האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

תהליך שירות של יצרני מוצרי פלסטיק

תהליך שירות של יצרני מוצרי פלסטיק

תעשיית הפלסטיק תופסת כיום מעמד חשוב ביותר בעולם, וייצור מוצרי הפלסטיק התפתח במהירות בכל העולם במשך שנים רבות. הסטטיסטיקה מראה שתפוקת מוצרי הפלסטיק בארצי תמיד הייתה בחזית הדירוג העולמי, מגוון מוצרי פלסטיק דורגו במקום הראשון בעולם, והמדינה שלי הפכה ליצרנית גדולה של מוצרי פלסטיק בעולם.

 פלסטיק, גומי סינטטי וסיבים סינתטיים מהווים את שלושת החומרים הסינתטיים העיקריים שהם הכרחיים בחיי היומיום כיום. בהשוואה למתכת, אבן, עץ, למוצרי פלסטיק יש את היתרונות של עלות נמוכה ופלסטיות חזקה, והם נמצאים בשימוש נרחב בכלכלה הלאומית. כמובן שהתפתחות תעשיית הפלסטיק מונעת ממאמצים של יצרני מוצרי פלסטיק. מוצרי פלסטיק ניתן לראות בכל מקום בחיינו, אך כשמדובר ביצרני מוצרי פלסטיק, אולי אתם לא מכירים אותם היטב. במאמר זה, העורך ייקח אתכם ללמוד על יצרני מוצרי פלסטיק, לראות אילו סוגי מוצרי פלסטיק יש להם, ומהו תהליך השירות הקשור.

1. עיצוב מוצר והתאמה אישית של תבניות פלסטיק

כל מי שקרא את המאמר "הקשר בין תהליך הזרקה לתבניות פלסטיק" יודע שמוצרי פלסטיק בהזמנה אישית הם התהליך שבו יצרני מוצרי פלסטיק מתאימים ומעבדים מוצרים ייחודיים ללקוחות. הסיבה שבגללה זה נקרא מוצר ייחודי היא שלתעשיות שונות יש צרכי לקוחות שונים. לכל לקוח יכול להיות רעיון מוצר ייחודי. רובם ראו מוצרים כאלה במקומות אחרים בסין או בחו"ל. אתה צריך לחקות או להוסיף אלמנטים עיצוביים משלך כדי לחדש. בשלב זה, יש צורך בשיתוף פעולה עם יצרני מוצרי פלסטיק על מנת לאפשר ליצרנים לעצב מחדש את מבנה המוצר ושרטוטים הנדסיים שיש להתאים אותם לצרכים שלהם.

למעשה, יצרני מוצרי פלסטיק רבים יכולים לעצב ולפתח חלק מהמוצרים באופן עצמאי, אך סוגי המוצרים שרוב היצרנים יכולים לפתח מוגבלים מאוד. לעתים קרובות הם מתמקדים רק בתת-ענף בתעשיית עיבוד הפלסטיק. לענות על צרכי הלקוחות ככל האפשר. ויש יצרנים בעלי חוזק טכני חלש יחסית, העסק שלהם מוגבל לייצור של כמה מוצרים ויכולות העיצוב והמו"פ שלהם מוגבלות ביותר. שני סוגים אלה של יצרני מוצרי פלסטיק הם החפצים שאסור ללקוחות לבחור לשתף איתם פעולה. הם לא יכולים לשלוט היטב בטכנולוגיה הרלוונטית, שלא לדבר על לפתור את הבעיה של עיבוד מוצרי פלסטיק ללקוחות.

יכולות העיצוב והייצור של תבניות פלסטיק הן אחד האינדיקטורים לבדיקה מקיפה של הליבה התחרותיות של מפעל עיבוד פלסטיק. מכיוון שעיצוב תבניות פלסטיק כולל את כל טכנולוגיות הליבה של עיבוד פלסטיק, חברות חייבות לשלוט בטכנולוגיות מספיק ובוגרות כדי להעריך את צרכי הלקוחות מכל ההיבטים ולספק ללקוחות פתרונות עיבוד פלסטיים ברי ביצוע וחסכוניים.

