האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

תאר בקצרה את התהליך הטכני של יציקת סגסוגת אלומיניום בלחץ נמוך

תאר בקצרה את התהליך הטכני של יציקת סגסוגת אלומיניום בלחץ נמוך

מאז לידתה, טכנולוגיית יציקה בלחץ נמוך התפתחה במהירות בתעשיות שונות מתוקף מאפייניה הייחודיים. אנו רואים מוצרים יצוקים מסגסוגת אלומיניום בשוק עשויים כולם מיציקה בלחץ נמוך. למוצרי יציקה יש מאפיינים של מידול תהליכים איכותי ומורכב. היום אדבר עם הקוראים הנוכחים על קצת ידע על יציקה בלחץ נמוך.

כדי להבין את הטכנולוגיה של מכונת יציקה בלחץ נמוך, תחילה עליך להכיר את העיקרון ואת מאפייני התהליך; יציקה בלחץ נמוך היא השגת יציקות על ידי מילוי והתמצקות הנוזל בתבנית בפעולת שחול בלחץ. בנוסף לתהליך היציקה בלחץ נמוך, ישנן שיטות יציקה כבידה ויציקה בלחץ. שיטת היציקה בלחץ נמוך מתחשבת בהבדל בין השניים לעיל, בין אם זה לחץ או זרימת תהליך. המוצרים המיוצרים בתהליך זה הינם בעלי קשיחות מכנית גבוהה, ומתאימים במיוחד ליציקת חפצים בעלי מבני קיר מורכבים, כגון מוצרי סגסוגת אלומיניום, חלקי סגסוגת אלומיניום יצוק, צורות משתנות, משקל קל, שילוב רכיבים גמיש ויישום רחב ביומיום שלנו. ייצור וחיים.

תאר בקצרה את התהליך הטכני של יציקת סגסוגת אלומיניום בלחץ נמוך

כיום, תעשיית יציקת סגסוגת אלומיניום בלחץ נמוך כמעט הפכה לתהליך הכרחי ביציקת סגסוגת אלומיניום. העיקרון של יציקה בלחץ נמוך הוא למעשה פשוט מאוד, כמה מילים יכולות להסביר את זה. ניקח כדוגמה את סגסוגת האלומיניום. במיכל אטום מוזרק תחילה אוויר דחוס יבש. במסגרת הפעולה, חלל הליהוק נשמר. לאחר השלמת ההתמצקות, משתחרר הלחץ על משטח הנוזל, והאלומיניום המותך הנותר חוזר לכור ההיתוך, והאלומיניום המותך המוצק יוצר את היציקה הרצויה בתבנית. מכיוון שהלחץ הנדרש נמוך, זה נקרא יציקה בלחץ נמוך.

בתהליך היציקה בלחץ נמוך, עקב השתתפות גז המילוי, בפעולת הלחץ, ניתן לשמור על מילוי הנוזל יציב ולקבל יציקה עם מתאר ברור. מהירות המילוי ניתנת לשליטה על פי מבנה היציקה, חומר היציקה וגורמים נוספים כדי למנוע מזרימת נוזל האלומיניום להישפשף ולסחף את החלל והליבה. למוצרים שנוצרו על ידי יציקות בלחץ נמוך יש תכונות מכניות טובות יותר. בהשוואה ליציקה בלחץ, מבנה תהליך היציקה בלחץ נמוך הוא פשוט ואמין יחסית, עם השקעת הון נמוכה ותשואה גבוהה. לאחר שיפורים בתכנון, קל לממש מיכון ואוטומציה, והוא מתאים לפופולריות בקנה מידה גדול.

תכונות עיצוב תהליך מבני:

אנו עדיין משתמשים בסגסוגת אלומיניום כדוגמה. טכנולוגיית מכונת יציקה במהלך היציקה, אלומיניום מותך מתמצק מלמעלה למטה, כך שהזנת היציקה צריכה להיות מלמטה למעלה ולבסוף תתממש דרך הרץ. לכן, סידור מיקום היציקה בתבנית, קביעת קצבת העיבוד והקצבה, מיקום הברזל הקר והשימוש במוט החימום וכו'. צינור riser; נוזל אלומיניום; צינור כניסת אוויר; כיסוי איטום; שער ; חָלָל; תבנית – אמורה להבטיח שהיציקות מתמצקות לפי הסדר מלמעלה למטה עם השער כמרכז, ומרחוק לקרוב. השער נפתח בדרך כלל בעובי קיר היציקה והחיבור החם. ליציקות עם עובי דופן אחיד יחסית, נעשה שימוש בקצבאות עיבוד שונות או הפרשות תהליך להגדלת עובי הדופן של היציקות בצורה אחידה לכיוונים למעלה ולמטה.

עבור יציקות עם עובי דופן לא אחיד ומבנה מורכב, אם נעשה שימוש בתבניות חול, רצף ההתמצקות של היציקות יהיה בקרה על ידי הנחת ברזל קר; אם משתמשים בתבניות מתכת, ניתן להשתמש בעובי תבניות מתכת שונות, כותנה בידודית ומוטות חימום חשמליים. לשלוט ולהתאים את קצב הקירור של היציקות.

עבור הנקודות החמות של יציקות מסוימות, ניתן להשתמש באוויר דחוס או במי קירור כדי לשלוט בקירור התבנית באותו מיקום. ליציקות עבי דופן עם שטח גדול או יציקות דקיקות בעובי אחיד, ניתן להשתמש במספר רצים פנימיים. על מנת למנוע מהזרבובית להתעבות, ניתן להתקין מתקן חימום בקצה צינור העלייה.

אגזוז עובש

מכיוון שהחלק העליון של תבנית הלחץ הנמוך סגור לרוב, לא קל לאוורר אותו. כאשר כושר האוורור של התבנית אינו מספק, נוצר לחץ אחורי בחלל, המעכב את המילוי החלק של האלומיניום המותך, ועלול לגרום לפגמים כמו יציקה לא מספקת או לכידת אוויר. עבור תבניות חול, חול דפוס עם חדירות אוויר טובה משמש לעתים קרובות; בנוסף, ניתן לקדוח מספר מסוים של חורים קטנים אטומים בחלק העליון של תבנית החול והרחק מפני השטח של החלל.

עבור תבניות מתכת, ניתן לפתוח חריצי אוורור על משטח הפרידה והחלק העליון, או להתקין פקקי אוורור על דופן התבנית. יש לשלוט בעומק של חריץ האוורור. בנוסף, המפלט יכול לשמש לפליטה.

קישור למאמר זה:תאר בקצרה את התהליך הטכני של יציקת סגסוגת אלומיניום בלחץ נמוך 

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תאר בקצרה את התהליך הטכני של יציקת סגסוגת אלומיניום בלחץ נמוךפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.