האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

תבניות טרמינל בסין מובילות את פיתוח בלוקי המסוף

תבניות טרמינל בסין מובילות את פיתוח בלוקי המסוף

בשנים האחרונות, בתעשיית עובש הטרמינלים המקומית, כחברה בתעשיית העובש, יש מוצרים רבים הנמכרים בעולם, אך הרווחים מרחפים ברמה נמוכה. הדבר המכעיס ביותר ואפילו חסר אונים הוא שלמוצרים רבים אין הבדל באיכות בהשוואה למוצרים זרים דומים, אבל מחיר היחידה גבוה בהרבה מזה של מוצרי עובש סופניים מקומיים, מה שמקשה על מוצרים מקומיים רבים להיכנס לאיזשהו יוקרה. שווקים. . מול תופעה כזו, זה צריך לגרום למתרגלים בתעשיית העובש הטרמינלי המקומי לחשוב על כמה בעיות.

תבניות טרמינל בסין מובילות את פיתוח בלוקי המסוף    

ייצור תבניות מסופים משפיע על איכות הטרמינלים, במיוחד במצב הקריטי של הטרמינלים. עם התפתחות המודיעין והדיוק האזורי בתעשיית העובשים המקומית של סין, היא גם שיפרה את רמת הייצור של תעשיית הטרמינלים של ארצי במידה מסוימת.

על מנת לעמוד בתחרות הגוברת בשוק, התעשייה של ארצי חווה שינויים חשובים בשנים האחרונות, כמו הפיכת תבניות לצריכה גמישה מבוססת שוק או בקשת הלקוח; עיצוב עובש אינו תלוי בשילוב של עיצוב ואינטגרציה; צריכה במקום מסוים לרכישה גלובלית ושינויים בצריכה; גם הדרישות של מפעלי הייצור לאיכות ובטיחות משתפרות מעת לעת. שינויים אלו מתקדמים ונכנסים לשלב חדש של יישום, כלומר שלב הפריסה החכמה. זה גם מניע את תעשיית ייצור המסופים לטכנולוגיית ייצור חכמה ואוטומטית מעת לעת.     

למרות שהכמות הכוללת של תבניות חכמות אינן גדולות כיום, בלוקים מסופי PCB מייצגים כיוון פיתוח חדש של טכנולוגיית התבניות, וממלאים תפקיד חשוב יותר ויותר בהתאמה ובפריסה של מבנה המוצר בתעשייה. לאחר פריסת התבנית החכמה, היא בהכרח תמלא תפקיד רב עוצמה בקידום תעשיית העובש כולה. לכן, יש צורך במיוחד לתת עדיפות לפריסת תבניות חכמות בפיתוח התעשייה. הכרחי שתעשיית הטרמינלים תאמץ תבניות ברמה גבוהה יותר. על מנת להבטיח את האיכות והאמינות של מסופי החיווט ולמנוע את התרחשותם של הליקויים הקטלניים הנ"ל, מומלץ לדון ולגבש את דרישות טכנולוגיית הבחירה המתאימות בהתאם לתנאים הטכניים של המוצר, ולבצע את הפעולות הבאות מבחני אמינות ממוקדים למניעת כשל. נכון לעכשיו, אין פריט כזה במבחן הקבלה של יצרני צרכני מסוף רגילים, ומשתמשים בדרך כלל צריכים להפסיק את בדיקת ההמשכיות לאחר התקנת המכונה.

לכן, מומלץ ליצרנים לצרכן להגדיל כמה דגמי מפתח של מוצרים. חלק מהבלוקים המסופקים משמשים בסביבת רטט דינמית. הבדיקה בפועל מוכיחה שרק התנגדות המגע הסטטית היא כשירה, והיא אינה יכולה להבטיח את מהימנות המגע בסביבה הדינמית.

מאז מחברים עם התנגדות מתאימה למגע מראים לעתים קרובות אנרגיות מיידיות כאשר הם מפסיקים רטט, השפעה וניסויים סביבתיים מדומים אחרים, עבור כמה מסופים בעלי אמינות גבוהה, ניסוי הרטט הדינמי משמש להערכת מהימנות המגע שלהם. כוח ההפרדה החד-חור מתייחס לכוח ההפרדה של איבר המגע במצב מוכנס ממצב נייח לתנועה, המשמש לאפיון המגע בין הסיכה לשקע.

קישור למאמר זה:תבניות טרמינל בסין מובילות את פיתוח בלוקי המסוף


תבניות טרמינל בסין מובילות את פיתוח בלוקי המסוףמתכת, כרסום נחושת, פלדת פחמן,באינטרנט חיתוך לייזר שירות, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.