האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שלושה גורמים המשפיעים על קורוזיה של מתח SCC של צלחות אלומיניום

שלושה גורמים המשפיעים על קורוזיה של מתח SCC של צלחות אלומיניום

שלושה גורמים המשפיעים על קורוזיה של מתח SCC של צלחות אלומיניום


המקור הכימי ל- SCC הוא כלוריד. יון כלוריד אינטראקציה כימית עם החומר בקצה הסדק. מאחר ומתח המתיחות בקצה הסדק הוא הגדול ביותר, הוא מקל על התפשטות הסדק.

שלושה גורמים המשפיעים על קורוזיה של מתח SCC של צלחות אלומיניום
שלושה גורמים המשפיעים על קורוזיה של מתח SCC של צלחות אלומיניום

כדי ליצור SCC (מתח קורוזיה) על לוחות אלומיניום, ישנם שלושה תנאים:

  • (1) חומרים רגישים ל- SCC;
  • (2) יש לאחסן בסביבה קורוזיבית ספציפית (ללוחות אלומיניום, במדיום מי מלח או באווירה קורוזיבית);
  • (3) במתח מתיחה.

המקור הכימי ל- SCC הוא כלוריד. יון כלוריד אינטראקציה כימית עם החומר בקצה הסדק. מאחר ומתח המתיחות בקצה הסדק הוא הגדול ביותר, הוא מקל על התפשטות הסדק.

בייצור בפועל של יצרני לוחיות האלומיניום, הגורמים המשפיעים על קורוזיה המתח של לוחות אלומיניום הם בעיקר גורמים סביבתיים, גורמים מטלורגיים וגורמי מתח. השלושה מחוברים זה לזה ומשפיעים זה על זה.

גורם 1: גורמים סביבתיים

הגורמים הסביבתיים המשפיעים על קורוזיה המתח של לוחות אלומיניום הם: מיני יונים, ריכוז יונים, pH תמיסה, חמצן וגזים אחרים, מעכבי קורוזיה, טמפרטורת הסביבה, לחץ הסביבה וכו '.

לאחר לימוד קורוזיה המתח של לוחות אלומיניום 2A12 ו- 7A04 בסביבות אטמוספריות שונות, נמצא כי ללוחות אלומיניום יש רגישות שונה לקורוזיה במתח בסביבות שונות והן רגישות יותר בסביבה הימית. הסביבה הימית מכילה כמות גדולה של מלח, ו- Cl- יעבור דרך הסרט המגן על פני לוח הלומיניום נכנס פנימה וגורם לקורוזיה.

ניסויים מראים שכאשר ריכוז המסה של תמיסת HNO3 הוא בין 20%ל -40%, קורוזיה של צלחת אלומיניום מתעצמת, וקצב הקורוזיה של צלחת אלומיניום מגיע לנקודה הגבוהה ביותר בריכוז של כ -35%. בפתרון HNO3 מרוכז, קורוזיה המתח של צלחת אלומיניום וזה לא ברור שהסיבה לתופעה זו נובעת מהיווצרות של סרט תחמוצת צפוף על פני צלחת האלומיניום, שמונע קורוזיה נוספת של HNO3.

גורם 2: גורמים מתכתיים

הגורמים המטלורגיים כוללים בעיקר את ההשפעה של שיטת היציקה, שיטת העיבוד וקורוזיה במתח חם על הזהב. נמצא כי הקיטוב הקתודי מגביר את רגישות קורוזיה המתח של צלחת אלומיניום, ורגישות קורוזיה למתח של ריתוך חיכוך חיכוך נמוכה מזו של ריתוך היתוך.

מקובל להאמין ש- SCC אינו מופיע בפלטות אלומיניום 6061-T6 ו -3004 מעובדות כראוי. גורמים מטלורגיים שונים משנים את סוג סרט השטח על לוחית האלומיניום וגורמים לשינויים במבנה הפנימי ובמבנה הגביש של לוח האלומיניום, דבר המשפיע על ההתנהגות האלקטרוכימית של לוחית האלומיניום ועל התנהגות מכנית, הגורמת לרגישות שונה לקורוזיה במתח של לוחות אלומיניום.

גורם 3: גורם לחץ

גורמי הלחץ כוללים בעיקר סוג עומס, גודל עומס, כיוון העמסה, מהירות טעינה וכו '. מבחינת SCC, כיוון המתח חייב להיות בניצב לגבולות התבואה על מנת שניתן יהיה להפרידו. אחד הגורמים המרכזיים לקורוזיה במתח הוא מתח והשפעות מתח שונות יניבו השפעות שונות. מתח אלטרנטיבי והסביבה פועלים יחד לייצר עייפות קורוזיה, שבדרך כלל שונה באופן משמעותי מפגיעות קורוזיה במתח הנגרמות על ידי מתח קבוע. באופן כללי, לעייפות קורוזיה יש השלכות חמורות יותר מאשר קורוזיה. ההבדל במהירות הטעינה ישפיע גם על הרגישות של קורוזיה המתח של צלחת אלומיניום.

קישור למאמר זה: שלושה גורמים המשפיעים על קורוזיה של מתח SCC של צלחות אלומיניום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שלושה גורמים המשפיעים על קורוזיה של מתח SCC של צלחות אלומיניוםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.