האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

תהליך של ציפוי אבקה

תהליך של ציפוי אבקה

תהליך של ציפוי אבקה


נעשה שימוש בציוד ציפוי אבקה (מכונת ריסוס אלקטרוסטטית) לריסוס ציפוי האבקה על פני חומר העבודה. תחת פעולת חשמל סטטי, האבקה תיספג באופן אחיד על טיפול שטח של היצירה ליצירת ציפוי אבקתי; ציפוי האבקה מפולס על ידי אפייה בטמפרטורה גבוהה כאשר הוא נרפא, הוא הופך לציפוי הסופי עם אפקטים שונים (סוגים שונים של אפקטים של ציפוי אבקה).

תהליך של ציפוי אבקה
תהליך של ציפוי אבקה

שלבים מפורטים:

  • 1. מטרת הטיפול המקדים: להסיר את כתם השמן, האבק והחלודה על פני היצירה, וליצור "שכבת זרחן" או "שכבת כרום" על משטח החומר העמיד בפני קורוזיה ויכול להגדיל הידבקות ציפוי הריסוס. שלבי התהליך העיקריים: פינוי שמן, פינוי חלודה, זרחן (כרומיזציה), פסיבציה. לאחר הטיפול המוקדם של החומר, לא רק המשטח נקי משמן, חלודה ואבק, אלא גם נוצר על גבי המשטח המבריק הלבן הכסוף סרט פוספט אפור אחיד ומחוספס (סרט מכוסר). , אשר יכול למנוע חלודה ויכול להגדיל את הידבקות ציפוי הריסוס. ישנם שלושה סוגים של טיפול מקדים: סוג טבילה, סוג ריסוס וסוג מפל. סוג הטבילה מחייב מיכלי טבילה מרובים; ריסוס דורש קו ריסוס על קו הריסוס; סוג המפל פירושו שהפתרון זורם מהגובה ישירות לאורך היצירה.
  • 2. מטרת ריסוס אבקה: ריססו באופן אחיד את ציפוי האבקה על פני חומר העבודה. יש לרסס עבודות עבודה מיוחדות (כולל מיקומים המועדים למיגון אלקטרוסטטי) במכונות ריסוס אלקטרוסטטיות בעלות ביצועים גבוהים. שלבי התהליך: בעזרת עקרון הספיחה האלקטרוסטטית, יש לרסס בצורה אחידה שכבת ציפוי אבקה על גבי משטח העבודה. האבקה שנפלה מוצאת באמצעות מערכת ההתאוששות וניתנת לשימוש חוזר לאחר סינון
  • 3. מטרת ריפוי: למיצוק האבקה המרוססת על פני היצירה. שלבי התהליך: הכניסו את חומר העבודה המרוסס לתנור בטמפרטורה גבוהה בטמפרטורה של כ- 200 מעלות צלזיוס למשך 20 דקות (טמפרטורת הריפוי והזמן תלויים באיכות האבקה שנבחרה, וטמפרטורת הריפוי המיוחדת של אבקה בטמפרטורה נמוכה היא כ -160 מעלות צלזיוס. , אשר חוסך באנרגיה), כך שהאבקה מתרכזת ממיסים, מיישרים ומתמצקים.

קישור למאמר זה: תהליך של ציפוי אבקה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תהליך של ציפוי אבקהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.