האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

שלבי הניקוי של חלקי אלומיניום לטיפול במשטח תחמוצת

שלבי הניקוי של חלקי אלומיניום לטיפול במשטח תחמוצת

לא ניתן לשחזר את המראה הפיזי המקורי של האלומיניום לאחר חמצון. מכיוון שתגובת החמצון המתרחשת היא בין-מולקולרית, לא ניתן לשחזר את האינטראקציה של קשר המתכת, וניתן רק לצמצם אותה ולהחזיר אותה לכבשן.

שלבי הניקוי של חלקי אלומיניום לטיפול במשטח תחמוצת

שלבי הניקוי של טיפול חמצון משטח אלומיניום:

  • A. מים לאחר שומן (הסרת שומן) של אלומיניום טיפול שטח: יש להצטייד ב-MIL-A-8625 בשתי שטיפות מים. המטרה של צביעת חמצון אלומיניום היא לנקות את שאריות התמיסה הכימית (או חומצה או אלקלי, אם מוסיפים לחומר הסרת השומנים). עבור מתחלבים מבוססי ממס, ניקוי חשוב יותר.) או לכלוך שומני. מנע את הכנסת נוזל המיכל הבא לתוך נוזל המיכל כדי להשפיע על יציבות נוזל המיכל ולמנוע מהמוצר להיות שמן ולייצר מוצרים פגומים. לא ניתן להשתמש בשתי שטיפות המים להצפה, וניתן להחליפו באופן קבוע בהתאם לעומס העבודה.
  • ב. כביסה לאחר תחריט אלקליין: נדרשות לפחות שלוש שטיפות. המטרה היא לשטוף את סרט הנוזל של מיכל התחריט האלקליני הצמיג שנותר על פני השטח של האלומיניום לאחר תחריט אלקלי. מכיוון שקשה לנקות, מומלץ להחליף כמה שיותר את המים בכיור הראשון על מנת להבטיח טמפרטורה ובסיסיות מסוימות, המועילות לניקוי המוצר. אם יש תנאים בשני הטנקים האחרונים, אפקט הערבוב יכול להיות טוב יותר. לא ניתן להשתמש בשתי שטיפות המים להצפה, וניתן להחליפו באופן קבוע בהתאם לעומס העבודה.
  • ג. שטיפת מים לאחר ליטוש כימי (אלקטרוליטי): מספיקות שתי שטיפות מים. מטרת צביעת חמצון אלומיניום היא לשטוף את נוזל הליטוש הכימי הדביק על פני האלומיניום. מומלץ לשמור את הכיור הראשון בטמפרטורה מסוימת כדי להקל על ניקוי המוצר. . ניתן לנקות את מיכל המים השני עם מים זורמים לאפקט ניקוי טוב יותר. (לאחר אלקטרוליזה, יש להוסיף את תהליך הסרת הממברנה ולאחר מכן לשטוף פעמיים במים)

טיפול חמצון אלומיניום פרופיל בד מט: פרופיל אלומיניום משטח מט מונע את החסרונות של פרופיל סגסוגת אלומיניום בהיר שיגרום להפרעות אור בקישוט האדריכלי בסביבה ובתנאים מסוימים. פני השטח שלו עדינים ורך כמו ברוקד, שהוא מאוד פופולרי בשוק. מועדף, אבל החומרים החלוטים הקיימים חייבים להתגבר על חול משטח לא אחיד ויכולים לראות את היעדר דפוסי דפוס.

קישור למאמר זה:שלבי הניקוי של חלקי אלומיניום לטיפול במשטח תחמוצת

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שלבי הניקוי של חלקי אלומיניום לטיפול במשטח תחמוצתדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.