האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

תהליך לטיפול בחום של משטח מתלה של מכונת חיתוך CNC

תהליך לטיפול בחום של משטח מתלה של מכונת חיתוך CNC

היתרונות של לוחות מארזים מסגסוגת אלומיניום-מגנזיום-מנגן: חומרי אלומיניום נמצאים בשימוש נרחב בתעשיית הבנייה לקירות חיצוניים וגגות. הבחירה באלומיניום כחומר בניין נקבעת על פי ערכו הכלכלי, הפרקטי והאסתטי, שדות תעופה, תחנות רכבת מהירה עבור מבנים כמו מקומות ספורט, בתי אופנה וכו', רק השימוש באלומיניום יכול להדגיש את האינדיבידואליות של בִּניָן.

1. מאפייני ביצועים של יריעת סגסוגת אלומיניום-מגנזיום-מנגן:

1. משקל קל: משקל התשתית קל יותר, ניתן להציב את הרכיבים הטרומיים במקום גבוה יותר ולסיים בקלות את עבודת ההרמה במקום ללא שימוש בציוד הרמה גדול.

2. עמידות בפני קורוזיה: לחומר האלומיניום עצמו יש עמידות בפני קורוזיה חזקה. לאחר הייצור הטרומי שלה, תכונה זו בולטת יותר, כך שגם אם צלחת האלומיניום הדקה משמשת לאורך זמן בתנאים קיצוניים, היא לא חייבת להיות יקרה. בצע תחזוקה.

3. מחוספס ועמיד: לחומר האלומיניום יש חוזק מדהים, וניתן להשתמש בו לבניית מבנה קל משקל אך יציב במיוחד.

4. פלסטיות חזקה: לחומר האלומיניום יש גמישות וגמישות טובה, כמו גם פוטנציאל עיצובי בלתי מוגבל. ניתן לעבד אותו במגוון דרכים, כגון: עיצוב, ריתוך, ריתוך וחיתוך לצורות גיאומטריות תלת מימדיות דינמיות.

תהליך לטיפול בחום של משטח מתלה של מכונת חיתוך CNC

5. מפרק סיבוב קל: בנוסף לשיטות החיבור הנפוצות ביותר בענף הבנייה, ניתן להשתמש גם בשיטות כגון ריתוך, ריתוך, חיבור וחיבורי קיבוע ישירים. שיטות אלו פשוטות וקלות לשימוש, ויכולות להשלים במהירות ובבטחה את בניית הרכיבים. התחבר לעבודה.

6. ניתן למיחזור: בדרך כלל ניתן להשתמש בתהליך אחד בלבד למיחזור קירוי ולוחות קירות אלומיניום. בהשוואה לתהליך הייצור הראשוני, תהליך המיחזור יכול לחסוך 95% מהאנרגיה.

7. ערך אסתטי מצוין: ניתן לבצע בו טיפולי ליטוש וצביעה שונים של פני השטח, כמו אילגון או ציפוי, שיכולים לעמוד בדרישות האסתטיות הגבוהות של אדריכלים ויכולים להאריך את חיי השירות הפוטנציאליים של חומרי אלומיניום.

2, המאפיינים של מערכת התפירה האנכית מאלומיניום-מגנזיום-מנגן:

1. אין יציאת חיבור, אין חור בורג, והמראה של הבניין מושלם

2. ניתן לכופף אותו לקשת פנימית ולקשת חיצונית

3. ניתן לבחור חומרים וצבעים שונים

4. כללי מבני עמיד למים ופונקציית ניקוז

5. זה יכול לשמש עבור גגות עם שיפוע קטן כמו 1, 5°

6. עמידות מצוינת ללחץ הרוח (עם לוחית בסיס), מתאים במיוחד לאזורים עם יותר סופות טייפון וסופות

7. זה יכול לבטל את הלחץ הנגרם מהתפשטות והתכווצות תרמית

8. פיתול מכונה פשוט ומהיר, בנייה נוחה וחסכונית

9. נוח להניח את שכבת הבידוד ושכבת הקול

10. אין צורך בדבק איטום כימי, מניעת זיהום ובעיות הזדקנות

קישור למאמר זה: תהליך לטיפול בחום של משטח מתלה של מכונת חיתוך CNC

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תהליך לטיפול בחום של משטח מתלה של מכונת חיתוך CNCפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.