האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

תהליך עיבוד Cnc של שיח ספיראלי

תהליך עיבוד Cnc של שיח ספיראלי

תהליך עיבוד Cnc של שיח ספיראלי


עיבוד CNC של ציוד וספירלה נגד קורוזיה תותבs משמש בלוקליזציה של חלקי ציוד מיובאים, ומוצע רעיון חדש השונה לחלוטין מעיבוד מסורתי, שיכול לספק את עיבוד CNC ותכנון תוכנת CNC של חלקים מורכבים. 

בורג ההאצה הכפול פיר שרוול הוא חלק חשוב במוט האקסטרודרט של גלולה במפעל פלסטיק. החלק המקורי מיובא מחו"ל. על מנת לענות על צרכי הלוקליזציה של ציוד מיובא, סקר ומפה חלק מפעל זה את מפעל המכונות. הצורה הספציפית של תותב הספירלה מיוצגת על ידי שני קווים ספירליים על המשטח הגלילי, אשר גובהם משתנה בהאצה שווה עם המרחק בין קו הספירלה לקצה הימני, וכל קו ספיראלי מורכב מחמישה מקטעים המשתנים לדווח. סוג זה של משטח מעוקל ספיראלי בעל צורה מורכבת במיוחד ודרישות דיוק ממדיות גבוהות. משטח מעוקל מורכב שכזה קשה להשלים בשיטות עיבוד רגילות.

תהליך עיבוד Cnc של שיח ספיראלי

תהליך עיבוד Cnc של שיח ספיראלי -PTJ מכונות CNC חנות

כלי מכונות CNC הם ציוד מודרני המשלב טכנולוגיות מתקדמות רבות ויכול לממש עיבוד CNC של משטחים מעוקלים מורכבים. באמצעות גזירה, חיפוש מחשב חד ממדי אחר חישובים מתמטיים קובע את נקודת ההטיה, מפריש את המשטח הרציף המורכב למספר נקודות בקרת מיקום כלים, ומתאים עוד יותר את העקומה הרציפה להשגת שליטה רציפה. בהתבסס על מודל מתמטי כזה, נערכה תוכנית NC, ​​וציר ספיראלי מוסמך נרכש באמצעות פונקציית הצמדה של ארבעה צירים של כלי המכונה המרכזי לעיבוד שבבי.

מודל מתמטי של תותב ספיראלי וניתוח מספרי. תותב הספירלה המקורי מיובא מחו"ל. תהליך העיצוב אינו ידוע. אם המיקום של הספירלה וצורת המשטח המעוקל משתנים במהלך הייצור, התכונות המכניות של הפלסטיק ישתנו במהלך שחול. לכן, עקוב בקפדנות ניתן לעבד את גודל הסקר והמיפוי כך שיעמוד בדרישות העיצוב והשימוש המקוריות.

11. מודל מתמטי על פי תוצאות הסקר והמיפוי של חדר העיצוב של מפעל המכונות, קו הספירלה תואם את הריבוע X: המרחק בין מרכז הקו הספיראלי לבין משטח הקצה הימני של החלק, מ"מ; כפי שמוצג, בנקודת הטיה א עד ב, רוחב הספירלה משתנה מ -22 מ"מ ל -34 מ"מ; בנקודת הטיה c עד d, רוחב הספירלה משתנה מ -34 מ"מ ל -45 מ"מ. המטרה שלנו היא להסיר את המתכת בין שתי הספירלות ולשמור על הספירלה בהנחה שרוחב הספירלה הוא אפס וקוטר הכלי הוא אפס, לכל A המתאים: המוצג הוא אחד הספירלים: 1, 5 הוא נתיב מרכז הכלי; הוא קצה הספירלה בה נמצא קשת R30; הוא מרכז הספירלה; 4 הוא קצה הספירלה שבה נמצא קשת R 16.

12 קביעת סכום פיצוי הכלי שוקלת את רוחב הספירלה ורדיוס הכלי. כל נקודה בנתיב הכלים היא: center =/+Ax, כלומר, ישנה התכתבות של אחד על אחד בין הנקודה בנתיב הכלי לבין הנקודה במרכז הספירלה. כל עוד הנקודה במרכז הספירלה היא מקור המיפוי, וסכום פיצוי מתווסף לערכי הקואורדינטות שלה X, Y, Z, ניתן להשיג את קואורדינטות הנקודה המתאימה בנתיב הכלי. באמצעות A כמשתנה לחישוב מסלול המרכז של חותך הטחינה, ישנם: R: רדיוס חותך הכדור; H: רוחב השן; M: השוליים; שיפוע הנקודה I, I = (A), ערך I שווה לאחת הנקודות על העקומה נגזרת סדר; R, הרדיוס של חומר העבודה.

13 לניתוח המספרי, מקור המיפוי של נקודה א הוא א. על פי המודל המתמטי שהקמנו, a ו- a מכילים את היחסים המתאימים הבאים. לאחר a יוצרים משיקים A ו- B. שיפוע המשיק הוא 1 = I הוא העקומה בנקודה זו. הנגזרת הראשונה של, מרכז חותך הטחינה ממוקם בנקודה a2, a2a, AB.

שוליים, M = 0; K: השיפוע של נקודה זו.

השתמש בתוכנית QuickBASIC כדי לקבוע את מרווח החיפוש, בחר את גודל הצעד המתאים ולבצע חיפוש חד ממדי מספר פעמים. ניתן להשיג נקודה התואמת 1.4 חישובי התאמת משטח מעוקלים. מכיוון שאין חותך כרסום R30, צריך לטחון את משטח הקשת R30 ברדיוס קטן יותר. הסכין מותקנת, וסכין הכדור נמצאת בכל עמדה. M = R ― R (R ― r) cos9AZ, = ―Rsin0+1.5 ― רדיוס קשת חתיכת עבודה, R = פיצוי בכיוון Z; עודף M.

