האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

תחום ייצור הרכב מקדם במרץ את השימוש החוזר בחלקים

תחום ייצור הרכב מקדם במרץ את השימוש החוזר בחלקים

תעשיית הרכב לא רק משתמשת בחומרים רבים בעת הייצור, אלא גם צורכת הרבה דלק במהלך תהליך הנהיגה, ומייצרת הרבה גז פליטה. החומרים המשמשים לייצור מכוניות מכילים מתכות כבדות כגון עופרת, כספית, קדמיום וכרום, כמו גם גומי, פלסטיק וכו'. מתכות שאינן כמו זכוכית ושומן יזהמו את הסביבה באופן רציני אם יישארו ללא השגחה או מטופלים בצורה לא נכונה לאחר שיהיו מוּשׁלָך.

תחום ייצור הרכב מקדם במרץ את השימוש החוזר בחלקים

בשנים האחרונות, תעשיית הרכב בסין התקדמה מאוד במונחים של חיסכון באנרגיה והגנת הסביבה. עם זאת, הממשלה עדיין משתמשת בשיטות הישנות לניהול מכוניות סופיות, כלומר, פירוק והמסה מחדש או פשוט שיפוץ, מה שלא רק מבזבז הרבה כוח אדם, אלא גם משאבים חומריים פוגעים מאוד ב ההגנה על הסביבה. על פי "דוח הפיתוח החברתי של רכב סין 2012-2013" שפורסם על ידי האקדמיה הסינית למדעי החברה, ההערכה היא שעד הרבעון הראשון של 2013, מספר המכוניות המשפחתיות בסין יעלה על 100 מיליון, וחיי השירות של מכונית היא בדרך כלל 15 שנים, אז כל שנה מכוניות רבות צריכות להיגרט ולא למחזר, מה שלא רק גורם לבזבוז ופוגע בסביבה, אלא גם דורש שטח גדול לאחסון מכוניות גרוטות, מה שיביא הרבה צרות. הייצור והחיים שלנו.

כדי שתעשיית ייצור הרכב תצא לדרך של ירוק, הגנה על הסביבה ופיתוח בר קיימא, חשוב במיוחד לקדם במרץ את השימוש החוזר בחלקים וברכיבים.

1. התפקיד המניע העצום של הכלכלה המעגלית העולמית

מה שנקרא שימוש חוזר בחלקי רכב הוא אימוץ טכנולוגיה מתקדמת כדי להחזיר את החלקים הישנים לרמה המקורית או לבנות אותם מחדש לאיכות טובה יותר, ואז להרכיב אותם מחדש על מרכב המכונית החדשה. מבחינת איכות וביצועים, החלקים המיוצרים מחדש אינם נחותים או אפילו טובים יותר מהמוצרים החדשים, אך עלות הייצור מופחתת בכ-50%, וצריכת החומרים ו-60% מהאנרגיה מופחתת ב-70%, מה שיכול להפחית במידה ניכרת את ההשפעה על המשאבים והסביבה. לַחַץ. הסטטיסטיקה מראה כי בהתייחס לאנרגיה הנצרכת לייצור מנוע, השימוש בחלקים חדשים הוא פי 10 יותר מזה של ייצור מחדש. ניתן לומר ששימוש חוזר בחלקי רכב הוא תעשיית הזהב של המאה ה-21.

נכון לעכשיו, השימוש החוזר בחלקי רכב בסין עדיין בחיתוליו. ישנם רק כמה סוגים של חלקים בשימוש חוזר, ויש מעט חברות מעורבות יחסית. בשנות ה-1920, המדינות המפותחות של הרכב הפכו את השימוש החוזר במכוניות משומשות בראש סדר העדיפויות. פיתוח פרויקטים מחקריים יצא לדרך פיתוח בוגרת. בשל סיבות רבות כמו רמה טכנית ובקרת עלויות, שיעור המיחזור של מכוניות משתנה ממדינה למדינה. לדוגמה, Fiat Automobile באיטליה ממחזרת מדי שנה כ-1.3 מיליון טון של חומרי רכב מגוררים, עם שיעור מיחזור של 85%; חברת וולוו מכוניות בשוודיה נמצאת בחזית בהקשר זה, עם שיעור מיחזור חומרים של 95%; גם שיעור המיחזור של מכוניות משומשות ביפן השכנה הגיע ל-75%.

ביפן, חלקי רכב בשווי מאות מיליארדי ין יעשו שימוש חוזר בשנה. ה עיבוד CNC חלקים ניתנים למכירה רגילה דרך מערכת ניהול התפוצה, וניתן לאתר את איכותם כדי להבטיח את האינטרסים של הצרכנים.