בנוסף, תבנית פלסטיק מושלמת היא הגורם החשוב ביותר עבור חברה לייצר מוצרים באיכות גבוהה. אם תבנית הפלסטיק לא הושלמה בהתחלה, זה מאוד בעייתי לשנות את תבנית הפלסטיק מאוחר יותר, והמוצר המיוצר על ידי התבנית המותאמת אינו עשוי להיות באיכות טובה. לכן, ניתן להשתמש בעיצוב מוצרי פלסטיק וייצור תבניות פלסטיק למדידת החוזק הטכני של יצרן מוצרי פלסטיק. לא רק שהם יכולים להשתמש בטכנולוגיה כדי לפתור את בעיות העיבוד של מוצרי פלסטיק, אלא שהם גם יכולים להסביר אותן ללקוחות בשפה קלה להבנה. איזו טכנולוגיה פותרת עבורך אילו בעיות. כך מתבטלים ספקות הלקוח, נפתרת הבעיה והצלחת הזמנה זו לא רחוקה.

2. הצעת מחיר לעיצוב מוצר והתאמה אישית של תבניות

עיצוב מוצר פלסטיק כולל עיצוב מוצר ועיצוב אריזות מוצר. באופן כללי, עבודת עיצוב מוצרי פלסטיק ניתנת ללא תשלום על ידי יצרני מוצרי פלסטיק. ראשית, השתמשו במושגים טכניים ייחודיים ובפתרונות חסכוניים כדי למשוך לקוחות, יידעו אותם שאנו יכולים לפתור עבורכם את כל הבעיות, ולאחר מכן המשיכו. שאר התקשורת העסקית.

יש אנשים שיגידו שעלות עיצוב המוצר נמחקה לתוך הצעת המחיר הסופית על ידי היצרן. למעשה, עבור יצרן מוצר פלסטיק מקיף מבחינה טכנית, עבודת העיצוב קלה יחסית. העלות של עיצוב מוצרי פלסטיק נמוכה בהרבה מהעלות של תבניות פלסטיק, ועבודת העיצוב היא רק סימן מקדים של ייצור תבניות פלסטיק, אם כי אין קשר עיצובי. אם אתה רוצה לעשות תבנית, אתה צריך לעשות שרטוט עיצובי תחילה, כדי שהלקוחות לא יצטרכו לדאוג שהיצרן יבקש יותר כסף עבור עיצוב המוצר.

הצעת המחיר של תבניות פלסטיק אינה מובנת על ידי לקוחות רבים. ככלל, בעת הצעת מחיר, יש צורך לדעת את מפרט המוצר של הלקוח, החומרים, כמות ההזמנה וכו' בפירוט כדי לקבוע את המחיר המשוער של תבניות פלסטיק. למה המחיר המפורט לא כאן? כי העובש של מוצר פלסטיק חייב להיקבע אך ורק לפי קושי התהליך של המוצר וכמות ההזמנה. מבנה מוצר הפלסטיק קובע את קושי התהליך של תבנית הפלסטיק, וכמות ההזמנה של הלקוח קובעת את מספר החללים של תבנית הפלסטיק. ביניהם, מספר חללי תבניות הפלסטיק נקבע בהתאם לדרישת הלקוח ויעילות הייצור של ציוד הייצור. ליצרן יש מטרה אחת בלבד, והיא להשלים את מכלול המשימות המוטל על הלקוח במהירות האפשרית. לכן עליהם לעבור שיקול דעת מדוקדק וחישובים קפדניים כדי שיוכלו לתת ללקוחות את הצעת המחיר המדויקת ביותר.

עלות הייצור של תבניות פלסטיק היא בדרך כלל גבוהה יחסית, אבל לא צריך לדאוג יותר מדי, כי אפשר לתקשר עם היצרן ולבקש מהיצרן להחזיר את עלות התבנית כאשר כמות ההזמנה של המוצר מגיעה לרמה מסוימת. כמות. אם כמות ההזמנה שלך גדולה מספיק, היצרן הכללי ישמח להסכים לבקשתך. לגבי הסכום שנקבע על ידי היצרן, כל חברה שונה.

3. שירות מותאם אישית עבור דוגמאות

האמור לעיל הוא תהליך העיבוד כאשר ללקוח אין דוגמית, אך אם הלקוח יכול לספק דוגמאות פיזיות של מוצרים נלווים, הרי שהעבודה יכולה להיות הרבה יותר קלה עבור מפעל מוצרי הפלסטיק, כל עוד התבנית מתוכננת ומיוצרת לפי למפרטים, לחומרים ולתהליכים של הדגימות. כן, אין צורך לתקשר עם הלקוח כדי להבין את דרישות העיבוד של הלקוח לפרטי פרטים.

ללקוחות, אם כבר יש לכם דוגמה פיזית ואתם צריכים רק שהמפעל יחקה אותה או ישנה מעט, כדאי לקחת את הדוגמא ליצרן ולדבר עם הטכנאים, כדי שהיצרן יוכל לתת הצעת מחיר מדויקת במהירות.

