האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

תחזוקה של מערכת קירור והידראולית של מכונת יציקת תא קר

תחזוקה של מערכת קירור והידראולית של מכונת יציקת תא קר

החדר הקר למות הליהוק מכונה היא סוג של למות הליהוק צִיוּד. העיקרון הוא לשפוך את נוזל המתכת המותכת לתוך תא ההזרקה (לתוך החבית) דרך כף המרק, ולאחר מכן להשתמש בבוכנת ההזרקה (הפטיש) כדי לדחוף את נוזל המתכת לתוך התבנית במהירות גבוהה. במקרה של שמירה על לחץ מסוים, מדובר במעין ציוד יציקה שמקורר ומתמצק לקבלת מוצר מוגמר. 

תחזוקה של מערכת הקירור של מכונת יציקת תא קר

1. יש לבצע שיפוץ בצנרת המים המחוברת למערכת הקירור אחת לשנה על מנת לבדוק האם הצינורות חלודים או דולפים, אחרת יש לתקן אותם ולהחליף אותם בזמן.

2. מי קירור המכונה צריכים להיות מטוהרים מים מתוקים, יש לסנן את מי הנהר דרך מגדל מים, ויש לנקות את מכשיר הסינון כל חצי שנה.

3. לאחר שהמצנן פועל בדרך כלל חצי שנה, המשטח הפנימי של דופן הצינור מלוכלך וביצועי חילופי החום יורדים. יש להסיר את המכסה החיצוני משני קצות המצנן כדי לנקות את המשקעים.

תחזוקה של המערכת ההידראולית של מכונת יציקת התאים הקרים

לתחזוקה של חלק מעגל השמן, קודם כל, עלינו להבטיח שימוש בשמן הידראולי מוסמך. מכונת היציקה צריכה למנוע שימוש בשמן הידראולי מתכלה, מעובה ומשקע. בעת החלפת שמן הידראולי, אין לערבב את השמן ההידראולי החדש והישן. לאחר כל החלפת שמן הקפד להתקין את מכסה מיכל הדלק. התחזוקה של חלק מעגל השמן כוללת בעיקר את ההיבטים הבאים.

1. בדוק מדי חודש את מד ואקום המסנן, ערך החיווי הרגיל צריך להיות בטווח הירוק בעת ההפעלה, אחרת יש צורך לנקות אותו. למסנן ללא חיווי מד הוואקום יש לנקות את הפילטר אחת לשלושה חודשים ולבדוק האם הפילטר פגום, אחרת יש להחליף אותו.

2. בדוק ותקן את משאבת השמן כל שנה שנייה. בדוק את הבלאי של שסתום צלחת, תא עבודה של יניקה ולחץ וחלקים קשורים אחרים. אם הבלאי חמור, הדליפה הפנימית תהיה גדולה ואובדן הלחץ יהיה גדול. יש לתקן או להחליף אותו בזמן.

3. כאשר מכונת היציקה נמצאת בשימוש רגיל, יש להחליף את השמן ההידראולי כל 2000 שעות עבודה. מומלץ להשתמש בשמן הידראולי נקי של Hercules ZONA ISO VG68 או שמן הידראולי נגד שחיקה Caltex 68.

4. יש לנקות היטב את מיכל השמן בעת ​​החלפת השמן ההידראולי. לאחר פתיחת מכסה מיכל השמן, שימו לב לכסות אותו כדי למנוע מהשמן, האבק, סיבי הברזל ודברים אחרים להתערבב בשמן.

הליך החלפת השמן הוא כדלקמן:

① שטיפת מערכת: בדרך כלל, מכונת יציקת הגז שמחליפת את השמן לפי הנהלים שנקבעו, אין הרבה כתמי מים ודבק, ואין שמן שחור הדומה לביטומן בתחתית מיכל השמן. כל עוד השמן החדש נשטף ב-1/3-1/2 מנפח המיכל, המטרה היא לשטוף את השמן הישן, ולהשאיר ללא או מעט שמן ישן.

אם השמן לא הוחלף לחלוטין, מוסיפים רק חלק מהשמן החדש, ואין צורך לשטוף את המערכת, אך שימו לב האם השמן החדש שנוסף הוא שמן הידראולי נגד שחיקה מאותו מותג ואותו מותג. צמיגות מאותו ספק. אחרת, יש לבצע את ניסוי הערבוב הכולל, והשיטה היא כדלקמן: קח בהתאמה מחצית מהשמן החדש והשמן הישן לתוך המיכל; לשים 1/3 מהשמן החדש ו-2/3 מהשמן הישן למיכל אחר, ולשים אותו ב-70- שים אותו בטמפרטורה קבועה של 800C למשך 24 שעות, בדוק היטב אם יש עכירות או משקעים, אם לא, ניתן להשתמש בו.

