האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

תחזיות שוק הרובוט התעשייתי המובילות בסין בשנת 2021

תחזיות שוק הרובוט התעשייתי המובילות בסין בשנת 2021

2020 נכנסת בשקט לסוף שלב הספירה לאחור. במבט לאחור על 2020, מאירוע "הברבור השחור" בתחילת השנה, העולם נכנס לנורמליזציה של המגיפה. חידוש העבודה והייצור בענפים שונים הפך להיות ההצעה העיקרית, והמעקב ממשיך להיות עד ל"היסטוריה ". 2020 נידונה לשנה זו שנה יוצאת דופן. אותו דבר לגבי תעשיית הרובוטיקה!

תחזיות שוק הרובוט התעשייתי המובילות בסין בשנת 2021

בתקרית "הברבור השחור", סין הפכה למדינה היחידה בעולם שהשיגה צמיחה כלכלית חיובית. מאז מרץ, PMI חזר לנקודה הקריטית, וחידוש העבודה והייצור בענפים שונים נכנס בהדרגה לנורמליזציה; תעשיית הייצור המיוצגת על ידי מכוניות, 3C ותרופות הייצור והמכירות התאוששו במהירות, וקצב הגידול בהשקעות ברכוש קבוע טיפס באופן פעיל. קצב הצמיחה שוחזר בספטמבר. גורמים רבים מצביעים על כך שהגרוע ביותר חלף!

עבור תעשיית הרובוטיקה, היא חוותה ירידה בשנים 2018-2019, ושנת 2020 בדרך כלל אינה מועדפת, במיוחד סחר ביבוא ויצוא, אך מסתבר שלרוב אופטימים מצליחים, וייתכן כי פסימיסטים אינם צודקים.

ניתן לומר שהתנודות המחזוריות בתעשיות במורד הזרם הן ברומטר להתפתחות תעשיית הרובוטים, במיוחד תעשיות ראש הביקוש המיוצגות על ידי מכוניות ו- 3C. השינויים המחזוריים ישפיעו במידה רבה על שינויי הביקוש ומגמות הפיתוח של תעשיית הרובוטים. אם ניקח את התעשייה כדוגמה, ונהנה מההשפעה של 5G ומהשרשרת התעשייתית של אפל, תעשיית 3C המיוצגת על ידי לבישים חכמים, טלפונים חכמים, מחשבי PCB ומוליכים למחצה תוביל לצמיחה גבוהה בשנת 2020. תעשיית 3C הפכה גם לאחת הכוחות המניעים העיקריים לדרישת הרובוטים. במיוחד מוצרי הרובוט הקליל והעומס הקטן הובילו לצמיחה הגבוהה האבודה מזמן.

בשנת 2020 תעשיית הרובוטיקה בסין תוביל נקודת הטייה של ביקוש, והמשיכה העיקרית תגיע מ- 3C, אנרגיה חדשה ותעשיות אחרות. עבור יצרני הרובוטים, כל איטרציה של מחזור התעשייה במורד הזרם מלווה בלידת הזדמנויות חדשות ואתגרים חדשים. רק ליצרנים בודדים יש את "הכוח" להתנגד למחזור, והם יכולים לצפות את המחזור מוקדם יותר ולהיות צופים פני עתיד הפריסה של החברה מתבלטת במהירות ומדורגת בין העמדות המובילות בענף.

באמצעות סירוק תעשיית הרובוטיקה ושילוב הנתונים והמידע של הסקר, המחבר מנתח לעומק את עשר התחזיות הטובות ביותר של תעשיית הרובוטיקה (כולל רובוטים ניידים) בשנת 2021:

  • 1. קצב הגידול של השקעות בנכסים קבועים בענף הייצור המשיך לחזור לחיובי, אך הענפים המפולחים מובהקים בבירור. האפשרות להתפרצות בקנה מידה מלא של הביקוש במורד הזרם היא כמעט אפסית. נקודת הגידול העתידית של הביקוש לרובוטים מונעת בעיקר מהביקוש של תעשיות מפולחות. בשנת 2021 נתמקד בתעשיות משנה כמו 3C, אנרגיה חדשה, מוליכים למחצה וחלקי רכב.
  • 2. מושפעים מהזרם של המגיפה, יישומים במורד הזרם הבינוני והנמוך ממשיכים להתפרסם. קצב גידול המכירות השנתי בשוק הרובוטים התעשייתיים בסין הוא יותר מ -15%, וקצב הגידול במכירות של מוצרי קל ועומס קטן עולה על 20%. נתח השוק של "ארבע המשפחות הגדולות" ממשיך לרדת. שיעור ההמרות עלה בהתמדה והוא צפוי לעלות על 40% בשנת 2021.
  • 3. יותר ויותר יצרני רובוטים נחתו על מועצת החדשנות למדע וטכנולוגיה, אשר בהכרח תאיץ את היווצרות השפעות הראש בחלקי משנה, שילוב התעשייה יואץ, וחלוקת שוק המניות תלווה אותו, כולל מכוניות וחלקים, 3C, ו- 3C. אנרגיה חדשה ותעשיות אחרות הן הנציגים העיקריים.
  • 4. כניסתן של חברות טכנולוגיה המיוצגות על ידי Huawei תמשיך לייעל את פלטפורמת פיתוח הרובוט מלמטה, במידה מסוימת, תוריד את רף הפיתוח של יישומי רובוט ותאיץ את היישום של אינטליגנציה רובוטית.
  • 5. עוד אינטגרטורים גדולים ירחיבו את עסקיהם קדימה ואחורה, יבנו תוכנות ליבה ומוצרי חומרה קדימה, ישליטו עוד יותר בשרשרת האספקה ​​המרכזית וישלוט בעלויות; להרחיב את העסק לאחור, להתרחב מקווי הייצור ללוגיסטיקה ואחסון, ולהתרחב מאחסון בפעולה האחורית, הוא מתפתח יותר לספק פתרונות מקיף (שירות).
  • 6. נתח השוק של רובוטים שיתופיים מקומיים ממשיך לעלות, והשיעור צפוי לעלות על 70%. עם המשך הירידה בעלות ובמחיר של רובוטים שיתופיים, הוא צפוי להוביל תפנית חדשה בתחום השירותים המסחריים.
  • 7. שחקני מסלול SCARA ממשיכים לגדול, דפוס השוק משתנה והדפוס שנקבע צפוי להישבר. המחיר של רובוטים של SCARA ממשיך לרדת, וטופס המוצר הופך לשופע יותר ויותר (כגון מכונות הכל-באחד, מוצרים בעומס גבוה וכו '). "סוסים אפלים" מקומיים נולדים. "שני המרכולים" מהווים איום.
  • 8. תחום הראייה המכונה (בעיקר ראייה תלת -ממדית) ממשיך להיות חם. בנוסף לתחום המיצוב/המיון הקודם, כגון פלחי שוק הגילוי והמדידה, הפופולריות של השוק ממשיכה לגדול, השחקנים ממשיכים להגדיל, יישום ראיית התלת -ממד מועשר בהדרגה והיקף השוק גדל . המהירות צפויה לעלות על 3%.
  • 9. כ"עצמות קשות "של מרכיבי ליבה, למרות שמפחיתים מקומיים התקדמו בשנים האחרונות, הם עדיין רחוקים מתחליף הייבוא ​​האמיתי. צפוי שחברות נבחרת נוספות יפרסו את תחום המפחית בשנת 2021. במקביל, אזור ההתמקדות ביישומים של המפחית יורחב יותר מרובוטים תעשייתיים לרובוטים ניידים, רובוטי שירות ותחומים אחרים.
  • 10. "חשיבה על מוצרים קטנים" (כלומר מכירת ברזל) של יצרני אונטולוגיה נכשלה בהדרגה בשוק הבינוני עד הקצה, והוחלפה ב"חשיבה על מוצרים גדולים ", כלומר פתרונות מערכת תוכנה וחומרה, שהם קרובים יותר למשתמשי קצה (להבין משתמשים) ושירות טוב יותר, ביצועי עלות גבוהים יותר ומידה מסוימת של מיתוג יהוו את מרכיבי הליבה של ארגונים מקומיים להשיג צמיחה מתמשכת.

נכתב בסוף: המערכת האקולוגית של הרובוט נעשית יותר ויותר נפוצה, מזרועות רובוטיות (רובוטים תעשייתיים), רגליים רובוטיות (AGV/AMR) ועד ידיים רובוטיות (אחיזות), עיני מכונה (ראיית מכונה), עורות מכונות (חיישנים), וכו ', וזה חיובי. בתום התוכנית ה -13 לחמש שנים, תעשיית הרובוטים התעשייתיים בסין הראתה מגמה חיובית של שינויים גדולים בחמש שנים. עם תחילת התוכנית ה -14 לחמש שנים, חמש השנים הבאות יהיו שוות עוד יותר להערכה.

קישור למאמר זה: תחזיות שוק הרובוט התעשייתי המובילות בסין בשנת 2021

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


תחזיות שוק הרובוט התעשייתי המובילות בסין בשנת 2021PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.