2 תוכנית בקרה מספרית ואפקט עיבוד 

על פי הניתוח והחישוב שלמעלה, תוכנית עיבוד הבקרה המספרית נערכת בשיטת פרמטר. התוכנית כוללת 3 חלקים:

  • (1) תוכנית העיבוד של המשטח המעוקל שבו נמצא קשת R30;
  • (2) תוכנית העיבוד של המשטח המעוקל שבו נמצא קשת R16;
  • (3) תוכנית העיבוד לכריית החלק האמצעי של שתי הספירלות. לנוחיות הצוות הרלוונטי, מופיעים רק הליכי העיבוד של המשטח המעוקל שבו נמצא קשת R 16: אנו משתמשים בפועל בשלוש הסטים של הליכי NC, והערך של 84cl70S560e9Ar משמש גם להחלפת הציוד. עם שרוול הספירלה ויחידת הפיצוח הקטליטי נגד קורוזיה. מטרת ניתוח הגורם לקורוזיה של מעטפת מחליף החום מבטיחה את הפעולה הרגילה של ציוד הייצור ומספקת ניסיון לטיפול בתאונות ציוד בתנאי הפעלה דומים.

בתעשייה הפטרוכימית, חום הפסולת של כל שמן תזקיק במגדל התיקון משמש לעתים קרובות לחימום חומרי גלם תעשייתיים שונים אותם יש לחמם כדי להשיג את המטרה של חיסכון באנרגיה וצמצום הצריכה. מחליף החום H204 של יחידת הפיצוח הקטליטי של המפעל הפטרוכימי בצ'ינגדאו משתמש במערת השמן שבתחתית מגדל השברים כדי לחמם את המים המתרככים כדי להשיג את מטרת ייצור האדים. מאז הוחלף מחליף החום בשנת 1992, דליפת מעטפת התרחשה פעמיים בין השנים 1996 עד 1997. המרווח בין שני השימושים של פחות מחצי שנה השפיע רבות על הפעולה התקינה של הייצור והעלה את עלות הייצור. על מנת לפתור בעיה זו באופן יסודי, יש לבחון את הגורמים לקורוזיה שלה על מנת לרשום את התרופה הנכונה לפתרון בעיה זו.

חקירה באתר של דליפת מעטפת מחליף החום נמצאת ליד אוגן תיבת הצינורות ותפר הריתוך של הקליפה. בור קורוזיה קל נצפה לאחר ליטוש באתר, שהוא בצורת רצועה לאורך תפר הריתוך, עם שטח של כ -2 ס"מ. ישנם עוד 2 הסדק בניצב לריתוך ההיקפי, עם רוחב של כ 4 ס"מ ואורך של כ 0.2 ~ 40 ס"מ. שלושה מהם חודרים לריתוך ופרצו דרך הקליפה.

במקביל, הוצאנו שתי חתיכות משקעים מקליפת מחליף החום ב -30 בנובמבר 1996, והמשקע היה קשה ושביר. חלק אחד הוא בעצם לבן עם חומר שחור על פני השטח, בעובי של כ -15 מ"מ. החלק השני נחלק לשתי שכבות, השכבה התחתונה חומה-אדמומית, בעובי של כ- 20 מ"מ, והשכבה העליונה אפורה-לבנה ונקבובית, בעובי של כ -10 מ"מ, ועל פני השטח יש אובייקטים שחורים. לאחר ניסויים, שני המשקעים פולטים שניהם גז בחומצה. שני המשקעים מסיסים במים. לאחר הפירוק, החלק התחתון הוא משקעים בוציים רכים, והחלק העליון הוא שכבת שמן שחור. ניתוח עקיפות רנטגן של שני המשקעים גילה שרוב המשקעים היו כלוריד, הידרואלקאלי ופריט. נתוני הניתוח מוצגים בטבלה 1. המכללה להנדסה, ועכשיו המשרד הנייד לצמח הפטרוכימי בצ'ינגדאו עוסק בניהול ציוד. טל: זה מראה שעיצוב התוכנית מוצלח מאוד. במקביל, עיצוב התוכנית הוא> ublishingHouse.Allrights שמור. בעיה קשה שקשה להשיג אותה בשיטות עיבוד רגילות. משטח הספירלה המעובד בשיטות עיבוד CNC בעל דיוק גבוה, עקביות טובה ורק משטח ניתן להגיש וללטש אותו כראוי על ידי המתקין.

סיכום 3

שרוול ספירלה כה מסובך הוא חלק מקורי בציוד מיובא, והוא נדיר בעיבוד בפועל. ייבוא ​​חוט אחד דורש הרבה מט"ח ויש להזמין מראש. מפעלנו ביצרו באותה תקופה ציוד חדש של מדיטס מרכז עיבוד שבבי MITSUBISHI, והיה די קשה לממש את הלוקליזציה של תותבי ספירלה. עיבוד ה- CNC של 4 תותבי ספירלה הושלם באמצעות תוכנית זו, ומצב השימוש טוב. שיטת הקמת המודל המתמטי, שיטת החישוב בפועל של המגע בין הכלי לחומר העבודה, שיטת התיקון הכל-כיווני של הכלי ביחס לחומר העבודה ושיטת התאמת המשטח יכולים לספק התייחסות לעתיד עיצוב תוכנית משטח צורה מורכבת.

קישור למאמר זה: תהליך עיבוד Cnc של שיח ספיראלי

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תהליך עיבוד Cnc של שיח ספיראליPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. שירותי עיבוד שבבי CNC מדויקים מהירים 3, 4 ו -5 צירים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים השחזה, קידוח, CNC,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.