האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שלבי ניקוי משטח לטיפול בחלקי אלומיניום

שלבי ניקוי משטח לטיפול בחלקי אלומיניום

שלבי ניקוי משטח לטיפול בחלקי אלומיניום


לאחר חמצון האלומיניום, לא ניתן להחזיר את הצורה הפיזית המקורית. מכיוון שתגובת החמצון המתרחשת היא בין מולקולארית, לא ניתן להחזיר את יחסי הגומלין של קשרי המתכת ביניהם, וניתן לצמצם אותם רק לכבשן.

שלבי ניקוי משטח לטיפול בחלקי אלומיניום
שלבי ניקוי משטח לטיפול בחלקי אלומיניום

שלבי ניקוי לטיפול בחמצון משטח אלומיניום

  • A. מים לאחר שומן (הסרת שומן) של אלומיניום טיפול שטח: יש לכבס את MIL-A-8625 פעמיים. מטרת צביעה של חמצון אלומיניום היא לנקות את התמיסה הכימית שנותרה (או חומצה או אלקלי). עבור מתחלבים מבוססי ממס, ניקוי חשוב יותר.) או שמן. למנוע את הכנסת הנוזל לאמבטיה שלאחר מכן, להשפיע על יציבות האמבטיה ולמנוע את זיהום המוצר בשמן כדי לייצר מוצרים פגומים. ניתן להשתמש בשתי שטיפות המים ללא הצפה, וניתן להחליפן באופן קבוע בהתאם לעומס העבודה.
  • ב.כביסה לאחר תחריט אלקליין: נדרשים לפחות שלוש כביסות. המטרה היא לשטוף את הסרט נוזלי מיכל תחריט אלקליין דביק שנותר על פני חומר האלומיניום לאחר תחריט אלקלי. מכיוון שקשה יחסית לנקות אותו, מומלץ להחליף את המים בכיור כמה שפחות כדי להבטיח טמפרטורה מסוימת ואלקליות, הטובה למוצרי ניקוי. אם ישנם תנאים בשני מיכלי המים הבאים, תוכלו להגביר את אפקט הערבול לטובה. ניתן להשתמש בשתי שטיפות המים ללא הצפה, וניתן להחליפן באופן קבוע בהתאם לעומס העבודה.
  • ג. שטיפת מים לאחר ליטוש כימי (אלקטרוליטי): מספיק שתי שטיפות מים. מטרת צבע חמצון האלומיניום היא שטיפת נוזל הריסוס הכימי הדביק על פני האלומיניום. . ניתן לנקות את המיכל השני בעזרת מים זורמים במחזור לקבלת תוצאות טובות יותר. (לאחר אלקטרוליזה, יש להגדיל את תהליך הסרת הקרום ואז לשטוף אותו פעמיים)

פרופיל בד מט מטופל בתחמוצת אלומיניום: פרופיל אלומיניום מט מונע את החסרונות של פרופילי סגסוגת אלומיניום בהירים בעיטור הבניין בנסיבות ותנאים מסוימים, מה שיגרום להפרעות אור. המשטח שלו עדין ועדין כמו ברוקדה, שהוא מאוד פופולרי בשוק המועדף, אך החומרים הקפואים הקיימים חייבים להתגבר על חוסר האחידות של חלקיקי החול על פני השטח, ויכולים לראות את חוסר הדפוס.

קישור למאמר זה: שלבי ניקוי משטח לטיפול בחלקי אלומיניום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שלבי ניקוי משטח לטיפול בחלקי אלומיניוםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.