האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

תהליך איטום באלומיניום מאלומיניום

תהליך איטום באלומיניום מאלומיניום

תהליך איטום באלומיניום מאלומיניום


סרט תחמוצת האלומיניום הוא סרט נקבובי. לא משנה אם הוא צבעוני או לא, עליו לאטום לפני השימוש בו, בכדי לשפר את עמידותו בפני קורוזיה ועמידות במזג האוויר.

תהליך איטום באלומיניום מאלומיניום
תהליך איטום באלומיניום מאלומיניום

ישנם שלושה סוגים של שיטות טיפול, כלומר איטום תגובת הידרציה בטמפרטורה גבוהה, איטום מלח אנאורגני ואיטום אורגני.

(1) חותם מים בטמפרטורה גבוהה

שיטה זו משתמשת בתגובת ההידרציה של סרט תחמוצת אלומיניום ומים כדי לשנות את הסרט האמורפי לסרט גבישי מיובש:

ניתן לבצע את תגובת ההידרציה בטמפרטורה רגילה ובטמפרטורה גבוהה, אך בטמפרטורה גבוהה, במיוחד בנקודת הרתיחה, הסרט הגבישי המיובש הנו סרט גבישי מאוד יציב ובלתי הפיך. לכן, טיפול האיטום של סרט תחמוצת אלומיניום הנפוץ ביותר הוא מים רותחים. תהליך או תהליך קיטור.

(2) אטום על ידי מלח אנאורגני

שיטת המלח האי -אורגני יכולה לשפר את מהירותם של צבעי צביעה אורגניים, ולכן היא נפוצה בשיטות צביעה כימיות.

  • 1. שיטת אצטט
  • 2. שיטת סיליקט

(3) שיטה סגורה אורגנית

זה כדי לטבול את סרט תחמוצת האלומיניום על ידי טבילת שמן, לכה או צביעה וכו ', מכיוון שהעלות גבוהה יותר והתהליך גדל, הוא אינו בשימוש נרחב. רוב שתי השיטות משמשות, וההידרציה הראשונה בטמפרטורה גבוהה היא המיינסטרים.

קישור למאמר זה: תהליך איטום באלומיניום מאלומיניום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תהליך איטום באלומיניום מאלומיניוםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.