האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

תאר בקצרה את הסיווגים והסוגים השונים של צינורות פלדה מרותכים

תאר בקצרה את הסיווגים והסוגים השונים של צינורות פלדה מרותכים

צינורות פלדה מרותכים מתייחסים לצינורות פלדה עם תפרים על פני השטח אשר מרותכים לאחר כיפוף ועיוות של רצועות פלדה או לוחות פלדה לצורות עגולות או מרובעות. הבילט המשמש לצינור פלדה מרותך הוא צלחת פלדה או פלדת רצועה. מאמר זה מציג בעיקר את סוגי צינורות הפלדה המרותכים, בואו נסתכל!

1. על פי שיטות ריתוך שונות, ניתן לחלק אותו לצינור מרותך בקשת, צינור מרותך בתדירות גבוהה או בתדר נמוך, צינור מרותך בגז, צינור מרותך בתנור, צינור בונדי וכו'.

צינור פלדה מרותך חשמלי: משמש בקידוחי נפט וייצור מכונות וכו'.

צינור מרותך בתנור: יכול לשמש כצינור גז מים וכו', צינור מרותך בקוטר גדול משמש להובלת נפט וגז בלחץ גבוה וכו'; צינור מרותך ספירלה משמש להובלת נפט וגז, ערימות צינורות, רציפי גשרים וכו'.

2. על פי צורת הריתוך, ניתן לחלק אותו לצינור מרותך בתפר ישר וצינור מרותך ספירלה.

צינור מרותך אורכי: תהליך ייצור פשוט, יעילות ייצור גבוהה, עלות נמוכה ופיתוח מהיר.

צינור מרותך ספירלי: החוזק בדרך כלל גבוה יותר מזה של צינורות מרותכים בתפר ישר. ניתן להשתמש בחסר צר יותר לייצור צינורות מרותכים בקוטר צינור גדול יותר, וניתן להשתמש בילט באותו רוחב גם לייצור צינורות מרותכים בקוטר צינור שונה. אבל בהשוואה לצינור התפר הישר באותו אורך, אורך הריתוך גדל ב-30-100% ומהירות הייצור נמוכה יותר. לכן, רוב הצינורות המרותכים בקוטר הקטן יותר משתמשים בריתוך תפר ישר, והצינורות המרותכים בקוטר הגדול משתמשים בעיקר בריתוך ספירלי.

צינורות פלדה מרותכים בתפר ספירלי מחולקים לשני סוגים: צינורות פלדה מרותכים בקשת שקוע אוטומטית וצינורות פלדה מרותכים בתדירות גבוהה.

תאר בקצרה את הסיווגים והסוגים השונים של צינורות פלדה מרותכים

א. צינורות פלדה מרותכים אורכיים ספירליים אוטומטיים שקועים בקשת מרותכים מחולקים לשני סוגים: צינור Class A וצינור Class B לפי הלחץ של המדיום. צינורות מסוג A מרותכים בדרך כלל עם פלדת פחמן רגילה Q235, Q235F ופלדה מבנית רגילה בסגסוגת נמוכה 16Mn. צינורות Class B מרותכים בפלדות כגון Q235, Q235F, Q195 וכו', ומשמשים כצינורות להעברת נוזלים בלחץ נמוך.

ב. צינור פלדה מרותך בתדירות גבוהה בתפר ספירלי. אין תקן מוצר אחיד לצינור פלדה מרותך בתדר גבוה בתדר ספירלי. הוא עשוי בדרך כלל מפלדת פחמן רגילה Q235, Q235F ופלדות אחרות.

3. על פי המטרה, הוא מחולק לצינורות מרותכים כלליים, צינורות מרותכים מגולוונים, צינורות מרותכים נושבת חמצן, מארזי תיל, צינורות מרותכים מטריים, צינורות רולר, צינורות משאבת באר עמוק, צינורות רכב, צינורות שנאים, דק מרותך חשמלי- צינורות קירות, צינורות מרותכים חשמליים וספירלות מיוחדות. צינור מרותך.

צינור מרותך כללי: צינור מרותך כללי משמש להובלת נוזל בלחץ נמוך. עשוי מפלדה Q195A, Q215A, Q235A. זה יכול להיות גם עשוי מפלדה עדינה אחרת שקל לרתך. צינורות פלדה צריכים להיות נתונים ללחץ מים, כיפוף, שיטוח וניסויים אחרים, ויש דרישות מסוימות לאיכות פני השטח. בדרך כלל אורך המסירה הוא 4-10 מ', ולעתים קרובות נדרשת משלוח באורך קבוע (או באורך כפול). המפרט של צינורות מרותכים מתבטא בקוטר הנומינלי (מ"מ או אינצ'ים). הקוטר הנומינלי שונה מהקוטר בפועל. צינורות מרותכים מתחלקים לשני סוגים: צינורות פלדה רגילים וצינורות פלדה מעובים לפי עובי הדופן המצוין. צינורות הפלדה מחולקים לסוגי הברגה ולא מושחלים לפי צורת קצה הצינור.