2. שימוש חוזר מחכה לשבור את המשחק

בעיני הצרכנים המקומיים, מכוניות גרוטאות הן נחושת שבורה וברזל רקוב, שניתן רק להמיס בחזרה לכבשן. ליצרני רכב אין בדרך כלל את המודעות למיחזור, וטכנולוגיות קשורות שונות עדיין חסרות, מה שהופך את שוק מיחזור הגרוטאות במצב של אי סדר. .

כאשר סין נכנסת לחברת הרכב, מחלקות המינהל הרלוונטיות של הממשלה החלו להכיר בחסרונות שונים והחלו ללמוד ולהציג שורה של מדיניות. בשנת 2008, הוכרזו לראשונה "האמצעים האדמיניסטרטיביים לייצור חלקי חילוף לרכב פיילוט", שציינו חברות FAW, JAC ו-Chery Fourteen, כולל Weichai, Weichai, Yuchai ו-Sinotruk Jinan Fuqiang Power, הן יחידות הפיילוט. עם זאת, דרך הבנת המצב של Jianghuai ו-Chery בשנים האחרונות, נמצא כי ייצור מחדש של חלקים לא נעשה שימוש פעיל בייצור בפועל. Jinan Fuqiang Power הייתה מחויבת לייצור מנוע מחדש לאורך השנים. עם זאת, עיקר עיסוקה הוא תיקון המנועים של סינוטרוק. בעת תיקון מנועים, הוא מחליף את הלקוחות בחלקים מחודשים עם מחירים נמוכים יותר ואיכות טובה יותר. כל פריט נהנה מאותו שירות אחריות. מחיאות כפיים מסוג זה אינן פופולריות. על פי הניתוח של גורמים בתעשייה, ישנן סתירות עמוקות. על פי "צעדי ניהול למיחזור מכוניות גרוטות": חברות המיחזור חייבות לפרק ולסווג מכוניות גרוטות לפי תקנים. הרכיבים החשובים ביותר כגון תיבות הילוכים, סרנים קדמיים ואחוריים, ושלדות רכב נמסרים לחברות מתכות כחומרי פסולת, מומסים ומשוכפלים לחומרי גלם אחרים.

הכוונה המקורית של מדיניות זו הייתה למנוע זרימה של מספר רב של חלקי פסולת לשוק חלקי הרכב, ולגרום לכאוס ולסכנות בטיחותיות פוטנציאליות. עם זאת, זה שלל ממפעלי הפיילוט הייצור מחדש את חומרי הגלם לייצור וגרם להם להיות במצב מביך ביותר.

3. המפרט הטכני של ייצור מחדש זקוק בדחיפות למחקר ופיתוח ולקידום

לא משנה עד כמה איכותה של מכונית טובה, היא תיגרוט בסופו של דבר, אבל חלקים רבים של המכונית שנגרטה עדיין שימושיים, אבל היא זקוקה לטכנולוגיית תהליך כלשהי כדי לעבד ולתקן אותה. עבור חברה מוסמכת לייצור רכבים, כל שלב מהרישום, הבדיקה, הפירוק והבדיקה של חלקים ורכיבים של מכוניות גרוטות חייב להתבצע בקפדנות בהתאם למפרטים. לדוגמה, בשלב הניקוי של חלקים, תחילה הכניסו את החלקים לציוד מקצועי כדי להסיר את כתמי השמן על פני השטח באמצעות בעירה בטמפרטורה גבוהה; לאחר מכן הכניסו אותם למכונת הפיצוץ לזריקות כדי להסיר את אבנית התחמוצת ומשקעי הפחמן על פני החלקים, וזה השלב הבא. התהליך מוכן.

בתהליך של ייצור חלקים מחדש, יש צורך להעריך את סיכון היישום ולקבוע את איכות החלקים בהתאם לחיי השירות של החלקים. לכן, חשוב מאוד לחזות את חיי השירות הנותרים של החלקים. נכון לעכשיו, אוניברסיטאות ומכוני מחקר שונים פיתחו בהצלחה. העיקרון הבסיסי של סדרת מכשירים להערכת אורך החיים של חלקי רכב שיצאו מעבודה הוא לחזות את יתרת החיים של חלקים באמצעות טכנולוגיית זיהוי זיכרון מגנטי מתכתי.

לאחר התיקון, איכות החלקים המשומשים תגיע או אף תעלה על זו של חלקים חדשים. לדוגמה, מכיוון שחלקים רבים של חלקי החיכוך ייפגעו עקב סיבוב ארוך טווח, המשטח מצופה בשכבה של סגסוגת יקרה כדי להחזיר את הצורה והגודל הסטנדרטיים, ואז ניתן לעשות בהם שימוש חוזר. סגסוגות איכותיות אלו מכילות יסודות כמו סיליקון, מנגן וטיטניום, והתכונות המכניות שלהן טובות בהרבה מסגסוגות ברזל טהורות, כך שאיכות החלקים אינה מושפעת, אך המחיר הוא רק 20% עד 30% מהסגסוגות. מקורי, וזה ממש זול.

