האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

תחום היישום הנפוץ של חיתוך בלייזר מתכת

תחום היישום הנפוץ של חיתוך בלייזר מתכת

כשיטת עיבוד מדויקת, חיתוך לייזר יכול לחתוך כמעט את כל החומרים, כולל חיתוך דו מימדי או תלת מימדי של לוחות מתכת דקים. אז, מה הם תחומי היישום הנפוצים של חיתוך לייזר? מהם היתרונות?

ניתוח תחומי יישום נפוצים ויתרונות חיתוך לייזר

תחום היישום הנפוץ של חיתוך בלייזר מתכת

1. חיתוך מתכת באזורי יישום נפוצים של חיתוך לייזר

חיתוך בלייזר לא רק עובד על מספר רב של מתכות, אלא הוא גם כלי אוניברסלי בין תעשיות. עיבוד חיתוך בלייזר יכול לקבל חיתוכים נקיים, חלקים והדוקים יותר מאשר עיבוד מכני. כמו עיבוד מכני, גם אותו ניתן לתכנת ולהנחות על ידי מחשב, מה שאומר שמכונת חיתוך הלייזר יכולה לייצר באופן אוטומטי מספר רב של חלקי מתכת לתעשיות כמו רכב ומחשבים. בדרך כלל, צורות מוזרות כמו מסגרות לרכב או חלקים הידרופורמים דורשים חיתוך בלייזר, וכך גם חלקים רבים בתעשייה האווירית, והתוצאות בדרך כלל טובות יותר מחיתוך פלזמה.

2. חיתוך מתכת רפלקטיבי באזורי יישום נפוצים של חיתוך לייזר

מכיוון שמתכות רפלקטיביות משקפות את התאורה האחורית הזורחת עליהן, הדבר מעורר חששות בעת הקרנתן באמצעות קרני לייזר בעלות הספק גבוה. אם המתכת משקפת את הלייזר, היא תשמיד את עצמה. הפתרון לבעיה זו הוא שימוש בחיתוך סיבים בלייזר. באמצעות טכנולוגיה זו, כבלי סיבים אופטיים מעבירים את קרן הלייזר למתכת. האור המוחזר לא יפגע בכבל האופטי. מתכות כגון אלומיניום, כסף, נחושת וזהב כולן מחזירות אור והן חיוניות בייצור של מכוניות ומוליכים למחצה.

3. תחום היישום הנפוץ של חיתוך לייזר הוא חיתוך מדעי רפואי

עיבוד חיתוך בלייזר ממלא תפקיד חשוב גם בתעשייה הרפואית. בתעשיית הרפואה חיוניים דיוק גבוה במיוחד וסובלנות מימדים קפדנית. בשל הדרישה של תעשיית הרפואה לייצור בנפח גבוה, טכנולוגיה זו עונה על הצרכים שלהם מכיוון שהיא יכולה לשכפל עיצובים, במדויק ובמהירות. סוגים רבים של מכשירים רפואיים מקורם בחיתוך לייזר, החל ממכשירים קרדיווסקולריים ואורתופדיים ועד לרכיבי שתלים כירורגיים. בעזרת חיתוך לייזר ניתן לייצר מכשירים אלו בקצב מהיר יותר מבלי לוותר על הדיוק.

בתחום ייצור הרכב, נעשה שימוש נרחב בטכנולוגיית החיתוך של עקומות חלל כגון חלונות גג רכב. פולקסווגן הגרמנית משתמשת בלייזר בהספק של 500W כדי לחתוך יריעות גוף בצורת מורכבות וחלקים מעוקלים שונים. בתחום התעופה והחלל, טכנולוגיית חיתוך לייזר משמשת בעיקר לחיתוך חומרים תעופה מיוחדים, כגון סגסוגות טיטניום, סגסוגות אלומיניום, סגסוגות ניקל, סגסוגות כרום, נירוסטה, תחמוצת בריליום, חומרים מרוכבים, פלסטיק, קרמיקה וקוורץ. חלקי התעופה והחלל המעובדים על ידי חיתוך לייזר כוללים צינור להבה מנוע, מעטפת דופן דקה מסגסוגת טיטניום, מסגרת מטוסים, עור מסגסוגת טיטניום, מיתר כנפיים, פאנל דופן זנב, רוטור ראשי במסוק, אריחי בידוד קרמיים של מעבורת חלל וכו'.

לטכנולוגיית חיתוך בלייזר יש מגוון רחב של יישומים גם בתחום החומרים הלא מתכתיים. לא רק יכול לחתוך חומרים עם קשיות ושבירות גבוהה, כגון ניטריד סיליקון, קרמיקה, קוורץ וכו '; זה יכול גם לחתוך ולעבד חומרים גמישים, כגון בד, נייר, לוחות פלסטיק, גומי וכו', כגון שימוש בלייזר לחיתוך בגדים, מה שיכול לחסוך בלבוש 10%-12%, להגדיל את היעילות ביותר מפי 3.

קישור למאמר זה:תחום היישום הנפוץ של חיתוך בלייזר מתכת

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תחום היישום הנפוץ של חיתוך בלייזר מתכתPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.