צינור פלדה מגולוון: על מנת לשפר את עמידות הקורוזיה של צינור הפלדה, צינור הפלדה הכללי (צינור שחור) מגולוון. צינורות פלדה מגולוונת מתחלקים לשני סוגים: גלוון בחום ואבץ פלדה חשמלית. שכבת הגלוון בחום עבה ועלות הגלוון האלקטרו נמוכה.

צינור מרותך נושף חמצן: משמש כצינור ניפוח חמצן לייצור פלדה, בדרך כלל צינורות פלדה מרותכים בקוטר קטן, עם שמונה מפרטים הנעים בין 3/8 אינץ' ל-2 אינץ'. הוא עשוי מחגורת פלדה 08, 10, 15, 20 או Q195-Q235. על מנת למנוע קורוזיה, חלקם מוארים.

מעטפת תיל: זהו גם צינור פלדה מרותך חשמלי מפלדת פחמן, המשמש בבטון ובפרויקטים שונים של חלוקת חשמל מבניים. הקוטר הנומינלי הנפוץ הוא בין 13-76 מ"מ. דופן שרוול התיל דק, ורובו משמש לאחר ציפוי או גלוון, ונדרשת בדיקת כיפוף קר.

צינור מרותך מטרי: המפרט הוא בצורת צינור ללא תפר, וצינור הפלדה המרותך מבוטא בקוטר חיצוני * עובי דופן במילימטרים, באמצעות פלדת פחמן רגילה, פלדת פחמן איכותית או פלדה כללית בסגסוגת אנרגיה נמוכה לרצועה חמה, ריתוך פס קר, או לאחר ריתוך פס חם ואז זה נעשה בשיטת חיוג קר. צינורות מרותכים מטרי מחולקים לצינורות אנרגיה רגילים וצינורות דקים, והם משמשים בדרך כלל כחלקים מבניים, כגון תמסורת פירs או העברת נוזלים. צינורות דקים משמשים לייצור רהיטים, מנורות וכדומה, ויש לוודא את בדיקת החוזק והכיפוף של צינור הפלדה.

צינור רולר: צינור פלדה מרותך חשמלי לגלגלת מסוע הרצועה, עשוי בדרך כלל מפלדת Q215, Q235A, B ופלדה 20, בקוטר של 63.5-219.0 מ"מ. ישנן דרישות מסוימות לכיפוף הצינור, שפני הקצה יהיו מאונכים לקו המרכז ואליפטיות. בדרך כלל, מבוצעות בדיקות לחץ מים והשטחה.

צינור שנאי: הוא משמש לייצור צינורות רדיאטור שנאים ומחלפי חום אחרים. הוא עשוי מפלדת פחמן רגילה ודורש רידוד, התלקחות, כיפוף ובדיקות הידראוליות. צינורות פלדה מסופקים באורך קבוע או באורך כפול, ויש דרישות מסוימות לכיפוף של צינור הפלדה.

צינורות בעלי צורה מיוחדת: צינורות מרובעים, צינורות מלבניים, צינורות בצורת כובע, דלתות וחלונות מפלדת גומי חלולים מרותכים על ידי פלדה רגילה ממבנה פחמן ורצועות פלדה 16Mn, המשמשות בעיקר לחלקי מכונות חקלאיות, חלונות ודלתות פלדה וכו'.

צינור מרותך עם קירות דקים: משמש בעיקר לייצור רהיטים, צעצועים, מנורות וכו'. כיום נעשה שימוש נרחב בצינורות דקים העשויים מחגורות נירוסטה, כגון רהיטים יוקרתיים, קישוט וגדרות.

צינור מרותך ספירלי: הוא מיוצר על ידי גלגול פלדה מבנית פחמן נמוכה או רצועת פלדה מבנית מסגסוגת נמוכה לתוך ריק צינור בזווית ספירלית מסוימת (הנקראת זווית יצירת), ולאחר מכן ריתוך תפר הצינור יחד. זה יכול להתבצע עם רצועה צרה יותר פלדה מייצרת צינורות פלדה בקוטר גדול. צינורות מרותכים ספירליים משמשים בעיקר לצינורות נפט וגז טבעי, והמפרט שלהם מתבטא בקוטר חיצוני * עובי דופן. ניתן לרתך צינורות מרותכים ספירלית בצד אחד או בשני הצדדים. יש להבטיח שצינורות מרותכים יעמדו בדרישות לבדיקה הידראולית, חוזק מתיחה וביצועי כיפוף קר של הריתוך.

4. לפי צורת הקצה, הוא מחולק לצינור מרותך עגול ולצינור מרותך בצורת צורה מיוחדת (מרובעת, שטוחה וכו').

קישור למאמר זה: תאר בקצרה את הסיווגים והסוגים השונים של צינורות פלדה מרותכים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תאר בקצרה את הסיווגים והסוגים השונים של צינורות פלדה מרותכיםפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. היא מספקת גם שירותי ליטוש מתכת, צביעה, השחזה משטח ויישור פירים. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.