האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שיקולי עיבוד חריץ במרכז עיבוד קטן

שיקולי עיבוד חריץ במרכז עיבוד קטן

שיקולי עיבוד גרוב


מרכז העיבוד הקטן הוא מרכז עיבוד קטן שפותח במיוחד לדרישות העיבוד של חלקי חומרה קטנים. מתאים לנחושת קטנה ו חלקי אלומיניום, קידוחים, הקשה, כרסום ועיבודים מורכבים שונים של חלקי חומרה. בואו נדבר על אמצעי הזהירות לעיבוד חריצים במרכזי עיבוד קטנים.

שיקולי עיבוד חריץ במרכז עיבוד קטן

שיקולי עיבוד גרוב

מרכז העיבוד הקטן הוא מרכז עיבוד קטן שפותח במיוחד לדרישות העיבוד של חלקי חומרה קטנים. מתאים לחלקי נחושת ואלומיניום קטנים, קידוחים, הברגה, כרסום ועיבודים מורכבים שונים של חלקי חומרה. בואו נדבר על אמצעי הזהירות לעיבוד חריצים במרכזי עיבוד קטנים.

  • 1. בעת תכנות מרכז עיבוד קטן, יש לתכנת את חלק העיבוד עם סובלנות א-סימטרית עם ערך הביניים של הממד. יש לבחור את נקודת ההתחלה במישור הייחוס או בנקודת הייחוס.
  • 2. מכיוון שלחומר העבודה יש ​​דרישות סימטריות, וגודל היצירה ניתן לרוב בממדים סימטריים, מקור התיאום של החומר נקבע במרכז המשטח העליון של החומר בזמן הגדרת הכלים.
  • 3. בחירת כמות החיתוך של מרכז העיבוד הקטן צריכה להיקבע על פי תנאי העיבוד על פי גורמים שונים כגון החומר הריק, חומר הכלי וביצועי כלי המכונה, ויש לשקול את איכות המשטח באותה מידה. זְמַן.

קישור למאמר זה: שיקולי עיבוד חריץ במרכז עיבוד קטן

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שיקולי עיבוד חריץ במרכז עיבוד קטןPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.