האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

תוכנית לטיפול בגזי פסולת מתכת לא ברזלית

תוכנית לטיפול בגזי פסולת מתכת לא ברזלית

במהלך ייצור ועיבוד של מתכת טיפול שטח החברה, ישנם מספר תהליכים המייצרים גז פסולת אורגני. יש לטפל בגזי הפסולת האורגניים הללו לפני שניתן יהיה לפרוק אותם, מכיוון שאם הם ייפלטו ישירות לאוויר, הם יסכנו באופן חמור את בריאות האדם ויזהמו את הסביבה. 

בהתאם לדרישות החוקים והתקנות הרלוונטיים להגנת הסביבה הלאומית והמקומית, כמו גם חוות הדעת של הלשכה המקומית להגנת הסביבה עבור הפרויקט, גז הפסולת המוזרם מהמפעל במהלך תהליך הייצור מטופל באופן יעיל כדי שיעמוד בדרישות תקני פליטת גזי פסולת לאומיים ומקומיים.

קביעת תהליך הטיפול בגזי פסולת כרום משושה

טיפול בגזי פסולת כרום משושה (פסיבציה): חומר הגלם העיקרי הוא אנהידריד כרום, הנאסף על ידי קולט אדים צדדי, ותהליך הטיפול: הוא מוחזר על ידי "מטהר ערפל חומצה כרום רשת". עקרון העבודה שלו הוא צבירה, כלומר, כאשר ערפל החומצה הכרומית עובר דרך רשת הסינון העשויה מרשת פלסטיק רב-שכבתית, הוא יתעבה לנוזל עקב חסימה, ולאחר מכן יניח לנוזל המעובה לזרום בהדרגה לתוך מיכל השחזור ולאחר מכן לפרוק אותו. בחזרה למיכל הפסיבציה, היעילות של מטהר זה היא מעל 98%. שאריות ערפל החומצה הכרומית הנותרות מוסרות דרך "מגדל התזת חומצה". אמץ תמיסת NaOH כדי לספוג.

תוכנית לטיפול בגזי פסולת מתכת לא ברזלית

קביעת תהליך הטיפול בגזי פסולת מימן ציאניד

גז פסולת המכיל מימן ציאניד-אלקטרופול עם אמבט המכיל ציאניד, הגז המכיל ציאניד המיוצר נאסף על ידי קולט אדים תלוי תקרה. תהליך הטיפול: נספג ישירות במגדל אריזה בהתזה, ונוזל הספיגה הוא תמיסת נתרן היפוכלוריט.

קביעת תהליך הטיפול בגזי פסולת על בסיס חומצה

גז פסולת חומצה ואלקלי-במהלך תהליך הניקוי של מיכל האלקטרוניקה החומצית, החומצה הידרוכלורית הנידפת, החומצה הגופריתית וכו', חלקיקים אלו מתפזרים עם זרימת האוויר ויוצרים ערפל חומצי, הנאסף על ידי קולט השאיבה התקרה. תהליך הטיפול: מאמצת ישירות את מגדל האריזה בתרסיס לספיגה, נוזל הספיגה הוא שורית סודה.

ניתוח יעילות הסרה

א. יעילות ההחלמה של ערפל חומצה כרומית ב"מטהר ערפל חומצה כרומית מסוג נטו" היא מעל 98%, וגז הפסולת החומצי נספג במגדל ספיגת התרסיס, ויעילות ההסרה יכולה להגיע ליותר מ-99.6%;

ב. ערפל חומצה גופרתית וערפל חומצה הידרוכלורית נספגים במגדל ספיגת הריסוס, ומהירות התגובה מהירה, אך יש לשלוט על ערך ה-pH מעל 9, ויעילות ההסרה יכולה להגיע ל-98.0% או יותר.

ג. מימן ציאניד נספג במגדל ספיגת התרסיס, ומהירות הספיגה מהירה, אך הוא יגרום לנידוף משני, ולכן יש לשלוט בתגובת שבירת הציאניד כדי לשלוט באפקט שבירת הציאניד, ויעילות ההסרה יכולה להגיע ליותר מ-98.0 %.

בהתבסס על האמור לעיל, החלטנו לאמץ ישירות את מגדל טיהור ערפל חומצה לספיגה, ונוזל הספיגה הוא תמיסת נתרן היפוכלוריט.

קישור למאמר זה: תוכנית לטיפול בגזי פסולת מתכת לא ברזלית

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תוכנית לטיפול בגזי פסולת מתכת לא ברזליתPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.