②מילוי שמן חדש: כמות מילוי השמן החדשה של מכונת היציקה קשורה לדגם, וכמות מילוי השמן הספציפית היא בהתאם לדרישות המדריך למכונה.

③ ריצת ניסיון: לאחר הוספת שמן חדש, הפעל במשך 10-15 דקות ללא עומס, ולאחר מכן טען לפעולה רגילה לאחר שהטמפרטורה והלחץ תקינים.

תחזוקה של מערכת קירור והידראולית של מכונת יציקת תא קר

5. יש לבדוק אחת לשנה האם הסלילים של שסתום היפוך, שסתום הצפה, שסתום הפחתת לחץ, שסתום הפוגה, שסתום חד כיווני וכו' בלויים והאם ישנה נזילה פנימית. בדוק את שסתום השחרור, האם הפתח של שסתום הפחתת הלחץ חסום, והאם בקרת הלחץ רגישה ומדויקת.

6. לאחר חסימת מסנן שסתום הניקוז (2142-00025), המחוון החשמלי ישלח אות אזעקה. בשלב זה, זה מציין שהמסנן בלחץ גבוה חסום על ידי לכלוך, ויש להחליף את אלמנט המסנן. מספר האביזר הוא 2142-00068.

7. בדקו כל חצי שנה האם יש רופפים בחיבורי צינור השמן המחברים ובברגי ההתקנה של שסתום השמן. אם יש רפיון, יש להדק אותו בזמן כדי למנוע דליפה או אוויר לחדור למערכת ההידראולית.

8. בדקו כל שנה שנייה האם גלילי הפתיחה וההידוק של התבנית, גלילי ההזרקה וצילילי האצבעון נמשכים והאטמים בלויים או פגומים. אחרת, יש לתקן או להחליף אותם כדי למנוע אובדן לחץ גדול יותר.

9. שסתום הגלישה, השסתום האלקטרו-פרופורציונלי ושסתום הפחתת הלחץ על לוח מעגל השמן לא יותאמו על ידי אנשים שאינם אנשי מקצוע כרצונם. לאחר כוונון שסתום הגלישה ושסתום הפחתת הלחץ, שימו לב להדק את אום הנעילה כדי למנוע את הלחץ המותאם על המכונה. שינויים חלו בתהליך.

10. איתור לחץ החנקן של המצבר. לאחר ניקוז שמן הלחץ של המצבר (ראה איור 3-21 עבור שסתום עצירת ההקלה המהיר והלחץ השני), ניתן לקרוא את ערך הלחץ ישירות ממד לחץ החנקן.

① שימו לב לבחון האם יש דליפה של חנקן בתוך שלושה ימים לפני הפעלת המכונה החדשה, כדי למנוע את הנזק הפנימי של גליל החנקן במהלך הובלת המכונה.

② בצע את הבדיקה הראשונה לאחר שבוע של פעולה, וכל שבוע שני במשך החודשיים הבאים, ולאחר מכן כל חודשיים לאחר מכן. כאשר הלחץ אינו מספיק, יש למלא חנקן.

③ השיטה לבדיקת לחץ החנקן היא כדלקמן: כבה את המנוע, אפס את לחצן עצירת החירום, הפעל את שסתום הכיבוי כדי לפרוק, וצפה בלחץ של שמן המאיץ ולחץ השמן במהירות השנייה. כאשר לחץ השמן יורד לאפס, ערכי לחץ החנקן של שתי קבוצות המצברים הם לחץ החנקן של מצבר הבוסטר ולחץ החנקן של מצבר ההזרקה המהירה בהתאמה, ולחץ החנקן חייב לעמוד בערך המצוין של המכונה. לדוגמה, במכונה DCC500C הסטנדרטית ליציקת תא קר אופקית, לחץ החנקן של מצבר ההזרקה המהירה הוא 90-120bar, ולחץ החנקן של המצבר בלחץ הוא 90-120bar.

11. יש לבדוק את טמפרטורת השמן שעה לאחר הפעלת המכונה. ניתן לקרוא אותו ישירות על ידי מדחום. טמפרטורת השמן חייבת להיות נמוכה מ-55℃.

קישור למאמר זה: תחזוקה של מערכת קירור והידראולית של מכונת יציקת תא קר

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תחזוקה של מערכת קירור והידראולית של מכונת יציקת תא קרפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל יציקת אלומיניום למות ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודיישומי בית קופסה, מייבש תוף ושסתומי הזנה סיבוביים. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה לספק את השירותים החסכוניים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.