האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שירותי עיבוד שבבי CNC של Humen, לקראת מקסיק

שירותי עיבוד שבבי CNC של Humen, לקראת מקסיק

שבחים טובים מלקוחות מקסיקניים


חברה נהדרת! המכונות הטובות ביותר שלהם, אומנות איכותית ותשומת לב לפרטים באמת עזרו להעלות את הפרויקט שלי לשלב הבא. ממש התרשמתי מצוות PTJ, כולם היו בקיאים מאוד וקל לעבוד איתם.

שירותי עיבוד שבבי CNC של Humen, לקראת מקסיק
 הלקוח המקסיקני CSLewis בודק

כיום, יותר ויותר לקוחות זרים מגיעים לסין כדי להתאים אישית עיבוד חלקי CNC. באופן כללי, מפעל עיבוד החלקים המכני של דונגגוואן יקבל עדיפות. מגמה זו ניכרת במיוחד בשנים האחרונות. הסיבה העיקרית היא שדונגגוואן הוא המקור ל עיבוד CNC בסין. שירות העיבוד המכני בדונגגוואן אינו מעולה רק באיכותו, אלא גם חסכוני, במיוחד שירות לאחר מכירה. זה זוכה לשבחים רבים על ידי לקוחות בכל רחבי העולם. מאז ש PTJ Shop הרחיבה את השוק הגלובלי שלה בערוצים מקוונים, יש יותר ויותר הזמנות לעיבוד חלקי CNC בחו"ל.

לאחרונה, חברתנו קיבלה ביקורים של לקוחות מקסיקניים. הצד השני הוא חברת אלקטרוניקה ועליו למצוא ספק לעיבוד חלקי CNC כדי לשתף פעולה. מכיוון שהם רוצים לייצר המוני מוצר חדש, הם מוערכים במיוחד על ידי חוזק העיבוד המכני של הספק. אז הם נסעו הרחק מהצד השני של העולם לסין וביקרו במפעל לעיבוד חלקי מכונות דיוק PTJ. זו הפעם הראשונה שקיבלנו לקוחות ממרכז אמריקה.

לקוחות במקסיקו יכולים למצוא את חנות הייצור PTJ. אירוע ההסתברות הקטן הזה יכול לקרות, כמובן, זה מזל. למעשה, מפגשים כאלה אינם בלי סיבה. מכיוון שבאמצע השנה החברה שלנו הגדילה את הקידום של גוגל. הלקוח המקסיקני נכנס לאתר שלנו מכיוון שראה את פרטי המודעות שלנו. מצאנו שמארזי העיבוד של החלקים המכניים שלנו דומים למוצרים החדשים שלהם. אז יש עניין בשיתוף פעולה והחלטתי להגיע לסין להעיף מבט.

עסקי סחר חוץ והנדסה התמקדו בלקוחות במקסיקו שביקרו בעיבוד חלקי CNC שלנו מתחם מתכת והסבירו את ביצועיהם באמצעות תרגום. כמה לקוחות הנהנו והרגישו שהם יכולים לשתף פעולה, גודל הייצור, יכולת העיבוד והדרישות המדויקות. הם יכולים לעמוד בציפיותיהם ובמהרה חתמו על הסכם שיתוף פעולה. על פי תהליך השירות, נקיים ייצור בקרוב, וזה בהחלט שיתוף פעולה בינלאומי שיעמוד בציפיות!

קישור למאמר זה: שירותי עיבוד שבבי CNC של Humen, לקראת מקסיק

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שירותי עיבוד שבבי CNC של Humen, לקראת מקסיקPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. שירותי עיבוד שבבי CNC מדויקים מהירים 3, 4 ו -5 צירים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים השחזה, קידוח, CNC,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.