ישנם חומרים רבים על מרכב המכונית, אותם ניתן לחלק באופן גס לחומרי מתכת, חומרים אנאורגניים וחומרים אורגניים. בנוסף לחלקים הניתנים לתיקון הנ"ל, חומרי מתכת כגון מכלולי מבנה גוף ו מתכת יש לשלוח חלקי כיסוי למפעל הפלדה כדי להמשיך ולשמש לייצור אחרים חומר עיבוד שבביס. מוצרים; ניתן בעצם להמשיך להשתמש בחומרים אנאורגניים כמו שמשה קדמית וזכוכית לחלון; ניתן פשוט לתקן ולהשתמש במושבים, צמיגים לא מיושנים וכו'; מספר רב של חלקי פלסטיק הם חומרים אורגניים שלא ניתן לעשות בהם שימוש חוזר כחומרי גלם כימיים; ערך אחר שאינו ממוחזר יש לטפל בחומר בצורה לא מזיקה.

נכון לעכשיו, ניהול הגישה למיחזור רכב מקומי אינו קפדני. חברות קטנות או אנשים פרטיים רבים מפרקים ומרכיבים רכבים שלמים כרצונם כדי להרוויח רווחים אדירים. חלקים ורכיבים רבים שאינם מוסמכים זרמו גם הם לשוק האפטר. רכבים אלו ללא ערבויות טכניות יציאה לכביש תגרום לסכנות בטיחותיות גדולות לתחבורה, ולכן השוק זקוק בדחיפות לכמות של תקנות טכניות כנורמות ומערכות בתעשייה.

4.הסוגיות המרכזיות שצריך לפתור בתהליך הקידום

למרות שהשימוש החוזר בחלקי רכב החל מאוחר בסין, הוא עומד בפני הזדמנויות פיתוח טובות. השימוש החוזר בחלקי רכב בסין חייב לצאת לדרך של תיעוש וקנה מידה, וזה דחוף לפתור כמה סוגיות חשובות:

  • 1 באמצעות פרסום נרחב והדרכה לשינוי ההכרה הטבועה של רוב היצרנים והצרכנים,מוצרי עיבוד שבבי רכב אי אפשר להשוות שימוש בחלקים בשימוש חוזר למוצרים פגומים או חיתוך פינות, אלא קונספט אופנתי ומתקדם.
  • 2 יש צורך לפרוץ מכשולים שונים לשימוש חוזר בחלקי רכב מרמת המערכת והפוליסה. הראשון הוא להעלות את תקני הגישה, להעיף את חברות הסדנאות שאינן מוסמכות, ללא ציוד וללא טכנולוגיה, החוצה מהשוק, ולאפשר לחברות בעלות יכולת אמיתית להשתתף; השני הוא לשנות כמה סעיפים בשיטת הניהול המקורית שאינם מתאימים לחוקי השוק ולגרום להם לבטל. מכוניות ממש נמסרות לחברות ייצור מחדש לצורך עיבוד, מה שהופך את זני הייצור מחדש לשופעים יותר ויותר.
  • 3 יש לתת תמיכה וטיפול לתעשיית מיחזור חלקי הרכב. משרדי הממשלה צריכים לתת מדיניות מועדפת יותר לשימוש חוזר בחברות במונחים של הלוואות מס והיבטים אחרים, ולהפוך את הפיתוח של ניצול מחדש של חלקי רכב לעדיפות בתכנון תעשייתי.
  • 4 בתהליך מיחזור גרוטאות מכוניות, תהיה לזה גם השפעה רצינית על הסביבה. אם חברות מיחזור החלפים עצמן אינן שמות לב למיגון, גם הזיהום חמור מאוד. בייצור בפועל של תעשיית מיחזור הרכב, יש צורך בפיקוח קפדני על זיהום, הקמת פלטפורמת טיפול מקדים ומפרטי סילוק. בתהליך הפירוק, דליפה של שמן סיכה, נוזל קירור, מזוט וסוללות פסולת תזהם את הקרקע ואת מקורות המים התת-קרקעיים. צוות מיוחד צריך לבדוק ולהיפטר מהם בזמן; בשלב ניקוי החלקים, כדי למנוע זיהום גזי פסולת, יש להתקין התקני סינון להגנת הסביבה; בתהליך תיקון החלקים, יש צורך למנוע מהאלקטרוליט והמתכות הכבדות המיוצרות בציפוי זיהום הקרקע ומקורות המים.

קישור למאמר זה:תחום ייצור הרכב מקדם במרץ את השימוש החוזר בחלקים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תחום ייצור הרכב מקדם במרץ את השימוש החוזר בחלקיםמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד שבבי CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות (למות יציקה שֵׁרוּת). מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.