האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

תופעת אובדן הריתוך של תבנית יציקת מתכת אלומיניום

תופעת אובדן הריתוך של תבנית יציקת מתכת אלומיניום

תופעת אובדן הריתוך של תבנית יציקת מתכת אלומיניום


עובש הוא ציוד חשוב לייצור בקנה מידה גדול בתעשייה המודרנית. באופן כללי, החומרים המשמשים ליציקת הם אלומיניום, מגנזיום, אבץ וכו ', מתוכם יותר מ -80% פגזי סגסוגת אלומיניום יצוקים. כ -80% מיציקת מעטפת סגסוגת האלומיניום משמשת בתעשיית הרכב. לכן, המגמות הטכנולוגיות של תעשיית הרכב משפיעות על ייצור ותפוקת תבניות יצוק.

תופעת אובדן הריתוך של תבנית יציקת מתכת אלומיניום

תופעת אובדן הריתוך של תבנית יציקת מתכת אלומיניום. -PTJ מכונות CNC חנות

בשנים האחרונות, עם התפתחות תעשיית הרכב של ארצי, הדרישה ליציקת מתכת מסגסוגת אלומיניום-מגנזיום לרכב גדלה בהדרגה. לכן, בהתחשב בייצור רחב היקף, בעלות נמוכה ויעילה של יצוק סגסוגת, תוך קיצור זמן התחזוקה של התבנית, פיתוח והכנסת חום חדש כחומר התבנית, אופטימיזציה של המבנה והביצועים של חומר התבנית באמצעות טיפול בחום, והארכת חיי התבנית טיפול שטח כבר נפוצים החומר נמצא ב למות הליהוק התהליך.

זמן המילוי של החלל הוא בדרך כלל 0.1 שניות או פחות, ומהירות הסגסוגת שעוברת בשער היא כ- 40-60 מ '/ש, וחלקם אף מגיעים ל -200 מ'/ש. חוזק הדחיסה במהלך התמצקות המתכת הוא בדרך כלל כ 40 עד 120 מגה פיקסל. כאשר מעטפת סגסוגת האלומיניום יוצקת, טמפרטורת משטח העבודה של תבנית הליהוק תעלה בדרך כלל ל -500 ~ 600. בעת ייצור חלקי מעטפת סגסוגת אלומיניום קטנים, זמן מחזור ההתקשות וההתמצקות הוא כ -3 ~ 6s, וחלקי מעטפת סגסוגת אלומיניום גדולים הם גם מתחת לגיל 90.

בתחילת כל מחזור יציקת, יש לחמם את חלל העובש במהירות על ידי ההתכה בטמפרטורה גבוהה, ולחץ תרמי דחיסה נוצר על משטח העבודה; לאחר הליהוק למות, חומר סיכה מרוסס לתוך התבנית להרוות, כך שנוצר מתח מתיחה על פני השטח. תחת הפעולה של מתח תרמי מתחלף זה, מיקרו-סדקים עייפים תרמיים נוצרים על פני התבנית. עם הגידול במספר מחזורי יציקת המיקרו-סדקים מתפתחים במהירות, וחלקים חלקים צנטריפטליים מתרחבים ליצירת סדקים. הניקוי והקורוזיה של חלל העובש על ידי הזהב המתמזג בעת ובעונה אחת סביב הסדקים יפגעו עוד יותר במשטח התבנית, ובסופו של דבר יובילו לסדקים מוקדמים ושאריות של התבנית.

קישור למאמר זה: תופעת אובדן הריתוך של תבנית יציקת מתכת אלומיניום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תופעת אובדן הריתוך של תבנית יציקת מתכת אלומיניוםחנות CNC PTJ מייצרת חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. כרסום CNC 5 צירים זמין.עיבוד סגסוגת בטמפרטורה גבוהה טווח כולל עיבוד שבבי איונל,עיבוד שבבי מונל,עיבוד שבבי של אסקולוגיה חנון,קרפיון 49 עיבוד שבבי,עיבוד Hastelloy,עיבוד שבבי Nitronic-60,Hymu 80 עיבוד שבבי,עיבוד שבבי כלי פלדה,מארז מתכת וכו.,. אידיאלי ליישומים בחלל.עיבוד CNC מייצר חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. 3-ציר & 5-ציר כרסום CNC זמין. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים היעילים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.