תהליך שירות של יצרני מוצרי פלסטיק

4. דוגמאות מעוצבות

כדי לשים את דגימת התבנית בצורה בוטה, זה להשתמש בתבנית העשויה כדי לייצר דוגמה כדי לראות את האפקט והאיכות. אם הלקוח מרוצה ומשלם את מלוא התשלום, היצרן לוקח את התבנית ונכנס לקשר הייצור הבא. אם הלקוח לא מרוצה ומעלה התנגדות, היצרן משנה את התבנית שוב ועורך ניסוי עובש.

5. ייצור המוני ומחיר מוצר בודד

אין צורך לומר הרבה על ייצור המוני. כל עוד תבנית הפלסטיק עוברת את ביקורת הלקוח, ניתן להביאה למפעל לייצור המוני. אם התכנון של מספר החללים סביר, ניתן לספק את ציוד הייצור המהיר בבת אחת תוך מספר ימים.

המחיר של מוצר בודד הוא למעשה הנושא המודאג ביותר עבור הלקוחות. עבור המוצרים הקיימים במלאי היצרן או מוצרים עם תבניות מוכנות, נוכל להציע הצעות מחיר ישירות ללקוחות. עם זאת, קשה לבצע הצעת מחיר בודדת למוצר במקום ללא חישובים מפורטים עבור שירות מותאם אישית של מוצרי פלסטיק. כי המחיר של מוצר בודד מבוסס על משקל, קושי עיבוד, חומר וכמות הזמנה של מוצרים שונים. כפי שניתן לראות, המחיר של מוצר בודד של שירות מותאם דורש שיקולים רבים כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת.

אז איך לקוחות יכולים לקבל מחיר מוצר בודד מדויק יותר? אם אתם מתייעצים טלפונית, קשה לקבל מחיר מוצר בודד מדויק מאוד עבור שירות מותאם (תלוי גם באיזה סוג של מוצר מדובר). אם אתה יכול לתת פרטים כמו מפרט מוצר, משקל גרם, כמות הזמנה וכו' מידע, הצעת מחיר מקוונת יכולה להיות מדויקת יחסית. עם זאת, יצרני עיבוד פלסטיק מציעים שלקוחות עדיין צריכים לקיים איתם ראיונות פנים אל פנים. היצרנים מעדיפים להשקיע זמן ומאמץ כדי לבקר לקוחות ולנהל איתם צ'אט טוב, במקום להציע הצעות מחיר בטלפון או באינטרנט כרצונם.

6. שירותי לוגיסטיקה הדפסה ואריזה

יצרני אריזות פלסטיק כלליים יכולים לספק שירותי הדפסה פשוטים, וגם הצעות המחיר שלהם אינן אחידות, בהתאם לסוגי הצבעים בהם נעשה שימוש, מספר הלוחות וכדומה.

יצרני שירותי לוגיסטיקה אריזה בדרך כלל יכולים להיענות באופן מלא לצרכי הלקוחות, כגון הגודל הספציפי של המחסן של הלקוח, מהי הסביבה, האם נדרשת הגנה מיוחדת על אריזה וכן הלאה. בהקשר זה, לקוחות יכולים לתקשר עם היצרן כדי לפתור את הבעיה. אריזה טובה יכולה להגן על הסחורה במהלך ההובלה.

טכנולוגיה אינטליגנטית דיגיטלית היא טכנולוגיה מאפשרת נפוצה לחדשנות מוצרים ולחדשנות טכנולוגית ייצור, ומשנה באופן עמוק את אופן הייצור והצורה התעשייתית של תעשיית הייצור, ומהווה את טכנולוגיית הליבה של המהפכה התעשייתית החדשה. טכנולוגיה קלת משקל תביא נוחות משמעותית לפיתוח תעשיית הפלסטיק. יצרני מוצרי פלסטיק צריכים לנצל את ההזדמנות, לשפר את עצמם ולהתעדכן במגמת הפיתוח של המודיעין. בעתיד, היישום של חומרים קלים בכלי רכב, מטוסים ומעבר רכבת יהפוך יותר ויותר נרחב; דיוק הוא ביטוי לטכנולוגיית יציקה מתקדמת בתעשיית מוצרי הפלסטיק, בעלת משמעות רבה לתעשייה; ייצור נקי ואקולוגיזציה, לפתוח צעד חדש עבור תעשיית עיבוד הפלסטיק כדי לחסוך באנרגיה ולהפחית פליטות.

קישור למאמר זה: תהליך שירות של יצרני מוצרי פלסטיק

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תהליך שירות של יצרני מוצרי פלסטיקמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.