האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שיעור הצמיחה השנתי המורכב של שוק סרטי ה-PVB הוא 6.06%, מהן ההזדמנויות והאתגרים?

שיעור הצמיחה השנתי המורכב של שוק סרטי ה-PVB הוא 6.06%, מהן ההזדמנויות והאתגרים?

דוח תעשיית שוק הסרטים של PVB לשנת 20121-2027 מספק עובדות ונתונים על גודל שוק סרטי ה-PVB, תחזית ההכנסות והנוף הגיאוגרפי. דוח המחקר על תעשיית שוק הסרטים PVB מספק ניתוח מעמיק של הגורמים המשפיעים על היקף העסקים העולמי. דוח מחקר השוק של PVB מציג את הפיתוח העדכני ביותר, ניתוח המצב והפילוח של מוצרים ושירותים; הדו"ח מספק נתונים סטטיסטיים מרכזיים על מצב שוק סרטי PVB, קנה מידה, נתח וגורמי צמיחה. הדוח כולל נתונים על שחקני מפתח, כגון הכנסות, מכירות, נוף תחרותי ונתח שוק גלובלי של יצרנים מובילים.

שיעור הצמיחה השנתי המורכב של שוק סרטי ה-PVB הוא 6.06%, מהן ההזדמנויות והאתגרים?

סרט PVB מוגדר כסרט בין-שכבות זכוכית המשמש בתעשיות מסוף שונות בשל תכונותיו הכימיות השונות. לסרטים וליריעות אלו מאפיינים מיוחדים, לרבות עמידות בפני פגיעות, שקיפות, גמישות וחוזק מתיחה גבוה, מה שהופך את היריעות והסרטים למתאימים ייצור זכוכית בטיחותית.

סרט PVB, הידוע גם בשם סרט פוליוויניל בוטירל, הוא סרט חומר פולימרי הנוצר מאבקת שרף PVB באמצעות פלסטיק פלסטי ושחול. המראה של סרט שכבתי PVB הוא סרט שקוף, ללא זיהומים, משטח חלק, חספוס מסוים וגמישות טובה, ויש לו מאפיינים של שקיפות, עמידות בחום, עמידות בפני קור, עמידות לחות וחוזק מכני גבוה.

בדרך כלל ניתן לחלק את מוצרי סרטי PVB לסרט ביניים PVB בדרגה אדריכלית, סרט ביניים PVB בדרגת רכב וסרט ביניים PVB בדרגה פוטו-וולטאית. על פי יישומים שונים במורד הזרם, מוצרי שכבתי PVB נמוכים משמשים לזכוכית בטיחותית ארכיטקטונית, ומוצרים מתקדמים משמשים כזכוכית חסינת כדורים למטוסים, טנקים וספינות בתעשייה הצבאית, ונמצאים בשימוש נרחב גם עבור שמשות רכב. בשנים האחרונות, עקב ההתפתחות הנמרצת של תעשיות הרכב, התעופה והניווט, שהביאה לעלייה בביקוש ל-PVB מתקדם, תעשיית סרטי ה-PVB בין השכבות המקומית החלה להתפתח לכיוון של high-end. .

גורמים מניעים בשוק: היישום של סרט PVB בשוק הזכוכית הרבודה יקדם את צמיחת השוק

סרט PVB יושם בצמיחה לטווח קצר של שוק הזכוכית הרבודה. סרט PVB משמש בצורה של שרף בתחומים הדורשים הידבקות, בהירות אופטית, הידבקות למשטח הזכוכית, קשיחות וגמישות. היישום העיקרי של פוליוויניל בוטירל הוא כשכבת הביניים של זכוכית בטיחותית רבודה לבנייה ולשמשה קדמית לרכב. זכוכית רבודה PVB מיוצרת על ידי שילוב של שתיים או יותר יריעות זכוכית מחושלות או מטופלות בחום עם שכבת ביניים אחת או יותר PVB ומושפעת מחום ולחץ כדי להבטיח חיבור מושלם בין האלמנטים המרכיבים.

בשנים האחרונות, מכיוון שסרטי PVB משמשים למטרות בטיחות בשמשות רכב, הביקוש לסרטי PVB כשכבות ביניים גדל באופן משמעותי. ברגע שהזכוכית נשברת בתאונה, סרט ה-PVB מונע מרסיסי הזכוכית החדים לגרום לפציעה אישית. זכוכית רבודה PVB מספקת גם עמידות טובה בפני פגיעות, בידוד קול ועמידות בפני UV. בנוסף, תכונות ההגנה מפני UV של זכוכית רבודה PVB יכולות למנוע דהייה פנימית.

אתגר שוק: עלויות ייצור גבוהות עשויות להגביל את צמיחת השוק

בהשוואה לוויניל אצטט (EVA), לסרט PVB יש עלויות ייצור ועיבוד גבוהות יותר. במשך שנים רבות, חומר סרטי PVB הוא חומר ההתייחסות לזכוכית רבודה בתעשיית הבנייה והתחבורה. מכיוון ש-EVA עדיפה על PVB בביצועים, חלה התקדמות בחלק מהמקרים בשנים האחרונות. העיבוד של סרט PVB מצריך חדר בקרת טמפרטורה מיוחד, ולאחר מכן יש לעבד את הזכוכית באוטוקלאב, אשר בתורו דורש מכונה גדולה ויקרה, המתאימה לחברות גדולות. מאידך, ניתן לייצר זכוכית למינציה EVA בכבשן למינציה או אינפרא אדום, שקל לשימוש לעסקים קטנים ובינוניים. בנוסף, מגיפת הקוביד-19 הנוכחית הובילה לקיפאון בתחומי היישום העיקריים של סרטי PVB כמו תעשיית הבנייה ותעשיית הרכב, מה שמקשה על צמיחת השוק.

הזדמנות שוק: הביקוש הגובר של תעשיית הפוטו-וולטאים יביא הזדמנויות לצמיחת שוק

המומנטום של סרט PVB בייצור מודולים פוטו-וולטאיים סולאריים בעלי סרט דק הולך ומתחזק. מעגלי PV נוצרים על לוחות זכוכית תוך שימוש בטכניקות של שקיעת סרט דק ודפוס. שתי השכבות, כלומר שכבת ה-PVB ושכבת הזכוכית השנייה (הנקראת הזכוכית האחורית), מונחות לאחר מכן ישירות על המעגל. מבנה למינציה זה עוטף את המעגל ומגן עליו מפני תנאי הסביבה. מטוס אחורי PVB מספק סדרה של מאפיינים מכיוון שיש לו מאפייני השפעה טובים והוא נחשב לחלופה זולה יותר ללוח האחורי של ארבעה צמתים. התכונות האופטיות של PVB טובות יותר מ-EVA, וההידבקות של PVB לתאים פוטו-וולטאיים טובה גם היא מ-EVA. התעשייה הפוטו-וולטאית מושכת השקעות בשוק כדי לענות על הביקוש הגובר לאנרגיה נקייה ובת קיימא. עליית שוק התעשייה הפוטו-וולטאית צפויה להיות הסיבה לצמיחת שוק ה-PVB במהלך תקופת הניתוח.

קישור למאמר זה:שיעור הצמיחה השנתי המורכב של שוק סרטי ה-PVB הוא 6.06%, מהן ההזדמנויות והאתגרים?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שיעור הצמיחה השנתי המורכב של שוק סרטי ה-PVB הוא 6.06%, מהן ההזדמנויות והאתגרים?פח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.