האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שלושה סוגים עיקריים של חומרי מטלורגיה אבקתיים המעורבים בתעשייה האווירית

שלושה סוגים עיקריים של חומרי מטלורגיה אבקתיים המעורבים בתעשייה האווירית

שלושה סוגים עיקריים של חומרי אבקה-מטלורגיה המעורבים בתעשייה האווירית


למרות שתהליך האבקה-מטלורגיה משמש בעיקר לייצור חלקים מכניים, יש לו שימושים אחרים, כמו היישום בתעשייה האווירית. אילו סוגים של אבקת מטלורגיה חומרים ישמשו בתחום הספציפי הזה?

שלושה סוגים עיקריים של חומרי מטלורגיה אבקתיים המעורבים בתעשייה האווירית

שלושה סוגים עיקריים של חומרי מטלורגיה אבקתיים המעורבים בתעשייה האווירית

האחד הוא חומר מטלורגיה אבקתית נקבובית וחדירה, הנקראת חומר נקבובי רופף. בגלל חוזקו ופלסטיותו, ניתן להשתמש בו בחלקים בטמפרטורה גבוהה, כגון חגורות לבד סגסוגת בטמפרטורה גבוהה עבור טבעות חותם להב של מנוע טורבו-ג'ט, לוחות מזרק מנוע רקטות, קירות תא בעירה וגרונות עשויים מקירור זיעה משוחרר חומרי תא.

     סוג נוסף של חומרי מתכות אבקה הם סגסוגות, כולל סגסוגות-על צפופות לחלוטין, סגסוגות אלומיניום וסגסוגות טיטניום שהן בעלות אבקה חמה. בכמה מטוסים מודרניים שימשו מנועי טורבינת סופר-סגסוגת-אבקה מזויפת וכונני מדחס.

     אבקת סגסוגת האלומיניום משמשת בעיקר כחומר מבני מטוסים ומנוע; בשל חוזקם הגבוה של סגסוגות אלומיניום מסגסוגות מכאניות וסגסוגות אלומיניום מאובקות במהירות, הורחב היקף היישום של סגסוגות אלומיניום קיימות והם נמצאים בשימוש נרחב במטוסים.

     לבלמי גלגל מטוסים הליבה היא רפידות הבלם, המהוות גם חומר מטלורגיה אבקתי בתחום האווירי. במהלך נחיתת המטוס העומס על רפידות הבלם גדול מאוד, וטמפרטורת המשטח המיידית גבוהה מאוד, ואין אפשרות הידבקות, אחרת הצמיג עלול להתפוצץ עקב כשל בבלמים.

     על מנת לעמוד בדרישות הגיליונות המיוחדים הללו, בנוסף לאבקת ברזל או נחושת כמרכיב העיקרי, ותוספת של חיכוך ואבקת שאינו מתכת מדביקה העשויה רפידות בלם אבקת מטלורגיה. עד כה, רוב המטוסים הצבאיים והאזרחיים משתמשים ברפידות בלם אבקת מטלורגיה, והם משמשים בכמויות גדולות, מכיוון שכל בלם יתלבש.

קישור למאמר זה: שלושה סוגים עיקריים של חומרי מטלורגיה אבקתיים המעורבים בתעשייה האווירית

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שלושה סוגים עיקריים של חומרי מטלורגיה אבקתיים המעורבים בתעשייה האוויריתPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.