האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שיעור שביעות הרצון הנוכחי של שוק העובש הגבוה בסין הוא פחות מ-60%

שיעור שביעות הרצון הנוכחי של שוק העובש הגבוה בסין הוא פחות מ-60%

דרישות הייצור ממשיכות לעלות, ודרישות גבוהות יותר מונחות לייצור תבניות. ייצור התבניות בסין מאיץ את המחקר והפיתוח הטכנולוגי על הבסיס הקיים כדי לענות על הביקוש בשוק.

היתרונות של עלויות העבודה הזולות של סין והפיתוח המתמשך והמהיר של הכלכלה הכוללת הביאו סיכויי פיתוח יפים לתעשיית העובש הסינית. צפוי שעד 2018, סין תהפוך לאחד מבסיסי ייצור התבניות הגדולים בעולם.

שיעור שביעות הרצון הנוכחי של שוק העובש הגבוה בסין הוא פחות מ-60%

ההתקדמות המתמשכת של תעשיית התבניות לאורך השנים הובילה להופעתם של מספר רב של חברות מובילות בסין, כמו "ארבעת המאסטרים" בתבניות פאנלים לרכב, ולמעלה מ-100 חברות בתעשיית התבניות זכו בפרס הכותרת של "מפעלי עמוד השדרה העיקריים של עובש בסין"; במונחים של פריסה תעשייתית, תעשיית העובשים של סין מתרחבת מאזורי דלתא נהר הפנינה והדלתא של נהר היאנגצה המפותחים יותר לפנים הארץ ולצפון, וכמה אזורים חדשים עם ייצור עובש מרוכז יותר הופיעו. חשוב מכך, תעשיית העובשים בסין היא לא רק גדולה בקנה מידה, אלא גם עשירה יותר ויותר בציונים. שיעור התבניות ברמה גבוהה המיוצגות על ידי תבניות גדולות, מדויקות, מורכבות ובעלי חיים ארוכים הגיע ליותר מ-35%.

עם זאת, הרמה הכוללת של תעשיית התבניות עדיין מפגרת אחרי הרמה הבינלאומית המתקדמת, ותפוקת התבניות עדיין אינה יכולה לענות על צרכי שוק התבניות. התבניות הביתיות עומדות בשיעור שביעות הרצון מהשוק של פחות מ-80%. במיוחד התבניות היוקרתיות עם תכולת טכנולוגית עובש גבוהה, שיעור שביעות הרצון אינו מספיק. 60%.

תעשיית העובש בסין חייבת לפתח במרץ מדע וטכנולוגיה מתקדמים, להרחיב את היקף הטכנולוגיה ולהפוך טכנולוגיה מתקדמת לפריון עובש כדי להסתגל לשוק הביקוש הגובר של סין ולקדם את ההתפתחות והצמיחה המהירה של כלכלת סין.

קישור למאמר זה:שיעור שביעות הרצון הנוכחי של שוק העובש הגבוה בסין הוא פחות מ-60%

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שיעור שביעות הרצון הנוכחי של שוק העובש הגבוה בסין הוא פחות מ-60%מתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.