האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

תהליך לתיקון פגם הכללת זחלים של מדחף נחושת

תהליך לתיקון פגם הכללת זחלים של מדחף נחושת

תהליך תיקון של פגם הכללת סיגים של מדחף נחושת


המדחף הימי נקרא גם המנוע, שהוא יציקה חשובה של תחנת הכוח של הספינה ומכשיר חשוב להבטחת הניווט הבטוח של הספינה. מדחפים הפועלים במי ים נתונים לעומסי חילופין עצומים. הם דורשים מאפיינים מכניים גבוהים, עמידות בפני קורוזיה גבוהה ועמידות בפני קורוזיה מעולה. אסור להטיל פגמים כמו נקבוביות והכללת סיגים.

תהליך לתיקון פגם הכללת זחלים של מדחף נחושת
תהליך לתיקון פגם הכללת זחלים של מדחף נחושת

המדחף המיוצר על ידי PTJ Shop משתמש בסגסוגת נחושת, המשמשת בעיקר לייצור עיבוד מדחפי ספינות לספינות גדולות ומהירות. יתרונותיה העיקריים הם משקל קל וחוזק גבוה. עמידות בעייפות ועמידות בפני שחיקת cavitation טובים. חסרונותיו הם דרישות יציקה ועיבוד גבוהות. אם לא מאמצים ריתוך, יוחזרו בעיות מקבילות כמו היתוך קשה, נקבוביות, סדקים תרמיים ועיוות ריתוך ברמה נמוכה. . להלן מתואר השימוש בריתוך קשת ארגון לתיקון פגמים בהכללת סיגים של המדחף.

תיאור פגם

הטווח הגבישי של סגסוגת הנחושת הוא יחסית צר, והתכווצות הנפח גדולה, והסגסוגת מכילה גם יסודות פעילים Al, Mn, Fe, Ni וכו ', בעלי זיקה חזקה לחמצן. במהלך תהליך המזיגה, מי נחושת בטמפרטורה גבוהה נכנסים לתבנית יציקת חול המלט המדחף והמיצוק של חול המלט, וכמות גדולה של מים גבישיים מבוססי מים על גבי שטח תבנית היציקה נספגת במהירות כדי להפוך לאדי מים. כאשר אדי מים מתקשרים עם יסודות הסגסוגת, נוצרים תכלילים מחומצנים. סִיג. יותר ממחצית הפגמים מופיעים ב 0.5R-0.8R התחתון של פני הלהב; יש גם סרט תחמוצת המכסה את כל פני תמיסת הנחושת במהלך תהליך המזיגה, ותמיסת הנחושת נכנסת ללהב. מאז, שטח הפנים המשיך להתרחב. עם זאת, כאשר נוזל הנחושת עלה לנקודה הגבוהה ביותר של תבנית המדחף, כלומר קצה המנחה של 0.3R-0.5R, עקב הפחתה דרסטית של החלק האופקי של הלהב וכיוון זרימת נוזל הנחושת השתנה לחלק העליון של מעטפת המדחף והעלייה, היא גרמה לכמות משנית של אגרגטים של סיגי תחמוצת והתנגדות ההדרה גדלה, כך שכמות סיגי התחמוצת המשנית באזור זה עולה בחדות.

מבחר חומרי ריתוך

יש לבחור חומרי ריתוך על פי חומרי המדחף בעלי ביצועים דומים.

הכנה לפני ריתוך

השתמש במלטשת כדי לטחון את הפגמים ולהסיר לחלוטין את הפגמים עד להופעת חומר מטריצה ​​טוב. יש לעבד חריצים לתיקון ריתוך מתאימים, והחריצים צריכים להיות חלקים וללא קוצים. לאחר מכן השתמש באצטון, מברשת פלדה וכו 'כדי לנקות את אתר תיקוני הריתוך ומגזינים אחרים בטווח של 20 מ"מ משני צידי השמן, התחמוצות, הלחות וכן הלאה. ייבש את האלקטרודה ל 200 ℃ ושמור אותה למשך 1 ~ 2 שעות.
בשל המוליכות התרמית הגבוהה של נחושת, החום מתפזר בקלות במהלך הריתוך, ולכן יש לחמם אותו לפני הריתוך. מצד שני, חימום מראש יכול גם לשפר את התפלגות מתח הריתוך ולהפחית את הסיכון לפיצוח קורוזיה במתח. טמפרטורת החימום מראש אינה נמוכה מ -150 ℃. ניתן לחמם אותו בעזרת אקדח להבה או חגורת חימום חשמלית. הטמפרטורה הבין-שכבתית לא תעלה על 300 ℃ ויש לשמור עליה עד תום תיקון הריתוך. טווח החימום המוקדם מאזור תיקון הריתוך לא יכול להיות פחות מ- 100 מ"מ לכל הכיוונים.

עיבוד שבבי לאחר הריתוך

מכיוון שסגסוגות נחושת רגישות מאוד לקורוזיית לחץ, יש לבצע טיפול בחום כדי להקל על המתח לאחר הריתוך. לצורך תיקוני ריתוך קטנים, תוכלו להשתמש במרחק גז של אש רכה או תנור חוט חשמלי לביצוע טיפול להקלה על המתח המקומי, ולחמם את תיקון הריתוך באופן מקומי לטמפרטורת ההחלפה. דקות שימור החום גדולות ממילימטרים של עובי החלקים באותו מקום, ואז מכוסות בבד אסבסט. קַר. לאחר שהתקרר לחלוטין הטיפול בחום שלאחר הריתוך, בצעו בדיקת צבע עד שתוצאות הבדיקה לא ימצאו פגמים כמו סדקים, נקבוביות וכו 'והאיכות עומדת בדרישות. אחרת, נדרש ריתוך לתיקון. לסיום, בדיקת איזון סטטי, כיול, מדידת גובה, גובה עובי, שחיקה וליטוש.
אימוץ ריתוך קשת ארגון לתיקון מדחפי ספינות ושימוש בפרמטרים סבירים של תהליך ריתוך יכול לתקן טוב יותר פגמים מסוג הסיגים של המדחפים, להבטיח את התכונות המכניות של מדחף ספינות חומרים, להגדיל את חיי השירות של המדחפים, ולהבטיח ניווט בטוח של הספינה.

קישור למאמר זה: תהליך לתיקון פגם הכללת זחלים של מדחף נחושת

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תהליך לתיקון פגם הכללת זחלים של מדחף נחושתPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.