האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

תבניות פלסטיק מהוות עד 30% משוק העובשים כולו

תבניות פלסטיק מהוות עד 30% משוק העובשים כולו

מנתונים רלוונטיים עולה כי שוק תבניות הפלסטיק מהווה כיום כ-30% מכלל תעשיית העובשים, ושיעור היבוא והיצוא של העובשים מגיע לכ-50% עד 70%. עם ההתפתחות המהירה של המכונות, המכוניות, מכשירי החשמל הביתיים, המידע האלקטרוני וחומרי הבנייה ותעשיות עמודים אחרות של הכלכלה הלאומית של סין, שיעור זה ימשיך לעלות.

תבניות פלסטיק מהוות עד 30% משוק העובשים כולו

מומחים צופים כי המגמה הכוללת של שוק העובש היא יציבה ועלייה. בשוק העובש העתידי, מהירות הפיתוח של תבניות פלסטיק תהיה גבוהה מזו של תבניות אחרות, והשיעור בתעשיית העובשים יגדל בהדרגה.

למרות שתבניות פלסטיק הפכו לגבינה האטרקטיבית ביותר בימינו, דובדבנים טעימים וקשים לשתילה. בשל הצורה המורכבת והעיצוב הגמיש של חלקי פלסטיק, יש לו דרישות גבוהות לחומרי תבנית, רמת עיצוב וציוד עיבוד, ולא כל אחד יכול להסתבך בקלות.

מומחים מאמינים שעדיין קיים פער גדול בין סין למדינות זרות, ויש לשבור את שלושת צווארי הבקבוק העיקריים המגבילים את התפתחות תעשיית העובשים בהקדם האפשרי: האחד הוא הגדלת המחקר והפיתוח של חומרים פלסטיים ודפוס הזרקה. טֶכנוֹלוֹגִיָה; השני הוא שחברות תבניות פלסטיק צריכות לפנות לפארק פיתוח והאצת שילוב המשאבים; שלישית, יש לשמור על רמת הכלים כגון בדיקת תוצאות בדיקת העובש בהקדם האפשרי, אחרת התפתחות שוק תבניות הפלסטיק תוגבל.

תעשיית הפלסטיק היא אחת מתעשיות עמוד התווך של כלכלת ארצי. חומרת פלסטיק הפכה לנקודת צמיחה כלכלית חדשה עבור תעשיית הפלסטיק, במיוחד עבור תבניות פלסטיק. סיכויי השוק רחבים, אך עדיין קיימים חסרונות, והטכנולוגיה זקוקה לחדשנות נוספת.

כאחת מתעשיות העמודים של התעשייה הקלה של ארצי, תעשיית הפלסטיק שמרה על קצב צמיחה של יותר מ-10% בשנים האחרונות. בתעשיית הפלסטיק, שוק תעשיית חומרת הפלסטיק פעיל מאוד, והופך למוקד צריכה חדש ונקודת צמיחה כלכלית חדשה. לשוק תבניות הפלסטיק יש סיכוי לא מבוטל, אבל הוא רחוק מרמת הטכנולוגיה הזרה.

נכון לעכשיו, התבניות של ארצי צריכות לפרוץ את צוואר הבקבוק המגביל את התפתחות תעשיית העובש. מכיוון שעם ההתפתחות המהירה של תעשיות עמוד התווך של סין כמו מכונות, מכוניות, מכשירי חשמל ביתיים וחומרי בניין, תבניות פלסטיק מהוות כ-30% מתעשיית התבניות כולה. עם זאת, בשל הצורות המורכבות של חלקי תבנית פלסטיק, יש דרישות גבוהות יותר לרמת העיצוב שלהם. לכן, הרמה הטכנית של בדיקת תוצאות ניסוי העובש חייבת להיות חדשנית כדי לעמוד במגמת הפיתוח של הזמן, אחרת פיתוח תבניות פלסטיק יוגבל.

התעשייה מאמינה שחברות לייצור תבניות חייבות לשפר את הטכנולוגיה שלהן אם הן רוצות לפרוץ את צוואר הבקבוק. בישיבת מועצת המדינה ב-26. ראש הממשלה אף הצהיר כי למהפכה הטכנולוגית של היום יש תפקיד קריטי ביותר בפיתוח כלכלי ובקידום שדרוג כלכלי. תמיכה ביזמות המונית וחדשנות משתמשת גם באמצעים חדשניים לקידום יזמות.

למרות שקצב הגידול של יצוא העובש היה גדול מזה של היבוא בשנים האחרונות, הכמות המוחלטת של הגידול היא עדיין בכך שהיבוא גדול מהיצוא, מה שגרם לגירעון סחר החוץ העובש לגדול משנה לשנה. מצב זה השתפר בשנת 2006, והגירעון ירד מעט. ישנן שתי סיבות עיקריות לעלייה בגירעון סחר החוץ של עובשים: ראשית, התפתחות מתמשכת ומהירה של הכלכלה הלאומית, במיוחד ההתפתחות המהירה של תעשיית הרכב, הביאה לביקוש חזק לעובשים. לא ניתן לייצר חלק מתבניות יוקרתיות בסין, ולכן יש לייבא אותן; אבל יש כאלה. ניתן לייצר תבניות בארץ וגם מיובאות. זה קשור למדיניות התעריפים הנוכחית של סין ולמערכת אישור הפרויקטים. השני הוא לא מספיק עידוד לייצוא עובש. כעת לתבניות, כמו מוצרים אלקטרומכניים אחרים, יש שיעור הנחה במס יצוא של 13% בלבד, אך לא 17%.

עם ההתפתחות המהירה של תעשיית הפלסטיק בסין, במיוחד הפלסטיק ההנדסי, ניתן לצפות מראש שמהירות הפיתוח של תעשיית תבניות הפלסטיק בסין תמשיך להיות גבוהה ממהירות הפיתוח הכוללת של תעשיית התבניות, וקצב הצמיחה השנתי יישאר על כ-20 % בשנים הבאות.

קישור למאמר זה:תבניות פלסטיק מהוות עד 30% משוק העובשים כולו

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תבניות פלסטיק מהוות עד 30% משוק העובשים כולופח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.