האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שלבי תהליך של ביצוע תבנית סיליקון

שלבי תהליך של ביצוע תבנית סיליקון

שלבי תהליך של ביצוע תבנית סיליקון


כאשר משתמשים בתבנית הסיליקון, היא משתמשת בדבק עובש מיוחד. לתבנית הסיליקון היתרונות של עמידות בטמפרטורה גבוהה, עמידות בפני קורוזיה, עמידות חזקה בקרע וסימולציה ברמת דיוק גבוהה.

שלבי תהליך של ביצוע תבנית סיליקון

ניתוח תהליך הזיוף המורכב

עם זאת, כאשר אנו מייצרים את הייצור, עלינו לשים לב לכללי תהליך הייצור הרלוונטיים, אחרת זה יגרום נזק מסוים לתבנית. להלן חנות PTJ המבוססת על הבנת שלבי תהליך ייצור תבניות הסיליקון.

  • 1. שטפו וייבשו את תבנית המסטר לצורך החלקה (ניתן למרוח שכבה של שעוות לשחרור עובש או למרוח חומר לשחרור עובש).
  • 2. 500-1000 גרם עובש גומי סיליקון (עובש סיליקון, דבק עובש, גומי סיליקון, סיליקה ג'ל) משמש כיור פלסטיק.
  • 3. שקלו את המקשיח לפי יחס המשקל (בדרך כלל 1.5-2.5%), הוסיפו אותו למיכל, ערבבו היטב, וערבבו היטב.
  • 4. הוסיפו כמות מסוימת של סיליקה דקה יותר בהתאם למצב (במיוחד השכבה הראשונה). עד שהערבוב אחיד, בדרך כלל 3-5 דקות.
  • 5. לאחר ערבוב גומי הסיליקון (תבנית סיליקון, דבק עובש, גומי סיליקון, סיליקה ג'ל) עם הקשיח, התגובה מתבצעת בטמפרטורת החדר ומשחרר את האלכוהול המולקולרי הנמוך. על מנת להסיר את מולקולות האלכוהול מהקולואיד, יש צורך לפרוק את הבועות בלחץ שלילי. -3 דקות. זה אפשרי גם ללא סיוע בציוד (בעיקר בהתאם לניסיון ההפעלה של הלחצן).
  • 6, רב שכבתי צחצוח למות, צריך לעקוב אחר ריפוי פנימי, ביניים וחיצוני בו זמנית. כאשר כמות חומר הריפוי קטנה יחסית, זמן התגובה מתארך, התגובה מספיקה והקולואיד טוב, ולכן כמות חומר הריפוי עדיפה פחות בפנים. כאשר מורחים את המברשת מייבשים את השכבה הראשונה (השכבה הפנימית) ואז מוברשת השכבה השנייה. זמן הפעולה הוא 30-50 דקות וזמן הפיתוח הוא 10-15 שעות. זמן הריפוי הוא 24 שעות. שימו לב שאחרי שמורחים את השכבה הראשונה והשנייה, עדיף להוסיף את בד התבנית, מה שיכול לשפר מאוד את חיי השירות של התבנית (אך לא ניתן להשתמש בבד סיבי הזכוכית, אחרת זה יגרום בקלות לדילומינציה ובכלל עובש יבוטל).
  • 7, תבנית זילוף תלת מימדית, בדרך כלל גם 10-15 שעות ריפוי.
  • 8. לאחר סיום התבנית הרכה, יש להכין מעיל טיח או פיברגלס לתמיכה בתבנית הרכה הסיליקונית. 

הערה:

  • a, בחירת קו עובש: בחר את המיקום שאינו משפיע על מראה המוצר; בחר את המיקום שקל לעבד לאחר הדיס; בחר את המיקום שבו קל להרוס את התבנית עצמה; בחר את המיקום שבו המוצר אינו מעוות בקלות.
  • ב. לעולם אל תגדיל באופן עיוור את כמות המקשיח המשמשת להתעדכן בלוח הזמנים של הייצור, אחרת חיי השירות של תבנית הסיליקון יצטמצמו מאוד.

קישור למאמר זה: שלבי תהליך של ביצוע תבנית סיליקון

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שלבי תהליך של ביצוע תבנית סיליקוןPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.