האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

תהליך התאמה עצמית חדש המבוסס על הדפסת תלת מימד

תהליך התאמה עצמית חדש המבוסס על הדפסת תלת מימד

חוקרים מאוניברסיטת פרייבורג ושטוטגרט פיתחו תהליך חדש המשתמש במדפסת תלת מימד סטנדרטית לייצור מערכת חומרים ניידת המתכווננת בעצמה.

מערכות אלו יכולות לעבור שינויי צורה מורכבים, התכווצות והתרחבות בהשפעת רטיבות באופן מתוכנת מראש. מדענים דימו התפתחות של צמחים מטפסים הנקראים תפוחי אדמה אוויר (Dioscoreabulifera) על סמך מנגנון התנועה שלהם.

תהליך התאמה עצמית חדש המבוסס על הדפסת תלת מימד

בעזרת השיטה החדשה שלהם, הצוות ייצר את אב הטיפוס הראשון: סד זרוע המותאם ללובש אותו, שניתן לפתחו בהמשך ליישומים רפואיים. תהליך זה פותח בשיתוף פעולה עם טיפאני צ'נג והפרופסור.

אחים מנג'ס מהמכון לתכנון ובנייה חישובית (ICD) והתכנון והבנייה המשולבת (IntCDC) של אוניברסיטת שטוטגרט, ופרופסור תומס ספק מקבוצת הביומכניקה הצמחית וחיים, אדפטיבית מאוניברסיטת פרייבורג ואנרגיה אוטונומית. אשכול מצוינות של מערכת חומרים (livMatS).

חוקרים מציגים את תוצאותיהם מדע מתקדם בכתבי עת.

הדפסת 4D מגדירה שינויי צורה

הדפסת תלת מימד הפכה לתהליך ייצור בשימוש נרחב. ניתן להשתמש בו אפילו לייצור חומרים חכמים ומערכות חומרים שממשיכים לנוע לאחר ההדפסה ומשנים צורה אוטומטית מגירויים חיצוניים (כגון אור, טמפרטורה או לחות). מה שנקרא "הדפסת 3D" זו יכולה לעורר שינוי צורה קבוע מראש באמצעות גירוי, מה שמרחיב מאוד את היישומים הפוטנציאליים של מערכת החומר.

שינויי צורה אלו מושגים על ידי ההרכב הכימי של החומרים, המורכבים מפולימרים המגיבים לגירוי. עם זאת, המדפסות והחומרים הבסיסיים המשמשים לייצור מערכות חומרים כאלה הם בדרך כלל מאוד מיוחדים, מותאמים אישית ויקרים – עד כה.

כעת, באמצעות מדפסות תלת מימד סטנדרטיות, ניתן לייצר מערכות חומר המגיבות לשינויים בלחות. בהתחשב במבנה שלהן, מערכות החומר הללו יכולות לשנות צורה בכל המערכת או רק ברכיב בודד. חוקרים מאוניברסיטת פרייבורג ומאוניברסיטת שטוטגרט שילבו שכבות התרחבות וייצוב מרובות כדי להשיג מנגנון תנועה מורכב: מבנה מפותל שמותח "כיס" כגורם לחץ כדי להדק אותו. כאשר "הכיס" משתחרר, הוא יכול להירגע שוב בעצמו והמבנה המפותל חוזר למצב הפתוח.

מנגנון תנועה טבעי מועבר למערכת חומר טכנית

לתהליך חדש זה השתמשו המדענים במנגנון מהטבע: תפוח האדמה באוויר מטפס על העץ על ידי הפעלת לחץ על הגזע של הצמח המארח. לשם כך, הצמחים נכרכים תחילה בצורה רופפת סביב הגזע. אז יצמחו לו "סטיפולים", שהם גידולי הבסיס של העלים, המגדילים את המרווח בין הגבעול המסובך לצמח המארח. זה יוצר מתח בגבעולים המתפתלים של תפוח האדמה האוויר. על מנת לחקות את המנגנונים הללו, בנו החוקרים מערכת חומר מודולרית על ידי בניית שכבותיה כך שתוכל להתכופף לכיוונים שונים ובדרגות שונות, ובכך להתפתל וליצור מבנה ספירלי. ה"כיסים" על פני השטח גורמים לדחיפת הספירלה החוצה ותחת מתח, מה שגורם להתכווצות כל מערכת החומרים.

עד כה, התהליך שלנו עדיין מוגבל לחומרים בסיסיים קיימים המגיבים ללחות. בעתיד, חומרים זולים שיכולים להגיב לגירויים אחרים ישמשו בהדפסת תלת מימד וניתן להשתמש בהם בתהליך שלנו. "

חיים, הסתגלות ואנרגיה אשכול מצוינות של מערכת חומרים אוטונומית (livMatS)

חוקרים מאוניברסיטת פרייבורג (livMatS) מפתחים מערכות חומרים דמויי חיים בהשראת הטבע. בדיוק כמו מבני חיים, הם יכולים להסתגל לגורמים סביבתיים שונים באופן עצמאי, לייצר אנרגיה נקייה מהסביבה, לא ניזוקים או יכולים לתקן את עצמם.

אף על פי כן, מערכות החומר הללו יהיו חפצים טכניים גרידא, כך שניתן לייצר אותן בשיטות סינתטיות ולפרוס אותן בתנאים קיצוניים. תומס ספק הוא חבר בצוות הדוברות המצטיינים של האשכול.

קישור למאמר זה:תהליך התאמה עצמית חדש המבוסס על הדפסת תלת מימד

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תהליך התאמה עצמית חדש המבוסס על הדפסת תלת מימדפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.