא קטסטרופלית, והמצב יהיה גרוע יותר אם השומרים לא יהיו במקום כדי לתפוס קצת פסולת. כל האנרגיה שהייתה אמורה לנצל בתהליך החיתוך שולחת שברי גלגלים שבורים לכל הכיוונים, ומסכנת את המפעילים ואחרים באזור.

יעילות ושיקולים כלכליים

מבחינת בלאי, הלהב ההולך שומר על גודל קבוע ולכן חותך בקצב קבוע. מכיוון שאין שינוי במספר רגלי פני השטח לדקה, יעילות החיתוך לא משתנה הרבה מהחתך הראשון ועד לחיתוך האחרון. גלגלי חיתוך שוחקים לא יחתכו בקצב קבוע. ככל שגלגל החיתוך נשחק, קוטרו (והיקפו) מצטמצם, אך המהירות נשארת זהה. ככל שגלגל השחזה מתכווץ, גם מספר רגלי פני השטח לדקה מתכווץ, ובכך מגדיל את הזמן הנדרש לכל חיתוך.

בחירת הלהב היא קריטית. להב עמיד יותר עשוי לעלות יותר, אך בהתאם למבנה הלהב ועיצוב השן, זה עשוי להיות משתלם יותר מבחינת עמידות וזמן השבתה פחות תכוף להחלפת להב.

מבחן חיתוך מתקדם יותר בגודל 6 אינץ '. עם להבים שונים בגודל 4.5 אינץ'. החיסכון השנתי הממוצע עבור גלגלי חיתוך שוחקים הוא יותר מ- $14,000 (ראה איור 1).

הבדיקה מבוססת על עומס עבודה של 74,750 חתכים של צינור פלדה מס' 40 בשנה, המהווה עומס עבודה טיפוסי של שלושה מפעילים בבית מלאכה קטן ובינוני, שהכנסתו מגיעה לשיעור העבודה הממוצע הארצי. הצריכה היא שכל עובד משתמש בקופסת שוחקים בשבוע (25 גלגלים לארגז), וכל מפעיל משתמש ב-6 להבים חוזרים בשבוע, או 75 גלגלים מסתובבים ו-18 להבים בשבוע.

קל לבחור ולזהות

היצרנים מספקים בדרך כלל שתי צורות, האחת עם קצוות מקבילים והשנייה עם פרופיל מחודד (ראה איורים 2 ו-3). הסגנון עם קצוות מקבילים מתאים לחיתוך קשה יותר, במיוחד כאשר הקצה דורש כוח. הפרופיל המחודד מתאים לחיתוכים ישרים יותר ומתאים יותר למקומות שקשה להגיע אליהם.

מספר השיניים לאינץ' (TPI) קובע בדרך כלל את סוג החומר שהלהב יכול לחתוך. לדוגמה, ככל שעובי המתכת יורד, ה-TPI אמור לעלות. ככל שה-TPI גדל, גם זמן החיתוך יגדל; היתרון הוא שככל שה-TPI גבוה יותר, החתך נקי יותר.

לחלק מהלהבים ההדדיים יש סימונים לזיהוי היישום, אך לאחר מספר דקות בלבד של שימוש, הסימונים נשחקים, מה שמקשה על הבחנה בין להב אחד למשנהו. יצרנים מסוימים מספקים קידוד צבע על הידית כך שהיא לא תתבלה. זה מספק דרך מהירה וקלה לקבוע את היישום של הלהב גם לאחר שימושים מרובים.

קישור למאמר זה: שימוש במסור חוזר לחיתוך צינורות מסייע לשפר את הבטיחות, הרבגוניות וקלות השימוש

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שימוש במסור חוזר לחיתוך צינורות מסייע לשפר את הבטיחות, הרבגוניות וקלות השימושדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.