האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

תהליך עבודה של עיבוד שבבי של חלקי מתכת

תהליך עבודה של עיבוד שבבי של חלקי מתכת

תהליך עבודה של עיבוד שבבי של חלקי מתכת


כיום, תעשיות רבות קשורות ליצרני עיבוד חומרה, בעיקר ייצור החלקים והציוד הנדרש על ידי ארגונים גדולים, בינוניים וקטנים אלה זקוקים לעיבוד וייצור על ידי מפעלי עיבוד חומרה. מכיוון שכך, תעשיית עיבוד החומרה נמצאת כיום במגמת פיתוח מהירה.

תהליך עבודה של עיבוד שבבי של חלקי מתכת
תהליך עבודה של עיבוד שבבי של חלקי מתכת

לאחר מגמת פיתוח מסוימת בעיבוד מתכת, כל הדפוסים הפכו קפדניים למדי, במיוחד בדרישות הדיוק עיבוד סגסוגות. על מנת להימנע ממצב של גריטה של ​​חומר העבודה בעת עיבוד מוצרי חומרה, יצרני עיבוד מתכת עיבוד שרטוטים, חומרים, טכנולוגיית עיבוד ותנאים אחרים כולם הקדישו יותר תשומת לב לתכשירים המתאימים לשיפור יעילות הייצור.

אז מהם התהליכים שעלינו לבצע בעת עיבוד מוצרי חומרה? התשובה פשוטה, בואו נסתכל!
הדבר הראשון שעלינו להבהיר הוא שציורים חשובים. הציור שווה ללב התהליך כולו. אם הציור אינו מציין את סבילות הצורה והמיקום המתאימות, המוצר המיוצר סביר שלא יצליח להשיג את מטרת השימוש. במקביל הציורים גם קובעים כיוון ליצרני עיבוד המתכת המדויקים. על פי הציורים ניתן לנסח את התהליך המתאים, ניתן לסדר את זמן העיבוד באופן סביר ולהאיץ את יעילות הייצור.

שנית, החומרים המשמשים לעיבוד הם גם מכריעים. ללא חומרים טובים, אפילו הציוד הטוב ביותר אינו יכול להגיע לרמה מושלמת, והמוצר המוגמר לא נראה יפה מספיק. נכון לעכשיו, חלקים רבים מעובדי חומרה מדויקים משמשים פחות או יותר במפעלים לרכב, לחלל ולרפואה. חלקי העבודה הנדרשים הם לא רק למראה יפה, אלא גם להשגת רמת דיוק גבוהה, והם גם זקוקים למאפיינים חומריים טובים יותר.

אז יש את תקציב העלות והתקציב של מחזור העיבוד. ברוב המקרים, מחירי עבודות העבודה המיוצרות ומעובדות בתעשיית עיבוד המתכת המדויקת יורדות, ועלות החומרים והעבודה עולה כל הזמן. לכן, עלינו לכלול תקציבים מראש כדי לשלוט בעלויות הניתנות לשליטה. והזמנה סבירה במהלך תקופת הייצור כדי להימנע מגורמים בלתי נשלטים הנגרמים על ידי עיבוד החומר במהירות.

הדבר האחרון לדבר עליו הוא טיפול פני השטח, אריזה והובלת דיוק עיבוד שבבי מתכת. לאחר עיבוד חלקי החומרה, טיפול שטח נדרש בזמן כדי למנוע חמצון וקורוזיה של חומר העבודה. יש לאמץ אמצעי הגנה מתאימים במהלך האריזה וההובלה על מנת למנוע מעוותו של החומר וההתנגשות שלו במהלך ההובלה, ולהבטיח שהחומר ימסר ללקוח במצב מושלם.

האמור לעיל הוא התהליך שצריך להתבצע בעיבוד של מוצרי חומרה. אנו מייצרים אך ורק מוצרים באיכות גבוהה, ונותנים ללקוחותינו את המוצרים והשירותים הטובים ביותר.

קישור למאמר זה: תהליך עבודה של עיבוד שבבי של חלקי מתכת

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תהליך עבודה של עיבוד שבבי של חלקי מתכתPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.