האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

תחומי היישום השונים של רסיסים מוטבעים

תחומי היישום השונים של רסיסים מוטבעים

תחומי היישום השונים של רסיסים מוטבעים


רסיסי דיוק חומרה שייכים למתכת הַטבָּעָה חלקים, שהוא מעין חלקי קפיצי מכונה שעובדים על גמישות. הוא שייך לקטגוריית חומרי החומרה האלקטרוניים. הרסיסים המדויקים בחומרה עשויים נירוסטה או מנגן לאחר טיפול בחום. זהו המתח של המתג ליצירת צד אחד, בעזרת המוליכות של ה רסיסי מתכת. רסיסי דיוק חומרה הם סוג של חלקי מכונה שעובדים על גמישות. בדרך כלל עשוי פלדה מרסיסי מתכת. הוא משמש לשליטה בפעולות של חלקי מכונה, היחלשות מכות או רעידות, אחסון אנרגיה, מדידת כוח וכו '. הוא נמצא בשימוש נרחב במכונות ומכשירים. סוגי הרסיסים המדויקים בחומרה הם מורכבים ומגוונים. על פי הסגנונות, ישנם רסיסי מתכת ספיראליים, רסיסי מתכת גלילה, רסיסי מתכת שטוחים וכו '.

תחומי היישום השונים של רסיסים מוטבעים
תחומי היישום השונים של רסיסים מוטבעים

מהי חותמת מתכת?

החתמת מתכת היא תהליך של שימוש במכונות הטבעה ומתות לעיוות או שבירה של חומרים שונים כמו ברזל, אלומיניום ונחושת כדי להשיג סגנון וגודל מסוימים. מדי פעם קוראים להחתמת מתכת מתכת יוצרים, אך יש הבדל קל. מה שנקרא יצירת גיליונות מתייחס לשימוש ביריעות, צינורות דק דופן ופרופילים דקים כחומרי גלם.

מהו עיבוד החתמה אלקטרונית?

טכניקת גיבוש בה מופעל כוח חיצוני על צלחות, חגורות, צינורות ופרופילים דרך אגרופים ומות כדי לייצר עיוות או הפרדה פלסטית, ובכך להשיג חלקי עבודה בסגנון ובגודל הנדרשים, וחלקי העבודה המתקבלים הם חלקים מוטבעים.

החתמת דיוק חומרה היא שימוש במכבשים ותבניות להפעלת כוח חיצוני על צלחות, רצועות, צינורות ופרופילים לייצור עיוות או הפרדה פלסטית, על מנת להשיג את הסגנון והגודל הנדרשים של חומר העבודה (הטבעה) ליצירת כישורי עיבוד. הטבעה ו לְטִישָׁה שייכים לעיבוד פלסטיק (או לעיבוד לחץ), המכונה ביחד לְטִישָׁה. החומרים החותמים החשובים ביותר הם לוחות ורצועות פלדה מגולגלות וחמות.

מהו קוביית הטבעה?

חותמות הן ציוד תהליכים מיוחד לעיבוד חומרים (מתכת או לא-מתכת) לחלקים (או מוצרים למחצה) בהחתמה קרה, המכונים קוביות הטבעה קרות. הטבעה היא סוג של טכניקת עיבוד לחץ בטמפרטורת החדר. התבנית המותקנת על העיתונות משמשת להפעלת לחץ על החומר כדי להפריד או לעוות אותו באופן פלסטי כדי להשיג את החלקים הנדרשים.

יתרונות עיבוד החתמת מתכת: החתמת מתכת חלקים נוצרים על ידי טכנולוגיית החתמת מתכת, תבניות, ציוד הטבעה וחומרי הטבעה. היתרונות של עיבוד החתמת מתכת הם פרודוקטיביות גבוהה, עלות נמוכה של התבנית, אין צורך לחתוך לוחות מתכת ומות מתקדמות יכולים לחסוך 30% מהעלות. עם זאת, השימוש בו מוגבל על ידי עומק הציור, ההנחיה והשידור של חומר קצה החגורה, בעל משטח חזק, והוא משמש בעיקר לחלקים פשוטים בעלי עומק ציור רדוד. עובש הוא ציוד תהליך חשוב להחתמת מתכות. איכות פני השטח, גודל קטן, פרודוקטיביות והיתרונות הכלכליים של החתמת חלקים מקיימים מערכת יחסים מצוינת עם פריסת התבנית והתכנית הסבירה שלה. על פי השילוב של טכנולוגיית החתמת מתכת, קיימות תבניות פשוטות בתהליך יחיד, תבניות רציפות רב-תהליכיות ותבניות מרוכבות. כאשר יצרני חלקי החתמה אלקטרוניים קובעים את תהליך ההחתמה של חומר העבודה, הפינוי והעיבוד האינטנסיבי של תהליך העיבוד הם בעיה מורכבת, שתלויה בגודל האצווה, הפריסה והסגנון, דרישות האיכות ומאפייני התהליך. לגבי חלקי החתמת מכוניות המופקים בדרך כלל בהמוניהם, יש צורך להשתמש בהחתמת קוביות מרוכבות או פרוגרסיביות למרות התוכנית עתירת התהליכים כדי לשפר את הפרודוקטיביות ולממש ייצור בטוח.

על פי דרישות המוצר השונות בתעשייה, פלטפורמת השימוש ברסיסים מדויקים בחומרה שונה גם היא. העורך להלן יציג את תחומי הסיווג הבאים:

  • 1. לצבור ולפלט אנרגיה כעוצמה, כגון רסיסי חומרה לשעונים ורסיסי חומרה למכונות.
  • 2. פעולת השליטה במכונה היא כמו רסיסים מדויקים of שסתום חומרה במנוע הבעירה הפנימית, והרסיסים המדויקים של חומרת השליטה במעבה.
  • 3. ספוג אנרגיית רטט והלם, כגון הרסיסים המדויקים של חומרת החיץ מתחת לקרון והתא של הרכבת, רסיסי המתכת סופגי הרטט בצימוד וכו '.
  • 4. משמש כאלמנט למדידת כוח, כגון מכשיר למדידת כוח, רסיסי מתכת בקנה מידה מרסיסי מתכת וכו '. היחס בין העומס לעיוות רסיסי החומרה נקרא נוקשות רסיסי החומרה. ככל שהקשיות גדולה יותר, כך רסיסי החומרה קשים יותר. הוא עשוי פלדה קפיצית ובעל גמישות לאחר טיפול בחום.

ייצור חלקי החתמה מדויקים בחומרה הוא מיומנות נוספת לעיבוד חומרים (מתכת או לא מתכת) לחלקים (או מוצרים למחצה) על ידי הטבעה קרה במותי הטבעה. הטבעה היא טכניקת עיבוד לחץ המשתמשת בתבנית המותקנת על מכבש להפעיל לחץ על חומרים בטמפרטורת החדר כדי להיסדק או לעוות אותם באופן פלסטי ולאחר מכן להשיג את החלקים הנדרשים.

קישור למאמר זה: תחומי היישום השונים של רסיסים מוטבעים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תחומי היישום השונים של רסיסים מוטבעיםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק, מתכת והחתמה. מתן אבות טיפוס, ריצות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.