האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

שלושה פתרונות קשים לריתוך לייזר מסגסוגת אלומיניום

שלושה פתרונות קשים לריתוך לייזר מסגסוגת אלומיניום

שלושה פתרונות קשים לריתוך לייזר מסגסוגת אלומיניום


מכיוון שלטכנולוגיית הלייזר יש מאפיינים של קלט חום ריתוך נמוך, השפעה קטנה על ריתוך אזור קבלת חום ועיוות, היא זכתה לתשומת לב מיוחדת בתחום ריתוך סגסוגות אלומיניום. מצד שני, בשל ליקויים משלה, ישנם שלושה קשיים גדולים בריתוך בריתוך לייזר מסגסוגת אלומיניום.

שלושה פתרונות קשים לריתוך לייזר מסגסוגת אלומיניום

ריתוך לייזר מסגסוגת אלומיניום

אז איך לפתור את זה במיומנות?

הקשיים הראשונים בריתוך: קצב ספיגת הלייזר של החומר נמוך;

פִּתָרוֹן:

1. בצעו תהליך מקדים של טיפול לפני השטח. לדוגמא, גריסה של נייר זכוכית, תחריט כימי על פני השטח, ציפוי פני שטח ואמצעי טיפול אחרים לפני הטיפול. הגדל את קצב הספיגה של החומר על ידי הלייזר.

2. צמצמו את גודל הנקודה והגדילו את צפיפות כוח הלייזר.

3. שנה את מבנה הריתוך כך שקרן הלייזר יוצרת השתקפויות מרובות בפער. קל לרתך סגסוגת אלומיניום
שלושה פתרונות קשים לריתוך לייזר מסגסוגת אלומיניום

קושי שני בריתוך: נקבוביות קלות לייצור וסדקים חמים

פִּתָרוֹן:

1. לאחר בדיקות ומחקרי ריתוך רבים, נמצא כי התאמת צורת גל הכוח בלייזר במהלך תהליך הריתוך יכולה להפחית את קריסת הנקבוביות הלא יציבה, לשנות את זווית הקרנת קרן הלייזר ולהחיל שדה מגנטי במהלך הריתוך, ויכולה להפחית את הנקבוביות שנוצרו במהלך הריתוך.

2. בעת שימוש בלייזר YAG, ניתן לשלוט על קלט החום על ידי התאמת צורת הגל הדופק להפחתת פיצוח הגבישים.
שלושה פתרונות קשים לריתוך לייזר מסגסוגת אלומיניום

קשיים שלישיים בריתוך: התכונות המכניות של המפרקים המולחמים יורדות במהלך תהליך הריתוך;

פִּתָרוֹן:

התכונות המכניות של המפרק המרותך נגרמות על ידי חוסר היציבות של הנקבוביות הנגרמות על ידי ריתוך סגסוגת האלומיניום. סגסוגת האלומיניום כוללת בעיקר שלושה אלמנטים של Zn, Mg ו- Lv. בזמן הריתוך, נקודת הרתיחה של האלומיניום גבוהה מנקודות הרתיחה של שני האלמנטים האחרים. לכן ניתן להוסיף כמה אלמנטים של סגסוגת נמוכה במהלך ריתוך של אלמנטים מסגסוגת אלומיניום, דבר המועיל ליצירת חורים קטנים ולמיצוקות הריתוך.

לסיכום:

היעילות הגבוהה של ריתוך לייזר של סגסוגות אלומיניום גורמת לאנשים לצפות לסיכויי הפיתוח שלה. לכן, ישנם חוקרים שפיתחו ברציפות טכנולוגיות חדשות כמו טכנולוגיית תאימות לייזר-קשת וטכנולוגיית פוקוס כפול בכדי לשפר את יציבות תהליך הריתוך ולשפר את איכות הריתוך.

קישור למאמר זה: שלושה פתרונות קשים לריתוך לייזר מסגסוגת אלומיניום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שלושה פתרונות קשים לריתוך לייזר מסגסוגת אלומיניוםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.