האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שלוש שיטות עיבוד של ארד בריליום

שלוש שיטות עיבוד של ארד בריליום

שלוש שיטות עיבוד של נחושת בריליום


ארד בריליום צריך להיות חדש מאוד לכולם, וזה סגסוגת קשוחה מאוד למשקעים. מאמר זה מתאר בעיקר את שלוש שיטות העיבוד של נחושת בריליום.

שלוש שיטות עיבוד של ארד בריליום
שלוש שיטות עיבוד של נחושת בריליום – PTJ Cnc Machining Shop

(1) טיפול בפתרון של ברונזי בריליום

באופן כללי, טמפרטורת החימום של הטיפול בתמיסה היא בין 780-820 ℃. עבור חומרים המשמשים כמרכיבים אלסטיים, 760-780 ℃ משמש כדי למנוע מהגרגרים הגסים להשפיע על חוזקם. יש לשלוט בקפדנות על אחידות הטמפרטורה של תנור הטיפול בתמיסה ב ± 5 מעלות צלזיוס. בדרך כלל ניתן לחשב את זמן ההחזקה כשעה / 1 מ"מ. כאשר ברונזה בריליום נתונה לטיפול בחום תמיסה באוויר או באווירה מחמצנת, ייווצר סרט תחמוצת על פני השטח. למרות שיש לו השפעה מועטה על התכונות המכניות לאחר התחזקות ההזדקנות, זה ישפיע על חיי השירות של כלי העבודה בזמן עבודה קרה. על מנת להימנע מחמצון, יש לחמם אותו בתנור ואקום או פירוק אמוניה, גז אינרטי, הפחתת האטמוספירה (כגון מימן, פחמן חד חמצני וכו '), כדי להשיג אפקט של טיפול בחום בהיר. בנוסף, שים לב לקיצור זמן ההעברה (בעת מרווה) ככל האפשר, אחרת זה ישפיע על התכונות המכניות לאחר ההזדקנות. חומרים דקים לא יעלו על 25 שניות, וחלקים כלליים לא יעלו על 3 שניות. מדיום המרווה משתמש בדרך כלל במים (ללא דרישות חימום), כמובן, חלקים מורכבים יכולים גם להשתמש בשמן על מנת למנוע עיוות.

(2) טיפול ביישון של ברונזה בריליום

טמפרטורת ההזדקנות של ברונזה בריליום קשורה לתכולת ה- Be וסגסוגות המכילות Be פחות מ- 2.1% מתאימות לטיפול בהזדקנות. עבור סגסוגות עם להיות גדול מ- 1.7%, טמפרטורת ההזדקנות הטובה ביותר היא 300-330 ℃ וזמן ההחזקה הוא 1-3 שעות (תלוי בצורת ובעובי החלק). סגסוגות אלקטרודה מוליכות מאוד עם להיות מתחת ל 0.5%, בשל העלייה בנקודת ההיתוך, טמפרטורת ההזדקנות הטובה ביותר היא 450-480 ℃ וזמן ההחזקה הוא 1-3 שעות. בשנים האחרונות פותחו גם הזדקנות דו-שלבית ורב-שלבית, כלומר הזדקנות לטווח קצר בטמפרטורה גבוהה ואז הזדקנות ארוכת טווח בטמפרטורה נמוכה. היתרון בכך הוא שהביצועים משתפרים אך העיוות מצטמצם. על מנת לשפר את הדיוק המימדי של ברונזה בריליום לאחר ההזדקנות, ניתן להשתמש בהדק ליישון, ולעיתים ניתן להשתמש גם בשני טיפולי הזדקנות נפרדים.

(3) הפגת מתחים של ברונזה בריליום

ברונזה בריליום יש טמפרטורת חישול של 150-200 מעלות צלזיוס וזמן החזקה של 1-1.5 שעות. ניתן להשתמש בה כדי לבטל מתח שיורי הנגרם על ידי חיתוך מתכת, יישור, היווצרות קר וכו ', ולייצב את הצורה ואת הדיוק הממדי של חלקים במהלך שימוש ארוך טווח.

לאחר עיבוד שבבי נחושת טיפול בפתרון והזדקנות, הכוח יכול להגיע ל 1250-1500MPa (1250-1500 ק"ג). הטיפול בחום שלו מאופיין בפלסטיות טובה לאחר טיפול בתמיסה ועיוות קר. עם זאת, לאחר טיפול ההזדקנות, יש לו גבול אלסטי מצוין וגם הקשיות והחוזק משופרים.

קישור למאמר זה: שלוש שיטות עיבוד של ארד בריליום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שלוש שיטות עיבוד של ארד בריליוםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.