האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

תהליך טיפול בחום של שרוול מנחה בעל קירות דקים

תהליך טיפול בחום של שרוול מנחה בעל קירות דקים

שרוול הנחייה מותקן בתיבת ההילוכים המרכזית של הדחפור המלא הידראולי החדש המיוצר על ידי חברתנו. חלק זה משתף פעולה עם לוחית האוגן כדי למלא תפקיד מנחה ומתקן. 

בגלל דיוק ההתאמה הגבוה יותר והקשיות הגבוהה יותר לשיפור עמידות הבלאי, ומכיוון שיצירה זו היא חתיכה דקה דופן (5 מ"מ), קל לעיוות טיפול בחום, וטיפול החום קשה יותר. מאמר זה מציע מספר תוכניות טיפול בחום עבור יצירה זו, מנתח ודן בכל תכנית, ובוחר את תהליך טיפול החום הסביר ביותר.

1. סקירה כללית של שרוול מדריך

שם חלק: שרוול מדריך, חומר עיצוב: ZG35SiMn, חלק P דורש התקשות אינדוקציה, עומק שכבה מוקשה: 1.5 ~ 2.5 מ"מ, קשיות פני השטח: 52 ~ 60HRC.

מסלול תהליך העיצוב של יצירה זו הוא: יציקה ← נורמליזציה ← עיבוד גס ← כיבוי והשחתה ← גימור ← מרווה אינדוקציה ← שחיקה של עיגולים פנימיים וחיצוניים. חלק זה הוא חלק דק בעל עובי דופן של כ-5 מ"מ. האזור מושפע החום גדול במהלך טיפול חום אינדוקציה, והעיוות לאחר טיפול חום אינדוקציה גדול, וחלקים מסוימים הם אליפטיים. בשל העיוות הגדול, עומק השכבה המוקשה במקומות מסוימים לאחר ההשחזה אינו מספיק, דבר שאינו יכול לעמוד בדרישות השימוש. ההרכב הכימי של יצירה זו מוצג בטבלה 1, העונה על הדרישות של ההרכב הכימי ZG35SiMn. לפני טיפול בחום אינדוקציה, אין בעיה בכל תהליך.

2. גילוי

על מנת לצמצם את האזור הנגוע בחום, מעוצב מעיל קירור מיוחד בתרסיס מים, ומותזים מים לקירור המעגל החיצוני המתאים לחלק החימום במהלך החימום כדי להפחית את פיזור החום ואזור מושפע החום להפחתת העיוות . לאחר בדיקות רבות, בעיית הדפורמציה לא נפתרה. התאמת זרימת מי הקירור, לחץ, תדירות התקשות אינדוקציה, כוח והתאמות אחרות עדיין לא יכולה לפתור את בעיית העיוות.

בחר את החלקים עם דפורמציה גדולה יותר עבור ניתוח נתח. תוצאות הנתיחה מוצגות באיור 2 ובאיור 3. עומק השכבה המוקשה של פני השטח לאחר ההשחזה הוא 0.603 מ"מ בלבד, דבר שאינו עומד בדרישה. המבנה המטאלוגרפי הוא: מרטנזיט מחוסמ + פריט, קשיות פני השטח 54~56HRC, גודל גרגרים 9 כיתה, קשיות ליבה 315HBW.

תהליך התקשות האינדוקציה אינו יכול לעמוד בדרישות התכנון, והתאמות רבות לפרמטרי התהליך וכלי עבודה אינם יכולים לפתור את הבעיה. המעצבים ואנשי התהליך של החברה שלנו דנו שוב ושוב בתכנון של שני פתרונות:

תהליך טיפול בחום של שרוול מנחה בעל קירות דקים

(1) החומר של היצירה משתנה ל-20CrMnTi, וטיפול בחום קרבוריז משמש לשיפור עמידות הבלאי שלו. מסלול התהליך הוא: ריקון →לְטִישָׁה← מנרמל ← עיבוד ← קרבוריזציה מרווה ישירה ← טחינת המעגלים הפנימיים והחיצוניים; קשיות פני השטח היא: 58~ 63HRC, עומק שכבה מוקשה 1.5 ~ 2.5 מ"מ, גודל גרגר שכבה מוקשה ≥8 כיתה, אוסטניט שמור ≤20%, קרביד ≤3 כיתה.

(2) החומר של היצירה הוא ZG35SiMn, וטיפול בחום חנקת יונים משמש לשיפור עמידות הבלאי שלו. מסלול התהליך הוא: חישול → חישול → מנרמל → עיבוד → טשטוש → עיבוד → שחיקה של מעגל פנימי וחיצוני → ניטריצת יונים. קשיות פני השטח היא ≥613HV1, עומק השכבה הניטרידית הוא ≥0.3 מ"מ, רמת הרפיון של שכבת הניטריד היא ≤3, ורמת הניטריד של שכבת הניטריד היא ≤3.

3. מבחן

עבור שתי סכימות התהליך הנ"ל, החברה שלנו ייצרה 20 חלקי בדיקה וביצעה בדיקות תהליך.

(1) מבחן תהליך קרבור

על פי חומר העבודה, המבנה והדרישות הטכניות הנלוות, תהליך הטיפול בחום הקרבור של שרוול המדריך נקבע.

העיוות זוהה לפני ואחרי טיפול חום ישיר של קרבוריזציה. בעיית הדפורמציה הגדולה עדיין קיימת, מתרחשת דפורמציה אליפטית, ולא ניתן לבטל את בעיית הדפורמציה לאחר השחזה.

(2) בדיקת תהליך חנקת יונים

על פי חומר היצירה, המבנה והדרישות הטכניות הנלוות, תהליך טיפול החום של ניגוד יונים של שרוול המדריך נקבע. .

נבדק הקוטר הפנימי של שרוול ההנחיה לפני ואחרי ניגוד יונים. תוצאת ההשוואה מוצגת בטבלה 4. העיוות מופחת מאוד ועומד בדרישות.

4. סיכום

דרך ההשוואה של שלושת המדדים לעיל, נמצא שתהליך ניטריציית היונים יכול להפחית מאוד את העיוות של חומר העבודה. באמצעות אימות ההתקנה, המכונה הראשית עובדת במשך 2000 שעות ללא כל משוב על איכות שרוול המדריך; שרוול המדריך מוסר לאחר 2000 שעות, ושכבת הבלאי קטנה מאוד. כמעט אפשר להתעלם מזה.

קישור למאמר זה: תהליך טיפול בחום של שרוול מנחה בעל קירות דקים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תהליך טיפול בחום של שרוול מנחה בעל קירות דקיםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.