האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שלושה סוגים של שיטות הטבה בעפרות נחושת

שלושה סוגים של שיטות הטבה בעפרות נחושת

שלושה סוגים של שיטות הטבה בעפרות נחושת

ישנם סוגים רבים של עפרות נחושת. הכרייה בסין היא בעיקר כלקופיריט, ואחריו כלקוציט ובורניט. בנוסף, יש נחושת טבעית, טטרהידריט, אזוריט, מלכיט וכן הלאה. עד כה התגלו יותר מ-280 מינרלים המכילים נחושת. מכרות הנחושת של סין מרוכזים בעיקר בטונגלינג באנהוי, הר ג'ונגטיאו בשאנקי, דונגצ'ואן ביונאן, הר דואובאו בהילונגג'יאנג ודקסינג בג'יאנגשי. ישנן שיטות רבות להטבה בעפרות נחושת. היום אנו מציגים שלוש שיטות נפוצות לשימוש בעפרות נחושת.

01 שיטת הצפת עפרות נחושת

מכיוון שחומרי מתכת רבים אחרים קשורים לעפרות נחושת רבות, ישנם שלושה סוגים של שיטות הציפה עבור עפרות נחושת. הראשון הוא שיטת הציפה המועדפת: כאשר העפרה מכילה שני מינרלים שימושיים או יותר, תהליך הציפה משמש לבחירת המינרלים השימושיים בזה אחר זה לרכז אחד. השני הוא שיטת הציפה המעורבת. כאשר העפרה מכילה שני מינרלים שימושיים או יותר ושיטת הציפה משמשת להטבת עפרות, מינרלים שימושיים שונים נבחרים יחד כרכז מעורב (ואז מעובדים מינרלים שימושיים שונים). תהליך ההפרדה.

השיטה השלישית דורשת שימוש בציוד ציפה. בשל ערבוב חזק של מכונת הצפת עפרות הנחושת, ניתן להשעות את חלקיקי העפר בגודל וצפיפות גדולים יחסית, ובו בזמן, זה יכול לקדם פיזור של כימיקלים שאינם תואמים. כאשר עפרות נחושת נכנסות למכונה, היא תצוף אל פני עיסת העפרות אחר שכבה אחר שכבה עיבוד, ויצרה שכבה של בועות מינרליות. אחרים נרטבים בקלות על ידי מים, כלומר, חלקיקי מינרלים הנקראים בדרך כלל הידרופיליים אינם נצמדים לבועות. , בזמן השהייה בתרחיץ, הבועות המינרליות המכילות מינרלים ספציפיים משתחררות, כדי להשיג את מטרת ההטבה.

02 שיטת הפרדה מגנטית של עפרות נחושת

עפרות נחושת שונות צריכות להשתמש בשיטות הפרדה מגנטיות שונות. באופן כללי, אם הזיהומים בעפרות נחושת הם בעיקר מגנטיים, אז יש להשתמש במפריד מגנטי של עפרות נחושת להפרדה מגנטית של עפרות נחושת; אם הזיהומים הם בעיקר מגנטיים חזקים, יש להשתמש בהפרדה מגנטית בתוף מגנט קבוע במכונה להפעלה. ככל שיש יותר פעמים הפרדה מגנטית, כך גודל חלקיקי עפרות הנחושת עדין יותר, והאפקט של סילוק זיהומים טוב יותר.

לאחר סיבוב התוף המגנטי, עפרת הנחושת מוזנת באופן אחיד לאזור השדה המגנטי על ידי מזין הרטט האלקטרומגנטי. עם סיבוב התוף המגנטי, החומר המגנטי נספג על פני התוף. לאחר הבאת החומר המגנטי לאזור המגנטי Fei יחד עם הגלגלת המגנטית, הוא נפרק. הלא מגנטי ואם החלקיקים המגנטיים שונים זה מזה בגלל הכוח המגנטי השונה, אז גם מסלול הפליטה שונה. באמצעות זרימת עבודה כזו, זיהומים מוסרים ונבחר עפרות נחושת.

03 הפרדה מכנית של עפרות נחושת

שיטה זו משתמשת בהתנגשות ובחיכוך של המגרסה כדי להסיר זיהומים בעפרות הנחושת. בשל היעילות הנמוכה של שיטת הפרדה מכנית זו, שיטה זו משמשת לעתים רחוקות כיום. בדרך כלל אנו בוחרים בציפה או בהפרדה מגנטית.

קישור למאמר זה:שלושה סוגים של שיטות הטבה בעפרות נחושת

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שלושה סוגים של שיטות הטבה בעפרות נחושתPTJ – כמו הישג סין עיבוד CNC החברה וחנות ה-CNC, PTJ Hardware Co., Ltd מתמחה בחרטות OEM CNC, ייצור חלקי עיבוד CNC בהתאמה אישית ושירותי עיבוד CNC מהירים בסין כבר למעלה מ-12 שנים ותמיד שומרת על הסטנדרט הגבוה ביותר במהירות אספקה ​​ואיכות אמינה של ייצור CNC מדויק. רכיבים. בעזרת טכנולוגיה ברמה גבוהה וציוד יעיל, כמו גם גישה קפדנית, עברנו את הסמכת האיכות ISO9001:2015, התומכת בפיתוח ארוך טווח של PTJ שירותי כרסום CNC, שירותי חרטת CNC, כרסום-חריטה CNC, שירותי קידוח CNC, עיבוד ציר 3/4/5, עיבוד שבבי שוויצרי שירותים, עיבוד CNC חלקים ושירות מותאמים אישית בסין, עיבוד חלקים קטנים וכו'. עיבוד חלקי CNC מקצועי של PTJ כולל ייצור חלקי מתכת CNC, עיבוד CNC מפלסטיק, וכמה חומרים קשים. ניתן להשתמש במוצרי עיבוד ה-CNC שלנו במגוון רחב של תעשיות..PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים החסכוניים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, מוזמן לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.