האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

שתף ציור עיבוד שבבי CNC קלאסי לפיר

שתף ציור עיבוד שבבי CNC קלאסי לפיר
שתף ציור עיבוד שבבי CNC קלאסי לפירתמונה זו היא ציור חלק המשמש לעתים קרובות בהוראה רגילה. אי אפשר לייצר חלקים בארגון. אם הוא מנותח על ידי אלמנטים העיבוד של רישום החלק, הדמות בוחנת בעיקר את הידע של המאסטר על המעגל החיצוני, החרוט החיצוני, החריץ הרחב, החוט, העקומה המיוחדת והיצירה האקסצנטרית.
זהו חלק מקיף ברישום חלק מקיף. עבור מהנדסים, הקושי בחלק זה הוא עיבוד של חלקים אקסצנטריים, הכנת תוכניות מאקרו וניתוח של תהליך עיבוד שבביes. מאמר זה מתמקד בניתוח של חלקים אקסצנטריים ותוכניות מאקרו על בסיס ניסיון עיבוד אישי!
שתף ציור עיבוד שבבי CNC קלאסי לפיר
שתף ציור עיבוד שבבי CNC קלאסי לפיר

1. חתיכה אקסצנטרית

ניתן לראות מהאיור כי האקסצנטריות e = 2 מ"מ היא בדרך כלל על צ'אק בעל שלוש הלסתות בבית הספר. כרית מחושבת מראש עם עקמומיות דומה לעקמת הטופר מתווספת לטופר יחיד. נוסחת חישוב משוערת: עובי כרית X = 1.5 * e, עובי האטם הוא 3 מ"מ. אם מדויק יותר, עליך להוסיף מקדם תיקון K, כלומר: X = 1.5 * e + k. באופן כללי, הוא מעובד תחילה. מדוד את האקסצנטריות והתאם את עובי האטם. לבסוף, זוהי פעילות טכנית. יש לחצות אותו ולתקן את מד החוגה על מנת להבטיח את נכונות התקנת החומר. מותר לטעות בשני חוטים. כמו שנאמר, הזיכרון מייצר זיכרון. לצורך התקנה נכונה של חלקים אקסצנטריים, עליכם לתרגל יותר! לא נשאר כלום, סיבוב רגיל יכול להיות! על ארבעת הטפרים, מתקניםוכו ', העיקרון דומה, תנו אחד לשני!שתף ציור עיבוד שבבי CNC קלאסי לפיר

2. פרבולה

פרבולה זו מקוזזת גם על ידי ערך של 10.84 בכיוון X. את השאר ניתן להרכיב כרגיל. הפקתי סרטון לעיבוד סימולציה פרבולי בשלב הקודם. לא אפרט כאן.
הנהלים העיקריים הם כדלקמן:
….
# 1 = 0
# 2 = -5
בעוד [# 1GE # 2] DO1
# 3 = SQRT [- # 1 * 2] +10.84
G01X [2 * [# 3]] Z [# 1]
# 1 = # 1-0.1
END1
G01Z-10
…..שתף ציור עיבוד שבבי CNC קלאסי לפיר

3. סגלגל

אליפסה זו מקוזזת גם על ידי קואורדינטות מרכז. אתה רק צריך להוסיף את קואורדינטות הקיזוז XZ. ניתן ליצור סרטון לעיבוד אליפס דו-שלבי ומאמר בשלב הקודם. , לא יותר מאשר רק לשנות את הפרמטרים הרלוונטיים בתכנית הבאה,
# 5 = -47.159
# 6 = -87.355
בעוד [# 5GE # 6] DO2
# 7 = # 5 + 64.318
#8=-24*SQRT[1-#7*#7/[30*30]]
G01X[2*[-#8+39.373]]Z[#5]
# 5 = # 5-1
END2

קישור למאמר זה: שתף קלאסיקה עיבוד CNC ציור עבור פיר

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


שתף ציור עיבוד שבבי CNC קלאסי לפירPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. שירותי עיבוד שבבי CNC מדויקים מהירים 3, 4 ו -5 צירים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים השחזה, קידוח, CNC,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.