האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שלושה יתרונות של כיסוי "קשת חוזק גבוה" של התא האלקטרוליטי

שלושה יתרונות של כיסוי "קשת חוזק גבוה" של התא האלקטרוליטי

PTJ Hardware 420kA אלומיניום אלקטרוליטי בקנה מידה גדול כיסוי מיכל אפוי מראש הוא כיסוי "סוג שטוח" המשמש בבנייה הראשונית. לאחר 5 שנות פעילות, החולשות שלו הופיעו בהדרגה, עם חוזק נמוך, דפורמציה חמורה ובידוד אטום לקוי, וכתוצאה מכך בטיחות תפעולית לקויה ושימור אנרגיה נמוך והשפעות הגנת הסביבה בייצור. מסיבה זו, בשנת 2018, החליפה החברה את כל 296 לוחות הכיסוי של התאים האלקטרוליטיים שלב אחר שלב בפלטות כיסוי "בידוד תרמי בעל חוזק גבוה וקשת חסכונית באנרגיה".

שלושה יתרונות של כיסוי "קשת חוזק גבוה" של התא האלקטרוליטי

לאחר ההחלפה, הוא מובטח למעשה מבחינת בטיחות. כיסוי הצד הניתן להזזה הוא סולם ופלטפורמה לייצור אלקטרוליזה ציוד טיפוס עליון של מיכל תחזוקה עליון וציוד עליון לאנודה חלופיים ו מתקנים. לכיסוי הצד הנייד המסורתי "שטוח" יש שיפוע גדול, ורק הצינור המרובע עם מעט משטחי מגע נתמך. למפעיל קשה לעמוד, וקל להחליק אותו. במהלך הפעולה, על המפעיל לתמוך בחלק התחתון של מכסה החריץ כדי למנוע תאונות בטיחות. . לוחית הכיסוי "קשת בעלת חוזק גבוה" מוסיפה שתי שכבות של במות דוושות, וישנן דוגמאות נגד החלקה על הבמה, שיכולות לעמוד על במת הדוושה העליונה באופן יציב בעת הפעלת החריץ העליון, והפעולה בטוחה ואמינה. . העיצוב המעוקל מגביר את חוזק לוחית הכיסוי עצמה, ולא קל לעיוות לאחר שימוש חוזר, מה שיכול להאריך עוד יותר את חיי השירות שלה.

לצלחת כיסוי "בצורת קשת בעלת חוזק גבוה" יש גם יתרונות ברורים בהגנה על הסביבה. אחד התפקידים החשובים של מכסה התא האלקטרוליטי הוא לאטום את התא האלקטרוליטי, כך שגז הפליטה והאבק הנוצרים נשמרים בחלל סגור יחסית, והלחץ השלילי שנוצר על ידי מאוורר הטיהור נשאב למחזור. מכיוון שקל מאוד לעיוות את לוחית הכיסוי ה"שטוח" המקורית במהלך שימוש חוזר, והפער ביניהן הולך וגדל, ככל שעובר הזמן, לא ניתן לאטום ביעילות את התא האלקטרוליטי, והלחץ השלילי ב- תא אינו מספיק כדי להסיר את כל גז הפליטה. לאחר שאיבה, חלק מגז הפליטה שנוצר מתפזר ישירות לאטמוספירה דרך הרווח של לוחית הכיסוי, וגז הפליטה מכיל גז מימן פלואוריד, שיזהם את הסביבה. לצלחת הכיסוי "קשת בעלת חוזק גבוה" יש את שני המאפיינים הבאים: ראשית, דלתות התנור הקדמיות והאחוריות משתמשות במסגרות דלת קבועות מרותכות, ואין נזילת צד לאחר סגירת דלת התנור; נוצר מצב איטום טבעי. לאחר החלפת לוח הכיסוי כולו, ניתן להשיג אפקט איטום תלת מימדי כדי להבטיח את הלחץ השלילי בחריץ. השני הוא שהכיסוי הצד הניתן להזזה משתמש במבנה קשת, המשופר בחוזק, והכוח סביר יותר, ולא קל לעוות אותו לאחר שימוש חוזר, וביצועי האיטום מובטחים. במקביל, מבנה הקשת גם מגדיל את החלל הפנימי של התא האלקטרוליטי כולו, מה שיכול לגרום לאבק תחמוצת האלומיניום ואבק האלומיניום הפלואוריד שעפים בתא לשקוע באופן אוטומטי בחלקו, שהוא ידידותי יותר לסביבה מאשר "הסוג השטוח". ומפחית כראוי את מערכת טיהור גזי הפליטה. לִטעוֹן.

לוח כיסוי "קשת חוזק גבוה" עדיפה גם בחיסכון באנרגיה והפחתת הצריכה. תפקיד חשוב נוסף של כיסוי התא האלקטרוליטי הוא לשמור על חום התא האלקטרוליטי. לפי המדידה, 43% מהחום של התא האלקטרוליטי הולך לאיבוד דרך החלק העליון של התא, ופיזור החום בתחתית ובצד התא האלקטרוליטי הוא קבוע בעצם. הפחתת איבוד החום מהחלק העליון של התא משחקת תפקיד חשוב מאוד בחיסכון באנרגיה בייצור אלקטרוליזה. צלחת הכיסוי הצדית הניידת המכסה את השטח הגדול של התא האלקטרוליטי מעוצבת כלוחית כיסוי מבודדת חום של סנדוויץ', בעלת אפקט שימור חום טוב יותר. על פי ההשוואה לפני ואחרי ההחלפה, ההפסד הנפלט מלוח הכיסוי לאחר ההחלפה מופחת, ניתן להפחית את המתח ב-10mv, את צריכת החשמל לטון אלומיניום ניתן להפחית ב-30kWh, והחיסכון השנתי בחשמל. להגיע ל-9 מיליון קילוואט-שעה. זה יכול גם להפחית את חומר הבידוד על המוט ב-5 ס"מ. מיכל בודד יכול להפחית את חומר הבידוד בכ-3 טון במחזור של החלפת מוט. בהתחשב בכך שניתן למחזר את חומר הבידוד, כל 296 המיכלים יכולים להפחית את העיבוד והשינוע של חומר הבידוד ביותר מ-10,000 טון בשנה. זה גם חוסך הרבה עלויות לייצור. בנוסף, מנקודת המבט של מדדי צריכת מלח פלואוריד, לאחר החלפת לוחית הכיסוי החדשה, ניתן להפחית את צריכת היחידה של אלומיניום פלואוריד ב-0.4 ק"ג/ט-אל, ולחסוך את הצריכה השנתית של אלומיניום פלואוריד ב-132 טון.

לאחר החלפת לוחית הכיסוי "בצורת קשת בעלת חוזק גבוה", הסביבה באתר שופרה משמעותית. ככל שהזמן יעבור, היתרונות בחיסכון באנרגיה והפחתת הצריכה יתבררו יותר ויותר.

קישור למאמר זה: שלושה יתרונות של כיסוי קשת בעל חוזק גבוה של התא האלקטרוליטי

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שלושה יתרונות של כיסוי "קשת חוזק גבוה" של התא האלקטרוליטידיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.